Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

właśnie geforce 4 MX to taka specyficzna karta, króra została tak sprytnie okrojona ze swoich funkcji, że większośc w miare nowych gier się na nich nieodpala, a na 3ti lub 4ti niema z nimi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mam małe pytanko, a mianowicie czy warto ściągać z http://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/ a jesli ni to skąd się opłaca żeby było jak najszybciej i bez żadnych przeszkód, bo wczoraj jak stąd ściągałem to mnie przy 73% (to było około 3 nad ranem) wywaliło bo serwer został zresetowany! Co robić, zmienić miejsce ściągania, czy nie?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:30, Wader napisał:

właśnie geforce 4 MX to taka specyficzna karta, króra została tak sprytnie okrojona ze swoich
funkcji, że większośc w miare nowych gier się na nich nieodpala, a na 3ti lub 4ti niema z nimi
problemu



gdybym wcześniej to wiedział wybrałbym inną kartę graficzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:32, rafiozo222 napisał:

Siema! Mam małe pytanko, a mianowicie czy warto ściągać z http://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/
a jesli ni to skąd się opłaca żeby było jak najszybciej i bez żadnych przeszkód, bo wczoraj
jak stąd ściągałem to mnie przy 73% (to było około 3 nad ranem) wywaliło bo serwer został zresetowany!
Co robić, zmienić miejsce ściągania, czy nie?!?



ja ściągam z ubi od 5 rano i transfer mam dobry, więc polecam właśnie tą strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damo z ubi działa na 100%, można ściągać śmiało, a i transfer jest najlepszy bo wykorzystuje praktycznie całe łącze, ja ściągałem Flashgetem własnie z ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:36, Wader napisał:

damo z ubi działa na 100%, można ściągać śmiało, a i transfer jest najlepszy bo wykorzystuje
praktycznie całe łącze, ja ściągałem Flashgetem własnie z ubi.



a jaki miałes transfer ja tylko 16,6 kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet posiadnie kompa który spelnia wymagania nie daje gwarancji że będzie chodziło :(
mi cały czas się wywala własnie przez grafike (GF 6600 PCIE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada sprawa multi?
coś nie moge się połączyć (twierdzi bezczelnie że xle hasło lub login podaję, a to jest nierealne), na tym koncie grałem w betę, założyłem sobie nawet nowe teraz, zarejestrowałem demko i dalej nic, ktos ma może jakiś pomysł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:39, Maestro1992 napisał:

zaczynam się bać czy u mnie będzie w ogóle chodziło nawet po zmianie karty graficznej :/


nie pękaj to pewnie w moim kompie jest coś skopane bo innym na tej grafie działa tylko nie wiem co u mnie się dzieje bo inne gierki jak Oblivion czy F.E.A.R działają jak ta lala. były już propozycje reainstalacji windy (co nie bardzo mi pasuje) ewentualnie sprawdzenie zasilacza (czemu akurat zasilacz skoro oblivion czy 3dmarki wszelakie chodża jak burza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:43, dfens napisał:

> zaczynam się bać czy u mnie będzie w ogóle chodziło nawet po zmianie karty graficznej
:/

nie pękaj to pewnie w moim kompie jest coś skopane bo innym na tej grafie działa tylko nie
wiem co u mnie się dzieje bo inne gierki jak Oblivion czy F.E.A.R działają jak ta lala. były
już propozycje reainstalacji windy (co nie bardzo mi pasuje) ewentualnie sprawdzenie zasilacza
(czemu akurat zasilacz skoro oblivion czy 3dmarki wszelakie chodża jak burza)



jakoś to będzie, myśle, że bedzie chodzic to znaczy taką mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 16:32, rafiozo222 napisał:

Siema! Mam małe pytanko, a mianowicie czy warto ściągać z http://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/
a jesli ni to skąd się opłaca żeby było jak najszybciej i bez żadnych przeszkód, bo wczoraj
jak stąd ściągałem to mnie przy 73% (to było około 3 nad ranem) wywaliło bo serwer został zresetowany!
Co robić, zmienić miejsce ściągania, czy nie?!?


Ja ściągam bez programów wspomagających przez Operę z http://www.gamershell.com/download_13278.shtml z Grecji. Transfer mam naprawdę różny od 15 do 30 KB/s. Dziś w 2,5h ściągnąłem jakieś 27%. W Operze po przerwaniu pobierania mogę z tej lokalizacji kontynuować dalej. Na http://ftp.ubi.com/emea/homm5/demo/ po przerwaniu i próbie kontynuacji zaczął ściągać od nowa, więc radziłbym zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 15:56, VrOObel69 napisał:


> Nie chcialbym Ciebie( i nie tylko Ciebie) tutaj oponowac, ale co mi sie zdaje ze troche
bujacie
> z tym, ze wam gra chodzi miodzio na full detalach przy konfigach kompa duzo mniejszych
od tych
> uznawanych za optymalne...
>
> U mnie na Athlon 1500 XP, 512 ram Kingston i Radeonie 9550 128/128 przy normalnych detalach

> i 1024x768 tnie niemilosiernie! A jak wezme kamere na najdalszy zoom i ustawie ja pod
taki
> katem, zeby pokazywla jakis wiekszy kawalek mapki to grac po prostu nie idzie!!! Szybkosc
spada
> so kilku klatek na sekunde...
>
> Takze cos mi sie nie chce wierzyc ze na przykladowym A2000, 512 ram, i jakims R9600 czy
GF4
> chodzi wam miodzio, full wypas, bajera na chociazby(!) normalnych detalach
>
> Pozdro!

cóż też byłem wcięty strasznie, zaczynałem z detalami od najmniejszych i jest spoko, co do
rozdzielczości to tutaj jest zakoczenie numer2 (chociaż zauważyłem taka prawidłowość nie tylko
w przypadku dema H5 ale też innych tytułów) otóż na 1024 cięło mi się tak niemiłośiernie 9już
nawet w menu że szok!!!! zwiększenie rozdzielczości wydatnie wpłynęło na zwiększenie płynności!!!!
czemu? nie mam pojęcia, nie znam się na tym, trzeba by pytać jakiegoś magika sprzętowego, ja
się nie znam, ja mówię jak jest u mnie, nie widzę powodu żebym miał ściemniać przed ludźmi!
już jestem za stary żeby się tak marnie wygłupiac:)
pozdrawiam!!


Wiesz, nie tyle sciemniac co przesadzac w zachwytach... a co do rozdzialki to gralem nawet na 640x480 i nie widzialem specjalnej roznicy... nie wiem o co chodzi... moze to wina demka.

PS. Czy w demku nie ma opcji dzielenia oddzialow? Bynajmniej przy wymianie miedzy bohaterami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować