Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2006 o 22:32, poxqufox napisał:

Witam! gdzie sa te mapy dodatkowe? bo ja ich znalezc nie moge...czy poprostu do zwyklego DVD
nie dawali(chociaz pisze ze sa...)


Też się tych obiecanych map nie doszukałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - czy ktoś miał jakieś większe problemy z dostarczeniem paczki ? bo przy premierze GW :F niektórym osobom przesyłka dotarła nawet 2 maja zamiast 28 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 22:44, Fagno napisał:

bo przy premierze GW :F niektórym osobom przesyłka dotarła nawet 2 maja zamiast 28 kwietnia :)

bo 29 kwietnia nie mogla dotrzec bo byla sobota, 30 tez nie mogla, bo niedziela 31 nie ma, 1 maja tezz nie mogla bo swieto narodowe, to wypadlo 2 maja "chilli" kolejny dzien roboczy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 21:47, jjhop napisał:

> Macie link do tego programiku może pomoże. (OBY) :)
> > > http://rapidshare.de/files/22386400/programik.rar.html

dzieki, ale niestety nie pomoglo :( pozostaje wlaczyc Empire Earth :) albo AoE i pomyslec nad
rozwiazaniem problemu jutro :)

pozdrawiam

p.s. moze bedzie jakis patch do tego bo tak konkretnie to troche jestem wkurzony, kupilem gre
i nie moge pograc bo z zalozenia jestem podejrzany o piractwo :(


Spojrzałem co to za program. Poszukałem na googlu i jest już nowsza wersja tego. Może to Ci pomoże:
http://www.cdrinfo.pl/software/stronaid.php?id=5354192400&a=16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po zainstalowaniu patcha EK nie mogę połączyć się z UBI. Dodam, że wcześniej mogłem. Jak ktoś byłby w stanie mi pomóc byłbym wdzięczny. Nie po to instalowałem patcha, żeby nie móc grać w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. bede mial heroska dopiero jutro (ale to w najlepszym wypadku ) a maksymalnie dopiero w czwartek;/ Ale znajac poczte polska to pewnie w piatek sie dowloka, a nie daj boze w przyszlym tygodniu;/ Ale co tam herosik nie zajc nie ucieknie;p;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze cdp nie zamiesci tego patcha gdzie jest wszedzie z balaganem tylko takiego ktory bedzie wszystkim wykrywal wersje homm 5 i poprawial ten caly balagan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył że w patchu 1.1 poprawiono błędy w readme.txt :D

Jak była o tym wzmianka wcześniej to przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze panowie autorzy/wydawcy nie znaja polskiego bo moze by sobie to forum przeczytali i sie w czolo pukneli i sobie powiedzieli "Co my robimy? Przeciez sami sobie strzelamy w stope. Jezeli raz i drugi wydamy tak zabugowaną i spartoloną grę to wiecej nam gracze nie uwierzą i nic nie kupią. Gry sobie osiolkiem sciagną - i sami bedziemy sobie winni".

Ja nie rozumiem polityki Ubisoftu. Jezeli na tą grę juz tyle czasu czekalismy to mogli jeszcze te trzy miesiące sie powstrzyamc i wydac pelnowartosciową grę. A na razie to można powiedziec ze samolot wystartowal a mechanicy w trakcie lotu beda go tankowac, naprawiac sinliki, patchować skrzydła a kapitan bedzie sie uczył prowadzić samolot tylko ze instrukcja obsługi jest nad wyraz lakoniczna i wyjatkowo niedopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 19:42, Armonus napisał:

gra mi się wywala
pokazuje się taki komunikat
czy ktoś ma podobny problem?


Ja mam podobny problem... Gra mi sie nie uruchamia (LEK), a mam najnowszego DirectX''a sciagnietego ze strony MS.
Wszystko mam full legal... demo HOMM5 chodzilo super płynnie po zaktualizowaniu DirectX''a.
Dziś odinstalowalem demo, zainstalowałem gre i gówno...!! wywala błąd! tylko kur....a nie wiem jaki, bo pisze "Error" i tyle... :( Przeinstalowałem potem DirectX''a na tego z płyty i to samo... :( Przeinstalowałem grę i też nie pomogło.... Ktoś ma jakiś pomysł?

Za to sam update do wersji 1.0.1 przebiega bez najmniejszego zgrzytu, oczywiście do momentu uruchomienia gry... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jakos problemow z uruchomieniem LEK nie mialem. Kilka razy pojawil mi sie blad ze nie mzoe znaleźć oryginalnego napedu bo mialem wlaczonego daemona ale nie wylaczajac go porpostu kliknelem sprobuj ponownie i jakos poszlo i chodzi bez wylaczania tych dupereli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym cos oglosic bardzo waznego jestem co najmniej bardziej niz wkurzony. Paczka przyszla w poniedzialek rano.Bylem w pracy. Gre odebrala siostra.Mieszkam razem z zona w innej dzielnicy Warszawy.Po paczke pojechalem we wtorek wieczorem. Otwieram ja przy wszystkich zgromadzonych, a tam co ,PUSTO!!! Czujecie moi drodzy, dostalem PUSTĄ skrzynke. Owszem byla mapka oddzielnie zapakowana, ale skrzynka była PUSTA. Oczekuje, ze firma CD Projekt, lider na rynku rozrywki elektronicznej na PC, zachowa sie na odpowiednim poziomie i zajmie stanowisko w tej sprawie. Ja jestem po prostu w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twoje zażenowanie, ale dobrze by było gdybyś napisał o tym do obsługi klienta. Bo na forum to raczej tej sprawy nie załatwisz. Tutaj co najwyżej możesz wyładować swoją złość, pisząc właśnie takie posty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 00:08, morthi napisał:

a teraz najswiezsza porcja bledow z gry :P swiezo co spatchowanej do wersji 1.1


Co do tego pierwszego screena to i tak poprawili bo wcześniej nie miałem opisu przy tym artefakcie.

Kolejny bug - jak wybierzemy czar impregnowana strzała u elfa to się nic nie dzieje, ale jak wybierzemy kolejny czar nie zamykając w międzyczasie księgi magii to czar impregnowana strzała zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a patch jak na razie zaden sie nie zapowiada - najblizszy w lipcu...

cieszmy sie ze 1.1 wyszedl tak szybko :) lata duzo bledow :) choc wiele nadal pozostaje niezalatanych...

coz...UBI bardzo sie spieszylo zeby wydac gre i wychodza teraz te wszystkie niedorobki...widocznie niezalezy im na graczach...

moze ten autopatcher cos pomoze i teraz wszystkie te bledy beda na biezaca latane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować