Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

z racji ze juz patchowales gre to patch empikowy nie chce sie zainstalowac... radzilbym Ci usunac gre i zainstalowac ja jeszcze raz a wtedy na czysta instalke zainstalowac patcha empikowego 1.3

tych plikow tam nie powinno byc :) ale skoro sa to znaczy ze masz juz ta latke lokalizacyjna zintegrowana :) dzieki za info gdyz jestes pierwsza osoba z wersja empikowa ktora informuje nas o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu mialem troche wolnego czasu to postanowilem przejsc dodatek. Misja gdzie spotykamy Raelaga to byl szok. CO TO ZA LEKTOR?!?!?!?! na litosc boska jak sie tego slucha ma sie ochote palnac w leb :/ Przyzwyczailem sie, ze w wiekszosci scenek co innego pisze a co innego mowia no ale ten lektor to juz przegiecie "polonizacji" ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 01:05, Lailonn napisał:

W koncu mialem troche wolnego czasu to postanowilem przejsc dodatek. Misja gdzie spotykamy
Raelaga to byl szok. CO TO ZA LEKTOR?!?!?!?! na litosc boska jak sie tego slucha ma sie ochote
palnac w leb :/ Przyzwyczailem sie, ze w wiekszosci scenek co innego pisze a co innego mowia
no ale ten lektor to juz przegiecie "polonizacji" ;d


ten lektor to chyba nieudana podrobka Lindy.Tragedia.Bylo to jeden z powodow dla ktorego gorzej ocenilem dodatek niz na to zaslugiwal.Druga rzecz to niewspolmiernie nizszy poziom scenariuszy w porownaniu do podstawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 01:05, Lailonn napisał:

W koncu mialem troche wolnego czasu to postanowilem przejsc dodatek. Misja gdzie spotykamy
Raelaga to byl szok. CO TO ZA LEKTOR?!?!?!?! na litosc boska jak sie tego slucha ma sie ochote
palnac w leb :/ Przyzwyczailem sie, ze w wiekszosci scenek co innego pisze a co innego mowia
no ale ten lektor to juz przegiecie "polonizacji" ;d


heheh dokładnie jak by słuchał luzaków spod bloku - e stary co tam - tego typu texty hehe -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh, przeszukalem forum ale jest za duze wiec tak troche popytam o gr sieciowa co sie nia zajalem niedawno:
(pytania zwiazane z pojedynkami)

1. Czemu tak malo ludzi gra :P
2. Czemu tak czesto pojawia sie blad przy przesyalniu wynikow do ubi
3. I jak wygraz z tym ^$%#&@ Ossirem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ossira rozbijasz chociazby deleb albo dirael :)
dlaczego malo ludzi gra? wlasnie dlatego ze sa problemy z wysylaniem wynikow do ubi (wg mnie)
kiedy poprawia to bledne wysylanie? niewiadomo - mzoe przy patchu 1.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 08:46, morthi napisał:

ossira rozbijasz chociazby deleb albo dirael :)
dlaczego malo ludzi gra? wlasnie dlatego ze sa problemy z wysylaniem wynikow do ubi (wg mnie)
kiedy poprawia to bledne wysylanie? niewiadomo - mzoe przy patchu 1.5


zgadza się - obecnie chyba nie ma sensu grać przez ubi.com - kłopot z raportami to jedno (chociaż mi przegrane przeważnie raportuje bezbłędnie :( a za to wygrane nie dochodzą wrr) - ale drugie, że lagi niemiłosierne są na ubi.com
polecam grać za pomocą hamachi -> http://www.hamachi.pl/

BTW: dlaczego w h5 nie ma opcji grania przez direct IP to nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki morthi działa znakomicie :)

Dnia 26.02.2007 o 22:43, morthi napisał:

dzieki za info gdyz jestes pierwsza osoba z wersja empikowa ktora informuje nas o tym :)


heh dobrze chociaż to już mam ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, zainstalowałem patch 2.1 do kuzni przeznaczenia i gra teraz mi się wiesza, chodzi mozolnie i w ogóle gra się okropnie. Dla porównania włączyłem podstawową wersję i tam na najwyższej jakości grafiki nie tnie się. Zaczęło się to dziać właśnie od zainstalowania patcha 2.1 Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez hamachi mozesz grac gora do wersji 1.2 :) a heroes 5 w wersji 1.41 czy 2.1 to sa zupelnie inne gry niz w wersji 1.2 :)

dlaczego nie ma direc ip? z bardzo prozaicznego powodu - zlodzieje ktorzy kradna gre by pozniej sie nia cieszyc... niestety my musimy cierpiec bo ubi cos skaszanilo przy aktualizowaniu serwerow przy patchach 1.41 i 2.1 ale jestem przekonany ze poprawia t wszystko przy patchu 1.5/2.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zalogować sie aby grać na internecie w HEROES OF MIGHT AND MAGIC 5 jestem zalogowany na www.ubi.com ale nie wiem jak zdobyć hasło internetowe. Jeśli możecie to pomóżcie. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:23, andrzejkisiel napisał:

Nie mogę zalogować sie aby grać na internecie w HEROES OF MIGHT AND MAGIC 5 jestem zalogowany
na www.ubi.com ale nie wiem jak zdobyć hasło internetowe. Jeśli możecie to pomóżcie. Z góry
dzięki.


Hasło internetowe jest wydrukowane na tylnej stronie instrukcji do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z patchem:
Musze instalować poprzednie aktualizacje do gry czy wystarczy tylko zainstalować patcha 2.01 do kuźni przeznaczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 00:25, wdowiakm napisał:

Mam pytanie związane z patchem:
Musze instalować poprzednie aktualizacje do gry czy wystarczy tylko zainstalować patcha 2.01
do kuźni przeznaczenia??

Tylko porawkę lokalizacyjną ( http://70.84.0.10/pliki_szczegoly.asp?id=1465), a potem opcjonalnie unofficjala.
Patchów do podstawki teoretycznie nie musisz instalować, bo obie wersje działają niezależnie od siebie. Jednak moim zdaniem zawsze najlepiej mieć grę spatchowaną do najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wersja podstawowa i dodatek sa autonomiczne

dla wersji podstawowej jesli chcesz grac w kampanie zainstaluj patch 1.3 dla wersji empikowej (jesli masz zlota kolekcje/edycje empikowa) lub 1.1 -> 1.11 (poprawka lokalizacyjna) ->1.2 -> 1.3 (patch nieoficjalny) przejdz do drugiej misji drugiej kampanii i zaktualizuj gre do 1.41
(edycja empikowa zawiera w sobie poprawke lokalizacyjna)

jesli nie zalezy Ci na kampanii od razu zaktualizuj gre do 1.41

w wersji 1.4 pojawil sie blad uniemozliwiajacy ukonczenie pierwszej misji drugiej kampanii

dodatek warto spatchowac do wersji 2.1 :) i poczekac troszke na nowy nieoficjalny patch ktory poprawi i zaktualizuje opisy w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 01:07, morthi napisał:

ta latka (2.0A) jest bez znaczenia gdyz i tak jest zastepowana patchem 2.1 :)

No cóż, skoro tak mówisz, to Ci wierze, bo Wy w plikach grzebiecie ;]
Ja po sprawie z 1.11 wolę jednak instalować poprawki lokalizacyjne zawsze. Wtedy mam pewność, że wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować