Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

MAM POWAŻNY PROBLEM. Nie wiem czy ktos juz go mial czy co? Jestem w ostatniej kampani, w misji triumfvirat. Tam jest zadanie by uwolnic godryga. Wiec ide droga kolo bramy az wkoncu dochodze do tunelu. W podziemiach szuakm wiezienia, jak je znajduje,(zajmuje mi to gdzies tydzien- na poczatku drugiego tygodnia) wkoncu uwalniam godryga i wychodze z nim na zewnatrz, teleportuje sie pozniej do zamku ktory zdobywam. Ale tu jest problem wlasnie. Nie bylo zadnej scenki filmowej z uwolnienia(jak wogole jest) i mi gra nie zalicza tego zadania?? Nie wiem co jest. Czy to mi uniemozliwi skonczenie gry czy co. Prosze o odpowiedz. Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie po toi jest kod by na multi mogli wchodzic tylko i wylacznie posiadacze legalnej i orgyginalnej kopii herosow 5

nie zadawaj takich pytan na oficjalnym forum herosow - to jest zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"MAM POWAŻNY PROBLEM. Nie wiem czy ktos juz go mial czy co? Jestem w ostatniej kampani, w misji triumfvirat. Tam jest zadanie by uwolnic godryga. Wiec ide droga kolo bramy az wkoncu dochodze do tunelu. W podziemiach szuakm wiezienia, jak je znajduje,(zajmuje mi to gdzies tydzien- na poczatku drugiego tygodnia) wkoncu uwalniam godryga i wychodze z nim na zewnatrz, teleportuje sie pozniej do zamku ktory zdobywam. Ale tu jest problem wlasnie. Nie bylo zadnej scenki filmowej z uwolnienia(jak wogole jest) i mi gra nie zalicza tego zadania?? Nie wiem co jest. Czy to mi uniemozliwi skonczenie gry czy co. Prosze o odpowiedz. Z góry thx."
Jeszcze jedno. W tej 3 misji u maga(triumfvirat) wowogle mis ie scenka na poczatku misji nie wlacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 19:15, Tokagero napisał:

Black Bomb, jeśli nie chcesz poprawic skill wheel o napisz chociaż jak zmienic ten tekst
Intelligence z abgielskiego na polski. I nie pier...., sorry ( przyzwyczajenie ;) ) i nie mów
że nie możesz bo klawiature i umiejętnośc pisania to masz napweno.


Robie poprawki. Będzie chyba w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 21:07, BlackBomb napisał:

Robie poprawki. Będzie chyba w sobote.

No, nareszcie odpisales. A tak przy okzjii, czemu nei napsizesz jak dytowac skill wheel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morthi ma rację - spróbuj w pomocy technicznej.
Chociaż moim zdaniem prawdopodobnie siadła Ci kość pamięci (RAM)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:28, >LaThAnDeR<_ napisał:

"MAM POWAŻNY PROBLEM. Nie wiem czy ktos juz go mial czy co? Jestem w ostatniej kampani, w misji
triumfvirat. Tam jest zadanie by uwolnic godryga. Wiec ide droga kolo bramy az wkoncu dochodze
do tunelu. W podziemiach szuakm wiezienia, jak je znajduje,(zajmuje mi to gdzies tydzien- na
poczatku drugiego tygodnia) wkoncu uwalniam godryga i wychodze z nim na zewnatrz, teleportuje
sie pozniej do zamku ktory zdobywam. Ale tu jest problem wlasnie. Nie bylo zadnej scenki filmowej
z uwolnienia(jak wogole jest) i mi gra nie zalicza tego zadania?? Nie wiem co jest. Czy to
mi uniemozliwi skonczenie gry czy co. Prosze o odpowiedz. Z góry thx."
Jeszcze jedno. W tej 3 misji u maga(triumfvirat) wowogle mis ie scenka na poczatku misji nie
wlacza.

nie wiem jak to zrobic. Ale ty byś mi pomugł. Jak trzeba odszukać ŁZę ASHY, co się w tedy pokazuje na mapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 21:28, piowolin napisał:

chce się zapytac.
jak w trakcie gry można odszukac łze ashy (kampania przystani)
co w tedy na mapie się pokazuje.
bardzo prosze o pomoc

Tam gdzie jest jest bardzo mala plamka buro-brązowej ziemi, ale lepiej odwiedzic wszystkie obeliski i z mapy z ukladanki odnalec Łzę Ashy. Trzeba to zrobic rozpoznając skrawki ziemi czy budowle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja to niewiem jak mam przejść 3 misje z sylvan (obrona) bezprzerwy atakują mnie ci idioci z zachodu z armią nieumarłych ledwo udało mi sie wykonać misje z zaopatrzeniem dla miasta w postaci wojska a gdy ide uwolnić pierwszego bochatera to sie okazuje że mam zamało wojska aby pokonać 80 zielonych smoków kture stacjonują pod więzieniem a gdy biore dostateczną ilość wojsk na przeprawe to miasto nie jest w stanie się utrzymać proszę o podpowiedż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 22:48, artur2160 napisał:

a ja to niewiem jak mam przejść 3 misje z sylvan (obrona) bezprzerwy atakują mnie ci idioci
z zachodu z armią nieumarłych ledwo udało mi sie wykonać misje z zaopatrzeniem dla miasta w
postaci wojska a gdy ide uwolnić pierwszego bochatera to sie okazuje że mam zamało wojska aby
pokonać 80 zielonych smoków kture stacjonują pod więzieniem a gdy biore dostateczną ilość wojsk
na przeprawe to miasto nie jest w stanie się utrzymać proszę o podpowiedż!

nie bez przerwy! jak dobrze pamiętam na dzień dobry jest dwóch pod rząd, potem wychodzą co 7 lub 10 dni, a potem to już rzadziej (za to mocniejsi). Na początek przeczekaj 3 - 4 tygodnie w mieście, zbierz więcej luda (starajsię nie tracić wojska). Jednocześnie wyślij nowego bohatera na morze po surowce. Potem zajmij miasto na zachodzie (zapomniałem nazwy) i powoli do przodu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 20:28, >LaThAnDeR<_ napisał:

"MAM POWAŻNY PROBLEM. Nie wiem czy ktos juz go mial czy co? Jestem w ostatniej kampani, w misji
triumfvirat. Tam jest zadanie by uwolnic godryga. Wiec ide droga kolo bramy az wkoncu dochodze
do tunelu. W podziemiach szuakm wiezienia, jak je znajduje,(zajmuje mi to gdzies tydzien- na
poczatku drugiego tygodnia) wkoncu uwalniam godryga i wychodze z nim na zewnatrz, teleportuje
sie pozniej do zamku ktory zdobywam. Ale tu jest problem wlasnie. Nie bylo zadnej scenki filmowej
z uwolnienia(jak wogole jest) i mi gra nie zalicza tego zadania?? Nie wiem co jest. Czy to
mi uniemozliwi skonczenie gry czy co.


Nie teleportuj sie do zamku tylko godrygiem zaatakuj posterunek a przylaczy sie do ciebie jego armia. Dalej to juz pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 21:28, piowolin napisał:

chce się zapytac.
jak w trakcie gry można odszukac łze ashy (kampania przystani)
co w tedy na mapie się pokazuje.


Na mapie głównej nic sie nie pokazuje. Łze Ashy można odnaleźć odkrywając obeliski, które wyświetlą fragment mapy z zaznaczonym położeniem łzy. Każdy obelisk odkrywa tylko część obrazka. Jak znajdziesz wszystkie to poznasz dokładne położenie łzy.

p.s. nie pisz postów o tym samym co kilka minut jak ktoś bedzie znał odpowiedź to jej udzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chce przeinstalować grę, więc klikam na Deinstalacja i niby gra się odinstalowuje, ale trwa to tylko kilka sekund. Klikam zakończ, a w folderzez gry są nadal wszystkie pliki z grą i tak caly czas. Próbowałem restart, ale nic nie daje. Poprostu gra nie chce się odinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 00:23, HACKY napisał:

> "MAM POWAŻNY PROBLEM. Nie wiem czy ktos juz go mial czy co? Jestem w ostatniej kampani,
w misji
> triumfvirat. Tam jest zadanie by uwolnic godryga. Wiec ide droga kolo bramy az wkoncu
dochodze
> do tunelu. W podziemiach szuakm wiezienia, jak je znajduje,(zajmuje mi to gdzies tydzien-
na
> poczatku drugiego tygodnia) wkoncu uwalniam godryga i wychodze z nim na zewnatrz, teleportuje

> sie pozniej do zamku ktory zdobywam. Ale tu jest problem wlasnie. Nie bylo zadnej scenki
filmowej
> z uwolnienia(jak wogole jest) i mi gra nie zalicza tego zadania?? Nie wiem co jest. Czy
to
> mi uniemozliwi skonczenie gry czy co.

Nie teleportuj sie do zamku tylko godrygiem zaatakuj posterunek a przylaczy sie do ciebie jego
armia. Dalej to juz pikus



Jeszcze jedno czy wogole sa w tej misji scenki bo dalej mi sie nie pokazuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 00:23, HACKY napisał:

> "MAM POWAŻNY PROBLEM. Nie wiem czy ktos juz go mial czy co? Jestem w ostatniej kampani,
w misji
> triumfvirat. Tam jest zadanie by uwolnic godryga. Wiec ide droga kolo bramy az wkoncu
dochodze
> do tunelu. W podziemiach szuakm wiezienia, jak je znajduje,(zajmuje mi to gdzies tydzien-
na
> poczatku drugiego tygodnia) wkoncu uwalniam godryga i wychodze z nim na zewnatrz, teleportuje

> sie pozniej do zamku ktory zdobywam. Ale tu jest problem wlasnie. Nie bylo zadnej scenki
filmowej
> z uwolnienia(jak wogole jest) i mi gra nie zalicza tego zadania?? Nie wiem co jest. Czy
to
> mi uniemozliwi skonczenie gry czy co.

Nie teleportuj sie do zamku tylko godrygiem zaatakuj posterunek a przylaczy sie do ciebie jego
armia. Dalej to juz pikus



Zrobilem jak mowiles i zaatakowalem ta brame jak i zamek i nastepna brame godrkiem. Wszyscy ze mna walczyli. W dodatku zginal mi Zehir i nic sie nie stalo. Nie bylo zakonczenia misji a ni nic. Zadne scenki mi sie w tej misji nie pokazuja. Juz nie wiem co jest. Podbija cala mape i nic. Prosze o pomoc. Co moze byc przyczyna. Jesli ktos moglby mi savy przeslac z dostepem do 4 misji u mago bylbym wdzieczny. Moj mail: lathander@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 18:35, Kalkulator12 napisał:

Mam problem z HoMM V edycją kolekcjonerską, mianowicie gra sama się wyłącza pokazując komunikat
o błędzie, bądź pokazując kounikat "pamięc nie może byc written" i się wyłącza. Poza tymgdy
wczytuje zapisany stan gry, w połowie wczytywania pojawia się komuniat Windows, że wystąpił
błąd i program zostanie zamknięty.
Czy da się to zmienic??


W podobnej sytuacji próbowałem reinstalacji gry (grywałem onegdaj w Fallout Tactics). Pomogła jednak... reinstalacja DirectX...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować