Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

I już kolejny znaleziony babol! Opis tygodnia zmartwień po angielsku a mówi on o zmartwieniu czeladników w jakichś miastach magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej! Jestem zły! Wpisuje kod, który jest na instrukcji, żeby zagrać w multi i wyskakuje mi że zły/nieważny. Sprawdzam czy nie zrobiłem błędu i zaś to samo. Co jest?! Dlaczego tak się dzieje? Miał z Was już tak ktoś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem do domu a tu co ?? paczuszka czeka na mnie :) lece rozpakowac cieszyc sie i grac :) UJEEEE niech zyje CDP :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 18:43, Ivan aka Immortal napisał:

Spoko jak tylko coś dostanę to dam Ci znać (powiedz mi tylko, czy pisałeś coś konkretnego w
mailu, czy tylko nr zamówienia?)


Opisalem dokladnie o co chodzi, ze w pakiecie niby wszystko jest ale nie ma najwazniejszego - plyt itp.
i podalem potem numer zamowienia i przesylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 21:21, 4YoU napisał:

Ej! Jestem zły! Wpisuje kod, który jest na instrukcji, żeby zagrać w multi i wyskakuje mi że
zły/nieważny. Sprawdzam czy nie zrobiłem błędu i zaś to samo. Co jest?! Dlaczego tak się dzieje?
Miał z Was już tak ktoś?!


Może wpisujesz zamias zera literę "o". Ja tak miałem na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 21:25, planteater napisał:

Macie link do tego programiku może pomoże. (OBY) :)

http://rapidshare.de/files/22386400/programik.rar.html


dzieki, ale niestety nie pomoglo :( pozostaje wlaczyc Empire Earth :) albo AoE i pomyslec nad rozwiazaniem problemu jutro :)

pozdrawiam

p.s. moze bedzie jakis patch do tego bo tak konkretnie to troche jestem wkurzony, kupilem gre i nie moge pograc bo z zalozenia jestem podejrzany o piractwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 21:34, gloin napisał:

mam ten sam problem ze patch nie widzi gry na zwykłej wersji DVD udało sie go komus zainstalowac?


A sciagnales odpowiednia wersje do siebie? Przypomne, ze jest osobny patch do edycji kolekcjonerskiej i zwyklej CD/DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 20:38, Thorn500 napisał:

z tego co wiem to wmc nie jest obsługiwany przez grę. innymi słowy na windows media center
ta gra ci (oficjalnie) nie pójdzie


Wydaje mi się, że jesteś w błędzie. Windows Media Center to jest XP tylko z rozbudowanymi aplikacjami multimedialnymi i mozliwością stremowania obrazu między innymi bezpośrednio do x360. Pozatym jeszcze nigdy nie widziałem na żadnym opakowaniu do gier że do ich odpalenia potrzebny jest Media Center. A kilka gier już na tym OS''ie widziałem włączonych. I to u ludzi, którzy nie lubią bawić się w drobiazgową konfigurację. Media Center liczony jest poprostu jako XP (przynajmniej mam taką nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies tu byl piewca "jak to fajnie miec oryginalne gry. Nie ma wtedy problemów z patchami, crackami. Człowiek siada i gra do bialego rana". Jak patrze na ostatnie piec stron postów to mi sie plakac chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest boska! Kuferek na biurku stoi, prezentuje się ładnie, jeszcze tylko ołtarzyk zrobic... Demo dla mnie było fatalne, pełna... mmm... wypas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2006 o 21:48, metal_man napisał:

A sciagnales odpowiednia wersje do siebie? Przypomne, ze jest osobny patch do edycji kolekcjonerskiej
i zwyklej CD/DVD


tak mam zwykla wesje i takowy patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 21:00, DiDivor napisał:

Mam pytanko. Czy patch umożliwia grę na GeForce 4 MX bez zadnych hacków ?? Bo ta ta funkcję
czeakm, a NIC o niej nie widziałem\słyszałem :(


Raczej tak. Radzę sprawdzić jednak pożyczoną wersję gry od znajomego. W zmianach pisze:
The game works with onboard video and some of the older video cards now - w JB UT wyróżnił ten tekst, więc wszystko powinno chodzić. Ale przed zakupem radzę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, cytujac skadinad slawnego Pana Cygana: "OSZUKALI MNIE..., banda decydentow..." :/ A gry jak nie bylo tak nie ma.

Czekalem nic, dzwonilem, nikt nie odbiera i sie pytam, gdzie ta gwarancja dostawy 2 dni przed premiera??? Nie sadze tu nikogo jednoznacznie, pozniewaz mysle, ze wina lezy po obu stronach, zarowno CDP jak i Masterlinka. Po prostu zenujaca organizacja i nie widze na to zadnego wytlumaczenia... Tyle ode mnie.

PS. I jeszcze chcialem sie zapytac, czy ktos jeszcze zostal wydymany tak jak ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 21:02, morthi napisał:

ehh :( no to nie wiem co teraz...:( trzeba czekac na stanowisko oficjalne cdp


A ja mówiłem, że będą problemy z paczami. :) (mówiłeś żebym nie krakał->lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale tak w sumie sobie mysle ze na co mi ten patch ;d jak bedzie działał to se go zainstaluje i tak zadnych duzych bugów nie ma. a tymczasem wracam do gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO NIE Z WREDNOŚCI TYLKO CHĘCI POMOCY: Chciałem powiadomić ekipę CDProjekt o malutkich błędach lokalizacyjnych jakie do tej poru zauważyłem:

- Kilku artefaktom brakuje opisów (wiem, że bład ten występuje w angielskiej wersji gry wiec to może być przyczyna)
- Minotaur: Zamiast Odwaga jest Bravery
- Przy opisie bodaj Drzewca jedno ze zdań zaczyna się od małej litery

Jest jeszcze parę drobnych błędów (których nie pamiętam). Jeśli ekipa CDProjekt wyraża chęć może je poprawić :D

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2006 o 22:02, Rider of Rohan napisał:

PS. I jeszcze chcialem sie zapytac, czy ktos jeszcze zostal wydymany tak jak ja??


Zgodnie z pewną filozofią Jeźdźcze Rohanu (troche to pompatyczne) na kazdego szczesliwca musi przypadac nieszczesliwiec. Wiec nie martw sie nie masz HoMM V tylko sie ciesz ze kto inny sie nim cieszy. Oczywiście o ile sobie poradzil z odpaleniem gry, bo jak patrze po tym forum nie jest to takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować