Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

grasz w gre od kilku dni? od tygodnia ? ja sie bawie w h5 od stycznia.

dochody znajdziesz na belce z zasobami - wystarczy ze klikniesz przysickiem a wyswietli sie ile zarabiasz czy tez ile masz budynkow dostarczajacych dany surowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch 1.2 powinien sie pojawic w przyszlym tygodniu

jesli brakuje Ci map mozesz przeszukac forum i znalesc niezbalansowane mapy oraz mapy w ktorych zostal uaktywniony tryb sojuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc. W kampani Lochu misja 2 pokonałem przeciwnika lecz nijak nie mogę znależ łzy Ashy.
Odkryłem wszystkie obeliski lecz rysunek na mapie nic mi nie mówi. Proszę o pomoc. W którym rejonie szukac łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszukaj mape dokladnie :) zauwaz ze na mapie z obeliskow jest zaznaczana sciezka ruchu bohatera - to moze byc pomocna wskazowka :) pojawiaja sie tez na niej potwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomóż. Całej mapy przecież nie przekopię. A gdzie ty ją znalazłeś. Na górze czy w podziemiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 19:06, wtk napisał:

a jak ponownie zobaczyc te obrazy? gdy sie zbliżę do obelisków to nic nie pokazują


nacisnij klawisz P :) pod nim znajdziesz puzzle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za cholere nie moge przejść 3 misji inferno, no nijak Gilraen nie wymienia się wojskiem ze swoimi, tak jak to ktoś tu pisał wcześniej,i a pokonać go to sie po prostu nie da. Jak go pokonaliście??? bo się odechciewa grac, wszystkie inne misje na ciężkim są banalne a tu nagle taka ściana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do misji 2 z kampanii LOCH, tej ze ŁZĄ ASHY. Namiot na dole jest jasnobrązowy a brama czerwona. Innej bramy i namiotu nie znalazłem. Co robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 21:41, sivyjachu napisał:

Wracając do misji 2 z kampanii LOCH, tej ze ŁZĄ ASHY. Namiot na dole jest jasnobrązowy a brama
czerwona. Innej bramy i namiotu nie znalazłem. Co robię nie tak?


przez ta mepe zbrzydly mi herosy 5:/
gralem wnia chyba4-5 h przez 2 h szukalem chyba ostatniego obelisku...i teraz niemam ochoty grac w ta 3
ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Też miałem z tą misją problem i zrobiłem tak. Zamek inferno zignorowałem. Zbudowałem tylko budynek dający zloto i inferno zostawiłem. Jak najszybciej zająłem pierwsze maisto Sylvan. I właśnie to miasto rozbudowywałem, a początkowe jednostki, które miałem przy bohaterze traktowałem jako sposób na zdobycie okolicznych kopalni i nie przejmowałem się zbytno stratami (co nie znaczy, że trzeba je bezmyślnie tracic). Przez 2 miesiące aż do pojawienia sie zielonego gracza rozbudowywałem miasto Sylwan. Warto też zdobyc artefakt dający +1 do morale. Zniweluje on karę dla jednostek Sylwanu pod wodzą demona. Gdy pojawił się Gilraen okazało się, ze jego siły są mniejsze niż moje, wiec tym razem to on uciekał. Zająłem drugie miasto (to na północnym-zachodzie) i też je rozbudowywałem. Zasilany armią z dwóch zamków i z stworów przyzywanych przez druidów (przez to nie opłaca się zabijac druidów) szybko zdobyłem przewage nad elfim bohaterem. Wystarczyło już tylko zdobyc trzecie miasto i pokonac Gilraena moimi znacznie większymi siłami. Potem pokonanie druidów jest już tylko spacerkiem. Pozdrawiam i powodzenia :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 15:05, morthi napisał:

mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy
mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy
mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy mapy
;)

kto chce mapy ? prosze oto one - nowe swieze i pachnace mapki do herosow 5 :)

http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=43
http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=42
http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=91

z wymarzonym przez wielu trybem gry w sojuszu ;)



dziekuje bardzo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy pojawił się Gilraen okazało się, ze jego siły są

Dnia 16.07.2006 o 22:08, gloody napisał:

mniejsze niż moje, wiec tym razem to on uciekał. Zająłem drugie miasto (to na północnym-zachodzie)
i też je rozbudowywałem. Zasilany armią z dwóch zamków i z stworów przyzywanych przez druidów
(przez to nie opłaca się zabijac druidów) szybko zdobyłem przewage nad elfim bohaterem. Wystarczyło
już tylko zdobyc trzecie miasto i pokonac Gilraena moimi znacznie większymi siłami. Potem pokonanie
druidów jest już tylko spacerkiem. Pozdrawiam i powodzenia :)


na jakim poziomie grales? bo na najciezszym tak latwo nie idzie, na ciezkim w sumie tez niebardzo, to co napisales jest dobre na normal i latwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 22:08, gloody napisał:

/.../

Też miałem z tą misją problem i zrobiłem tak. Zamek inferno zignorowałem. Zbudowałem tylko
budynek dający zloto i inferno zostawiłem. Jak najszybciej zająłem pierwsze maisto Sylvan.
I właśnie to miasto rozbudowywałem, a początkowe jednostki, które miałem przy bohaterze traktowałem
jako sposób na zdobycie okolicznych kopalni i nie przejmowałem się zbytno stratami (co nie
znaczy, że trzeba je bezmyślnie tracic). Przez 2 miesiące aż do pojawienia sie zielonego gracza
rozbudowywałem miasto Sylwan. Warto też zdobyc artefakt dający +1 do morale. Zniweluje on karę
dla jednostek Sylwanu pod wodzą demona. Gdy pojawił się Gilraen okazało się, ze jego siły są
mniejsze niż moje, wiec tym razem to on uciekał. Zająłem drugie miasto (to na północnym-zachodzie)
i też je rozbudowywałem. Zasilany armią z dwóch zamków i z stworów przyzywanych przez druidów
(przez to nie opłaca się zabijac druidów) szybko zdobyłem przewage nad elfim bohaterem. Wystarczyło
już tylko zdobyc trzecie miasto i pokonac Gilraena moimi znacznie większymi siłami. Potem pokonanie
druidów jest już tylko spacerkiem. Pozdrawiam i powodzenia :)



Ja tez mam problem z ta misja, tylko ze troche innego rodzaju ;)) Mianowicie musze miec 20 koscistych smokow by moc teleportowac sie za jednym z bochaterow! Przeszukalem cala plansze i nigdzie nie mozna ich zrekrutowac, tak samo nie mozna ich wychodowac w miescie! Jak rozwiazaliscie ten peoblem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować