Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2006 o 23:13, D e V i L napisał:

> /.../
>
> Też miałem z tą misją problem i zrobiłem tak. Zamek inferno zignorowałem. Zbudowałem tylko

> budynek dający zloto i inferno zostawiłem. Jak najszybciej zająłem pierwsze maisto Sylvan.

> I właśnie to miasto rozbudowywałem, a początkowe jednostki, które miałem przy bohaterze
traktowałem
> jako sposób na zdobycie okolicznych kopalni i nie przejmowałem się zbytno stratami (co
nie
> znaczy, że trzeba je bezmyślnie tracic). Przez 2 miesiące aż do pojawienia sie zielonego
gracza
> rozbudowywałem miasto Sylwan. Warto też zdobyc artefakt dający +1 do morale. Zniweluje
on karę
> dla jednostek Sylwanu pod wodzą demona. Gdy pojawił się Gilraen okazało się, ze jego siły

> mniejsze niż moje, wiec tym razem to on uciekał. Zająłem drugie miasto (to na północnym-zachodzie)

> i też je rozbudowywałem. Zasilany armią z dwóch zamków i z stworów przyzywanych przez
druidów
> (przez to nie opłaca się zabijac druidów) szybko zdobyłem przewage nad elfim bohaterem.
Wystarczyło
> już tylko zdobyc trzecie miasto i pokonac Gilraena moimi znacznie większymi siłami. Potem
pokonanie
> druidów jest już tylko spacerkiem. Pozdrawiam i powodzenia :)
>
>
>
Ja tez mam problem z ta misja, tylko ze troche innego rodzaju ;)) Mianowicie musze miec 20
koscistych smokow by moc teleportowac sie za jednym z bochaterow! Przeszukalem cala plansze
i nigdzie nie mozna ich zrekrutowac, tak samo nie mozna ich wychodowac w miescie! Jak rozwiazaliscie
ten peoblem??

Sory ale nie widze tu mozliwosci edycji postow, wiec nie jestem w stanie poprawic bledu, ktorego zobaczylem juz pofakcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj gram już dość długo i zdąrzylem zaówarzyć ze osiągnięcie wszystkich zdolności jest proktycznie nie mozliwe bo zeby je osiągnąć muszą być same legione potwórzów gdyż potrzeba strasznie dużo doświadczenia czy uda wam sie to poprawić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 23:13, D e V i L napisał:

Ja tez mam problem z ta misja, tylko ze troche innego rodzaju ;)) Mianowicie musze miec 20
koscistych smokow by moc teleportowac sie za jednym z bochaterow! Przeszukalem cala plansze
i nigdzie nie mozna ich zrekrutowac, tak samo nie mozna ich wychodowac w miescie! Jak rozwiazaliscie
ten peoblem??

W bardzo prosty sposób.
Masz Kij Piekieł? Tym artefaktem możesz przekształcić akademie w nekropolie. Potem tylko wystarczy budować te struktury, które są konieczne do zbudowana cmentarzyska smoków (chyba fort - zrujnowana wieża - cydatela - zamek - cmentarz smoków) a olać resztę. Warto też postawić smoczy nagrobek, aby zwiększyć przyrost.
No a potem rekrutujemy, czekamy tydzień, znowu rekrutujemy aż uzbiera się 20. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 09:21, Krejt napisał:

> Ja tez mam problem z ta misja, tylko ze troche innego rodzaju ;)) Mianowicie musze miec
20
> koscistych smokow by moc teleportowac sie za jednym z bochaterow! Przeszukalem cala plansze

> i nigdzie nie mozna ich zrekrutowac, tak samo nie mozna ich wychodowac w miescie! Jak
rozwiazaliscie
> ten peoblem??
W bardzo prosty sposób.
Masz Kij Piekieł? Tym artefaktem możesz przekształcić akademie w nekropolie. Potem tylko wystarczy
budować te struktury, które są konieczne do zbudowana cmentarzyska smoków (chyba fort - zrujnowana
wieża - cydatela - zamek - cmentarz smoków) a olać resztę. Warto też postawić smoczy nagrobek,
aby zwiększyć przyrost.
No a potem rekrutujemy, czekamy tydzień, znowu rekrutujemy aż uzbiera się 20. :)


A tak właściwie po co to robić ? Nie lepiej przyłączyć je do siebie Markalem ? Jest ich pełno na mapie i pilnują fajnych artefaktów - po za tym mogą to być nawet Widmowe Smoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prościej jest poprostu zaatakowac smoki, które znajdują się na mapie, swoim bohaterem (specjalnośc bohatera zapewnia, że się przyłączą). Jedna grupa smoków jest na lewo od zamku, który daje Ci kij, a druga na małej wysepce, gdzieś tak po środku mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał, że nie może ich przyłączyć (wrogowie wybili? pozbył się ich w jakiś dziwny sposób?). Ja podałem rozwiązanie, które się przydaje w takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
W tej nowej łatce dodadzą ten edytor map do Herosa 5???????????????????
A kiedy mniej więcej wyjdzie ta łatka bo z tego co mi kumpel mówił miała byc na początku lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 09:40, outcast211983 napisał:

Witam!
W tej nowej łatce dodadzą ten edytor map do Herosa 5???????????????????
A kiedy mniej więcej wyjdzie ta łatka bo z tego co mi kumpel mówił miała byc na początku lipca.


Miał wyjść POD KONIEC lipca - choć moim zdaniem wyjdzie gdzieś w sierpniu.
Patch 1.2 nie zawiera edytor map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huski a co z tym doświadczeniem będzie to poprawione????Ba zdobycie wszystkich zdolności jest praktycznie nie możliwe no chyba że będzie sie grało 34 miesiącze:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 10:39, NewShadow napisał:

Huski a co z tym doświadczeniem będzie to poprawione????Ba zdobycie wszystkich zdolności jest
praktycznie nie możliwe no chyba że będzie sie grało 34 miesiącze:]


kiedyś koniczyn podał spis zmian na tym forum - sprawdź na tym forum lub na www.acidcave.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 10:50, Huksi napisał:

> Huski a co z tym doświadczeniem będzie to poprawione????Ba zdobycie wszystkich zdolności
jest
> praktycznie nie możliwe no chyba że będzie sie grało 34 miesiącze:]

kiedyś koniczyn podał spis zmian na tym forum - sprawdź na tym forum lub na www.acidcave.com

Owszem znalazłem coś ale nie jest powiedziane że ostatnie zdolności będą osiągalne....
Wiesz moze czy to poprawią/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 11:07, NewShadow napisał:

> > Huski a co z tym doświadczeniem będzie to poprawione????Ba zdobycie wszystkich zdolności

> jest
> > praktycznie nie możliwe no chyba że będzie sie grało 34 miesiącze:]
>
> kiedyś koniczyn podał spis zmian na tym forum - sprawdź na tym forum lub na www.acidcave.com

Owszem znalazłem coś ale nie jest powiedziane że ostatnie zdolności będą osiągalne....
Wiesz moze czy to poprawią/???


masz "Oświecenie" na poziomie experckim+30%, 2 artefakty (czapka+10%;płaszcz+20%-doswiadczenia) = +60% doswiadczenia- i wtedy szybciej duzo zdobywasz doswiadczenie :) ale mimo to przydalo by sie zmnieszyc ilosc doswiadczenia potrzebnego do wyzszych poziomow, tak od 15 juz strasznie wolno idzie...

a mam pytanko, jak jednostki neutralne chca uciekac, to jaki procent doswiadczenia dostaje jezeli im pozwole zamiast z nimi walczyc? bo nekromanta wiadomo- lepiej zawsze walczyc, ale pozostalymi to po co czas marnowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 11:24, marcinrenew napisał:

> > > Huski a co z tym doświadczeniem będzie to poprawione????Ba zdobycie wszystkich
zdolności
>
> > jest
> > > praktycznie nie możliwe no chyba że będzie sie grało 34 miesiącze:]
> >
> > kiedyś koniczyn podał spis zmian na tym forum - sprawdź na tym forum lub na www.acidcave.com

>
> Owszem znalazłem coś ale nie jest powiedziane że ostatnie zdolności będą osiągalne....

> Wiesz moze czy to poprawią/???

masz "Oświecenie" na poziomie experckim+30%, 2 artefakty (czapka+10%;płaszcz+20%-doswiadczenia)
= +60% doswiadczenia- i wtedy szybciej duzo zdobywasz doswiadczenie :) ale mimo to przydalo
by sie zmnieszyc ilosc doswiadczenia potrzebnego do wyzszych poziomow, tak od 15 juz strasznie
wolno idzie...

a mam pytanko, jak jednostki neutralne chca uciekac, to jaki procent doswiadczenia dostaje
jezeli im pozwole zamiast z nimi walczyc? bo nekromanta wiadomo- lepiej zawsze walczyc, ale
pozostalymi to po co czas marnowac?



Ale czy zmienią to bo nawet z oświeceniem i artefaktami bardzo wolno idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Husik czy wiesz może coś na temat ostatnich zdolności czy bedą osiągalne???W HoMM3 można było miec wszystko rozwinięte na poziom mistrzowski w normalnej grze....Czy nie mogą tego poprawić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd w grze w sieci(multiplayer):
Grałem wczoraj z kolegą, przez ubi.com na mapie Przełęcz Smoka i dziwne rzeczy się działy np: gdy on dawał uciec grupie chłopów mi wyskakiwał błąd Faulting application h5_game.exe, version 1.1.0.21, faulting module h5_game.exe, version 1.1.0.21, fault address 0x006a94d8. wczytaliśmy grę i znowu gdy dał im uciec to to samo tak 3 razy wkońcu on zostawił tych chlopów w spokoju analogiczna rzecz się działa gdy ja atakowalem na smoczą utopię, tylko że jego wywalało. W końcu gdy wkroczyłem na jego teren on na planszy niewidział mojego herosa a ja nie mogłem zabrać mu kopalni a gdy jego zatakowałem to nie przenosiło go na pole bitwy tylko cały czas był na głównej mapie a ja na polu bitwy czekałem na roztawienie armi.
Jak porównaliśmy mapy to tak jakby on grał w inną grę a ja w inną np: niektóre stwory które on pozabijał ja miałem dalej na planszy i odwrotnie. Miał ktoś coś podobnego i bo nie wiem czy to przypadek czy to co międzyinnymi ma poprawiać patch 1.2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale chyba jednak nie wszystkie albo ja jestem ślepy !!!! ale nic o Relagu nie iwdzę i tej misji .Wiem tylko że jest to bohater Dungeonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleść butów lewitacji, poprostu nigdzie nie ma tej krypty, w której mają się znajdować. :/ Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem to pisać na gg: 7260323! Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 13:00, Juzon napisał:

Nie mogę znaleść butów lewitacji, poprostu nigdzie nie ma tej krypty, w której mają się znajdować.
:/ Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem to pisać na gg: 7260323! Z góry dziękuję!


krypta jest w podziemiach (zaznaczylem czerwonym kolkiem na mapie wejscie do podziemii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wiesz może coś na temat ostatnich zdolności czy bedą osiągalne???W HoMM3 można było miec wszystko rozwinięte na poziom mistrzowski w normalnej grze....Czy nie mogą tego poprawić?????
Odpowiedz noooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować