Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 21:07, Tokagero napisał:

Mam duży problem!!Jak wybieram opcję Multi Player,loguje się(mam konto) i pojawia się to małe
okienko z postępem podłączania.I nie wiem czemu nie włącza mi się Multi!!Ciągle pisze (w tym
małym okienku ) "Initializing.....".Czekam już z 2 minuty i nic! Pomocy! Może trzeba włączyc
strone Ubisoftu by móc grac na multi??


Ja mogłem grać w Duel bez wchodzenia na stronę Ubi, więc chyba nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 21:06, WojtekNowak napisał:

Ściągnełem Heroesy z gram.pl i na 99% wyskakuje błąd CRC o co chodzi
próbowałem u siebie i u kumpla i nic
POMOCY


przykro to mówić ale błąd danych CRC oznacza, że masz skopany plik i wina spoczywa tu na transferze, chodzi o to, że CRC oznacza sposób kodowania, informacja że masz błąd danych CRC oznacza ni mniej ni więcej, że się kod pomieszał i nic z niego:(((
przykro mi trzeba ssać jeszcze raz bo ten plik jest do niczego
no chyba, że ktos ma inne zdanie na ten temat(może są jakies spryciule programy które potrafią zamieszać coś z tym, ale nie słyszałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka jest moja teza...wadą duela jest to, że niektóre armie (np. Sylvan) są bez porównania lepsze od innych (np. Necro)

Dokladnie armie niesa zbalansowane wszystkie duele jakie gralem Necro umoczylem.. jak tylko zmienilem armie na Sylvan to zaczelem wygrywac ;) niewiem moze poprostu podskoczyly mi umiejetnosci hehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 21:13, eL Fron napisał:

> Mam duży problem!!Jak wybieram opcję Multi Player,loguje się(mam konto) i pojawia się
to małe
> okienko z postępem podłączania.I nie wiem czemu nie włącza mi się Multi!!Ciągle pisze
(w tym
> małym okienku ) "Initializing.....".Czekam już z 2 minuty i nic! Pomocy! Może trzeba włączyc

> strone Ubisoftu by móc grac na multi??

Ja mogłem grać w Duel bez wchodzenia na stronę Ubi, więc chyba nie trzeba

Przepraszam za błą, w okienku nie pisze Initializing, tylko "Logging in ...".Stoi tak przez5 min i nic!Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pograłem. Instalacja się powiodła, ale podczas próby uruchomienia gry wywala mi na monitor głowę jakiejś bestii, a następnie pojawia się jakieś okno, które błyskawicznie sie minimalizuje. Po naciśnięciu Alt + Tab widzę na tym oknie napis Error. Niestety nie ma żadnej informacji na czym ten błąd polega. Kmuś też się coś takiego dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza takim komunikatek "program wykonal nieprawidłową operację" wczasie grania niemialem zadnych komplikacji ;)
ale po wlonczeniu opcji autosave przestal wyskakiwac ten blad;)
to jakas magia hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 21:53, ProsteRuchy napisał:

Ściągnąłem sobie demko lecz wspaniały sen prysł wraz z kartą GeForce 4 MX. Teraz pozostaje
mi oglądanie srenów i czytanie opini innych graczy na temat herosa :(


uzbieraj te 150 zl i kup choc GeForce 5200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 21:54, Vargoth napisał:

> Ściągnąłem sobie demko lecz wspaniały sen prysł wraz z kartą GeForce 4 MX. Teraz pozostaje

> mi oglądanie srenów i czytanie opini innych graczy na temat herosa :(

uzbieraj te 150 zl i kup choc GeForce 5200


Nie mam innego wyjścia, ale teraz będe muszał wydac kase i na karte i na grę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I skąd wy wogóle ściągneliście normalne demka??
Ja ściągałem już z trzech miejsc i wszędzie jakieś błędy...
(ściągałem z gram.pl, gamershel.com i ftp.ubi.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnełem z ftp''a ubi. I żadnych problemów przy instalacji nie miałem. Z tego co czytałem to okazuje się że na tym serwerze przed godziną 17 była jakaś niepoprawna wersja pliku i z tąd te problemy. Jeżeli ściągać zacząłeś o tej porze to warto spróbować zassać demo jeszcze raz (ja download włączyłem chyba tak koło 18:30).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciągnąłem demo wczoraj z serwera ftp Ubi-szło 12h ale warto.odpaliłem gre na 800x600 na very high,antysoptic na full,antyyalizing na full,przy moim kompie intel celeron 2.0,512 ram oraz karta graficzna radeon 9600(128mb) i sie nie tnie-gra naprawde SWIETNA"''''''''''''''''''''''.grałem kampanie ale po uwolnieniu Isabell nie mogłem przejsc tego czerwonego kolesia wiec dałem sobie spokój-zacząłem scenariusz więc tez przegrywam z niebieskim ale gra cudna-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za problem, kiedy mam już gre a po odpaleniu jej... obraz gry poprostu sie wali... Sodoma i Gomora, że tak powiem sieczka... Tyle sie meczylem nad tyloma problemami a teraz kiedy mam już gre i poczatkowo odpala sie normalnie to kiedy przechodzi do głównego menu nie da sie nic robic bo ekran szaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz prosze o radę jakie moga być przyczyny że błędnie weryfikuje moje dane przy próbie połączenia się do Ubi softu? ( na 100000000% są wpisywane poprawnie!! a dostaje cały czas informację, że nieprawidłowy login lub hasło (a konto było juz wypróbowane wcześniej)(na nowych kontach to samo)) WHY???????
grrrrrrrrrrrrrrrrr duelka nie moge pociągnąć grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:18, Yumagos napisał:

I skąd wy wogóle ściągneliście normalne demka??
Ja ściągałem już z trzech miejsc i wszędzie jakieś błędy...
(ściągałem z gram.pl, gamershel.com i ftp.ubi.com)


ja sciagalem z gamerhell i jakos u mnie nie ma bledow :| sproboj sciagnac za pomoca opery tudziez free download manager lub dap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować