Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 22:10, morthi napisał:

ale jak to ? w jednej scence? czy w ogole przec zala kampanie czy tylko w jednej scence?


Ja na razie miałem raz - w pierwszej lub drugiej scence, teraz jestem pewny, ale na samym początku. Jedna kwestia jest zdecydowanie nie po naszemu. Ktoś wcześniej pisał, że wychwycił dwie takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestes tu nowy wiec Ci poinformuje ze zanim zadasz pytanie w tym watku skorzystaj z wyszukiwarki w tym watku. na 95% takie pytanie juz padlo i znajdziesz na nie odpowiedz. dlatego tez nie udziele Ci informacji jak sie gra w sojuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:13, morthi napisał:

ja dopiero jutro gierke otrzymam :) i od razu sie wezme za ostre testowanie :) jak znajdziesz
jakies kwiatki to podsylaj :)


Miejmy nadzieję, że kwiatków nie będzie;) Tym bardziej, że zapowiada się pierwszorzędnie:) Jeśli nie liczyć tej wpadki z węgierskim, dubbing jest bardzo dobry pomimo zmiany aktorów, przynajmniej mnie się podoba. I jak dotąd, żadnych błedów tłumaczeniu nie zauważyłem:) Więc są szanse, że będzie dobrze:)
Miasto krasnoludzkie - rewelacja. Ścieżka dźwiękowa dla niego jedna z dwu najlepszych w grze (razem z Sylvan). Jednostki krasnoludzkie i renegackie bardzo solidne:) Nie miałem zbyt wielu czasu żeby móc zobaczyć wszystko co jest do zobaczenia, ale to co zdążyłem - jak dla mnie extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:14, morthi napisał:

jestes tu nowy wiec Ci poinformuje ze zanim zadasz pytanie w tym watku skorzystaj z wyszukiwarki
w tym watku. na 95% takie pytanie juz padlo i znajdziesz na nie odpowiedz. dlatego tez nie
udziele Ci informacji jak sie gra w sojuszu



Chodzilo mi o to czy w dodtaku (w generatorze map)da sie jakos ustawic sojusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:17, Reaper01 napisał:

Kiedy wyjdzie ten dodatek w polskiej wersji jezykowej ?


Hmmm, przecież on jest w polskiej wersji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bardzo sie ciesze ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku :) w koncu doczekalismy sie wersji prawie idealnej :) (jesli jest tak jak mowisz a w grze na prawde nie ma kwiatkow oprocz tego wegierskiego placka ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:22, Rafal G napisał:

> Kiedy wyjdzie ten dodatek w polskiej wersji jezykowej ?

Hmmm, przecież on jest w polskiej wersji:)


Ale jest jeszcze w angielskiej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o usówanie zapisów z HKEY_LOCAL_MACHINE to tak juz też próbowałem, nic to nie dało.
Na tym forum które mi podałes neiststy nie znalałzem nic na ten temat (moze jestem ślepy). Moje wkurzenie siega zenitu, a najbardziej mnie wkurza olewka ze strony CDP, ta firma jest chyba gorsza niz ISA

Tak wiec dalej prosze o pomoc was

"Nie mogę zainstalowac żadnego patcha. sciągam Patch 1.1 wyskakuje błąd i pisze mi że jest zainstalowany, ściągam Patch 1.2 wyskakuje błąd i pisze mi ze jest zainstalowany, ściągam patch 1.4 wyskakuje błąd i wiecie co dalej, a ja wciaż do jasnej cholery widze wersję 1.0 i wszystkie bugi które w niej są. Czyli teoretycznie, według instalatora patcha, mam juz zainstalowana wersję 1.4...........Wie ktoś jak to naprawić bo mnie już szlak trafia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:29, Velixica napisał:

Dostałam właśnie kuźnię w łapki :) Chciałam się spytać:Jak można uruchomić konsolę do kodów
gry?

dopiero co dostales gre i juz chesz kodow?! sprobuj troche przejsc samemu jaki sens ma gra ktore przejdziesz w 2 godziny na "czitach" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:34, 1v4n napisał:

Jeżeli chodzi ci o usówanie zapisów z HKEY_LOCAL_MACHINE to tak juz też próbowałem, nic to
nie dało.
Na tym forum które mi podałes neiststy nie znalałzem nic na ten temat (moze jestem ślepy).
Moje wkurzenie siega zenitu, a najbardziej mnie wkurza olewka ze strony CDP, ta firma jest
chyba gorsza niz ISA

Tak wiec dalej prosze o pomoc was

"Nie mogę zainstalowac żadnego patcha. sciągam Patch 1.1 wyskakuje błąd i pisze mi że jest
zainstalowany, ściągam Patch 1.2 wyskakuje błąd i pisze mi ze jest zainstalowany, ściągam patch
1.4 wyskakuje błąd i wiecie co dalej, a ja wciaż do jasnej cholery widze wersję 1.0 i wszystkie
bugi które w niej są. Czyli teoretycznie, według instalatora patcha, mam juz zainstalowana
wersję 1.4...........Wie ktoś jak to naprawić bo mnie już szlak trafia."


niecieprie kodów i nie trawie tych co z nich korzystaja zeby przejsc gre najwiecej satysfakcji sprawia przejscie bez kodów bez poradników a potem slsyzymy u osóbn co graja caly czas z kodami nie mam w co grac nie mam co przechodzic a gre bede mial dopiero jutro znaczy dodatek do herosa V i czy ktos mógby mi dzis pokazac jaksi screen z pelni rzobudowanego miasta krasnoludów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z twojego opisu wynika ze zakupiles tzw edycje empikowa - niestety ale musisz sciagnac patcha do wersji empikowej (czyli 1.3) i cierpliwie czekac na patcha 1.4 do Twojej wersji (wciaz na niego czekamy - kiedy go wyda cdp nie wiadomo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować