Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Mam pytanko mam sprzet : athlona 1800 ; GEforca Mx 440 i 768 ddram. Ale problem tkwi w tym ze podczas ladowania kampani w demku Heroes 5 wyrzuca mmnie do windowsa i wyskakuje nieokreslony bląd. CZyli poprostu nie chce mi zaladowac misji. CZy ktos wie co to moze byc i jak rozwiazac ten proble. Jezeli nie spelniam jakis wymagan sprzetowych to prosze o wskazaniie jakich i co powinienem kupic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. jak rozmawiacie o wymaganiach to poleci mi na AMD Sempron 2600+ 1.83 GHz 256 MB RAM z kartą radeon 9200?? prosze o odpowiedź. z góry dziekuje. pozdrawiam wszystkich fanów Herosków ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 23:33, kułakoss napisał:

Witam wszystkich. jak rozmawiacie o wymaganiach to poleci mi na AMD Sempron 2600+ 1.83 GHz
256 MB RAM z kartą radeon 9200?? prosze o odpowiedź. z góry dziekuje. pozdrawiam wszystkich
fanów Herosków ;P



No cóż, problem musi byc z ramem...mi z 384mb ram się tnie a ram z tego co mi wiadomo jest najważniejszy, tak samo jak karta graf....lepiej dokup sobie ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 23:51, kułakoss napisał:

czyli więcej ramu.... a co z kartą ? ?nada sie czy też do wymiany??



nietsety tak, 9200 to stary model...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 21:22, STARSCR3AM napisał:

taka jest moja teza...wadą duela jest to, że niektóre armie (np. Sylvan) są bez porównania
lepsze od innych (np. Necro)

Dokladnie armie niesa zbalansowane wszystkie duele jakie gralem Necro umoczylem.. jak tylko
zmienilem armie na Sylvan to zaczelem wygrywac ;) niewiem moze poprostu podskoczyly mi umiejetnosci
hehehehe ;)



u mnei pierwszy duel jaki zagralem to wlasnie neromanta z jakims niemcem co gral inferno :)
kiedy mailem go wykonczyc gosc zwial, czy cos bo nie dawal znaku zycie przez ponad 20min wiec poszlo alt+f4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w scenariuszu moje diabły oraz rogate demony ulepszone są nie dopokanaia chwilowo-grfy rozwalam nimi-ale z kołkiem niebieskim dalej przegrywam-jednak musze na nowo wszystko przechodzic-ja sobie zamawiam polską wersje za 99zł na dvd-tą gre chce miec orginalną zebym kiedys zagrał -gra warta pieniędzy-za tydzien sciagne demo polskie to zobacze jak polskie głosy są?jak bedzie wporzo to zamówie polską lub angielską sobie na gram.pl?kiedy ma byc demo polskie oraz pełna gra w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 23:07, Woszczu39 napisał:

Mam pytanko mam sprzet : athlona 1800 ; GEforca Mx 440 i 768 ddram. Ale problem tkwi w tym
ze podczas ladowania kampani w demku Heroes 5 wyrzuca mmnie do windowsa i wyskakuje nieokreslony
bląd. CZyli poprostu nie chce mi zaladowac misji. CZy ktos wie co to moze byc i jak rozwiazac
ten proble. Jezeli nie spelniam jakis wymagan sprzetowych to prosze o wskazaniie jakich i co
powinienem kupic .


Problem tkwi w karcie graficznej, na tym modelu raczej napewno Ci nie pojdzie. Proponuje min GeForce 5200 a za troche wiecej Radeona 9550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O W MORDE w taka gre jeszcze nie gralem, pierwszy raz gram w signel herosow i jest to extra gra! kupie ja na pewno moze i nawet EK :) duzo osob wie bo nieraz to mowilem ze mam duzo gier ale co tam herosa i tak kupie a mam pytanko bo kurde chce se pozweidzac wszystko ale np jestem w podziemaich bo szukam tej kobitki a ten gracz red tze ma tury i po tak 8 moich turach jest lost mision da sie tojakos wylonczyc? i gdzie ta kobitka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sprzecie celeron krecony na 900Mhz ,256MB RAM i Radeon 9200 chodzi i nie ma zadnych bledow. I da sie grac, wprawdzie w trakcie przelanczania np. plansza-zamek trzeba chwilke poczekac :)
Heroes V wymaga karty graficznej z Pixel Shader wiec na tym radeonie chodzi.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 01:57, ArtuRPGpl napisał:

O W MORDE w taka gre jeszcze nie gralem, pierwszy raz gram w signel herosow i jest to extra
gra! kupie ja na pewno moze i nawet EK :) duzo osob wie bo nieraz to mowilem ze mam duzo gier
ale co tam herosa i tak kupie a mam pytanko bo kurde chce se pozweidzac wszystko ale np jestem
w podziemaich bo szukam tej kobitki a ten gracz red tze ma tury i po tak 8 moich turach jest
lost mision da sie tojakos wylonczyc? i gdzie ta kobitka?

Tej kobitki nie ma w podziemiach tylko w wiezieniu zaraz obok zamku jak jom uwolnisz to bedziesz mogl se pozwiedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam z zasysaniem na wersje CD-Projektu. Bedzie mam nadzieje reprezentatywna probka polskiej wersji ... A gra, sadzac po becie potencjal ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 23:07, Woszczu39 napisał:

Mam pytanko mam sprzet : athlona 1800 ; GEforca Mx 440 i 768 ddram. Ale problem tkwi w tym
ze podczas ladowania kampani w demku Heroes 5 wyrzuca mmnie do windowsa i wyskakuje nieokreslony
bląd. CZyli poprostu nie chce mi zaladowac misji. CZy ktos wie co to moze byc i jak rozwiazac
ten proble. Jezeli nie spelniam jakis wymagan sprzetowych to prosze o wskazaniie jakich i co
powinienem kupic .


Mam ten sam problem. Jego przyczyną jest karta - GeForce 4 MX. Gra wymaga Pioxel Shader''a. Nasze karty tego nie obsługują, więc nawet, gdybyś miał procek 3,7 GHz, 8 GB RAM to i tak nie uruchomisz :(. Jedyną metodą byłoby wyłączenie Pixel Shader''a w tej grze. Jednak nie wadomo jak ( i czy można) to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 18:51, Maestro1992 napisał:

jakie masz parametry swojego kompa???


Mój komp to procek 2.0 Ghz, pamięć RAM 512 MB, karta graficzna GeForce FX 5500 128 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 19:09, pavick napisał:

Spryt---- w jaki sposob ci sie gra konczy po 2 tygodniach - gram juz 3 miesiac ..


Nie wiem jak to możliwe, ale po dwóch tygodniach grania przy nowej turze pojawia mi sie komunikat "You lose" i po prostu wywala mnie do głównego menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować