Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2006 o 08:51, davis87 napisał:

dla mnie 6 map(lub nawet 16) to WIELKA KPINA!!!! w samym h4 te 31 mi nie wystarczalo!!


dla mnie też to jest troche przykre, szczególnie gdy brak jak narazie edytora
szczególnie jest to uciążliwe dla osób grających wyłącznie multiplayer/LAN,
osobiście w kampanie nie grałem nigdy, i nie zamierzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 09:22, Pablo_bel napisał:

Dla mnie jest to całkowicie "nieczytelny" interfejs. W każdym elemencie - a już zamek miasto.
Makabra.


mnie sposob rozplanowania miasta przypadl do gustu - wiem co z czego sie buduje i co potrzebuje :)
przypominaja mi sie stare gry ala genesia z drzewkiem wynalazkow :)
okreslenie kolorami czy budynek moge postawic, ulepszyc czy tez nie rowniez uwazam za dobre posuniecie :)
fakt trzeba sie do tego przyzywczaic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 09:03, morthi napisał:

profesjonalnie spolszczone h2 ? czy tylko to spolszczenie ktore bylo dolaczone w plycie bonusowej
:D z krasnoludkami i sarsorerka :D

A tego posta przeoczylem, zaćmienie jakieś.:x ;-) Pełna wersja PL 1 i 2 była w pierwszym wydaniu H4. Tzw. Złote Edycje.:)
Nie, nie przekonam się do 5, w każdym elemencie "inna gra", nie dla mnie. Miałem zamówioną EK ale po demie anulowałem.:-/ Wiem że nie będę pogrywał bo to.. coś innego zupełnie. Ale czytał będę "dzieje" 5 tu.:)
Szczęśliwie "nie zmuszają" du kupna. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 09:30, Pablo_bel napisał:

A tego posta przeoczylem, zaćmienie jakieś.:x ;-) Pełna wersja PL 1 i 2 była w pierwszym wydaniu
H4. Tzw. Złote Edycje.:)


i nie tylko, byla w Tanim Graniu, NXK i będzie jeszcze w Extra Grze (to tak nieoficjalnie, zreszta jak pozostałe czesci HoMM''a - bez piatki oczywiscie)

Dnia 16.05.2006 o 09:30, Pablo_bel napisał:

Nie, nie przekonam się do 5, w każdym elemencie "inna gra", nie dla mnie. Miałem zamówioną
EK ale po demie anulowałem.:-/ Wiem że nie będę pogrywał bo to.. coś innego zupełnie. Ale czytał
będę "dzieje" 5 tu.:)


ja tez jestem pelen obaw, juz nie raz chcialem zrezygnowac, ale stwierdzilem, ze najwyzej nie potwierdze maila a do tego czasu sumiennie sledze losy h5

BTW: LEK caly czas dostepna :D ciekawe ile kufrow zostanie im po premierze.. bo pozniej to juz raczej nie bedzie im wypadalo sprzedawac kuferkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 09:33, morthi napisał:

ale zlota h2 z h4 nie miala dodatku :) jakie to szczescie ze mam price jeszcze z czasow h2
pudelkowego :D


miala dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos na potwierdzenie napisac jak to bedzie w normalnej wersji h5 z mapami bo w h4 bylo 6 kampani +31 map. Jak to wiec bedzie w h5??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 09:33, morthi napisał:

ale zlota h2 z h4 nie miala dodatku :) jakie to szczescie ze mam price jeszcze z czasow h2
pudelkowego :D

To był tylko "wtręt" o naprawdę "wielkich bonusach" przy okazji wydania 4.:) Odebrałem Twó jpost że poszukujesz "spolszczonych". mea culpa, źle odczytałem.:)
A 2 tego wydania z "Price of Loyalty" jest .:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 09:49, Pablo_bel napisał:

> ale zlota h2 z h4 nie miala dodatku :) jakie to szczescie ze mam price jeszcze z czasow
h2
> pudelkowego :D
To był tylko "wtręt" o naprawdę "wielkich bonusach" przy okazji wydania 4.:) Odebrałem Twó
jpost że poszukujesz "spolszczonych". mea culpa, źle odczytałem.:)
A 2 tego wydania z "Price of Loyalty" jest .:]

w weekend sprawdze czy jest z pricem czy nie :D ale nie bylo :)

Herosi 2 Gold wyszlo w wersji pudelkowej gdzie byl dodany dodatek :) i cala gra byla na 3 plytach :) podstawka, plyta z mapami i bonusami i price :)

w h4 dodatek h 1 i2 w wersji gold to cos zupelnie innego i tam prica juz nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 10:02, morthi napisał:

w h4 dodatek h 1 i2 w wersji gold to cos zupelnie innego i tam prica juz nie bylo :)

A sprawdź.. jest.:) Pamięć mnie zawodzi ale to pamiętam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zcy możecie mi powiedzieć jak mniejwięcej będzie działał Hirołs na takiej konfiguracji?:
AMD Athlon XP 2600+ 1.92 GHz, 758 RAM 266 MHz, GeForce FX5200 128 VRAM 128-bit, Płyta Asus A7N8X Deluxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jestem rozczarowany!!!!!!!tylko 6 mapek dla pojedynczego gracza!!! przecierz heroes zawsze posiadal i slynol z duzej ilosci mapek dla pojedynczego graczaa tu tylko 6;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 10:51, SzarQ napisał:

A zcy możecie mi powiedzieć jak mniejwięcej będzie działał Hirołs na takiej konfiguracji?:
AMD Athlon XP 2600+ 1.92 GHz, 758 RAM 266 MHz, GeForce FX5200 128 VRAM 128-bit, Płyta Asus
A7N8X Deluxe.

Na low i medium detail w rozdzielczości 1024x768 bez problemu. Jedyne przycięcia mogą być przy obrocie kamerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2006 o 11:08, isildur-ps napisał:

Na low i medium detail w rozdzielczości 1024x768 bez problemu. Jedyne przycięcia mogą być przy
obrocie kamerą.

Zasadnicze pytanie: czy to będzie ładnie wyglądało na medium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować