Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Ja bym zostawił "hot-seat", jak dlamnie to te wszystkie spolszczenia tego wyrażenia są, jakby to powiedzieć... trochę dziwaczne. No ale jakby co, to potem mogę sobie sam zmienić, więc żadnej tragedii nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony mozna to uznac poniekad jako blad w tlumaczeniu. skoro przetlumaczyli tryb "duel" to nie widze powodu, zeby nie przetlumaczyc "hot-seat", zwlaszcza, ze w H3 byl on przetlumaczony (nie wiem, czy w H3 w oryginale tez nazywal sie hot-seat, ale chyba tak). skoro ma byc pelna polska wersja to ja bylbym za tym, zeby poprawic tak jak to bylo w H3. juz kilka osob na to narzekalo i ja sam bylem zaskoczony kiedy zobaczylem hot-seat po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za gorącymi pośladkami alb nwieim gra na zmiane :P ale glupio to brzmi...
Wkoncu to jest polsaka wersja to niech wszystko bedzie po polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znanazłem kolejny błąd. Jeśli masz juzmax. boahterów na mapie to jak wejdziesz do więzienia by jakiegoś uwolnic to pszie -Nie można wynając bohatera (masz ich już zbyt wielu) , chyba powinno pisac "wyciągnąc", lub "uwolnic". U sieie poprawiłem na przyjąc, nie wiem ja ktu dac plik to napszie ja kto zrobic, wchodzimy w p1-text/Text/Game/Buildings/Prision/PrisionCantHire.txt i tam zmieniamy na to co się bardziej podoba, bo wynając bohatera z więzienia to chyba lekki id..., ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słusznie!
Z więzienia bohatera można uwolnić, zwolnić, wyciągnąć, wyrwać itp. ale na pewno nie wynająć!

(mnie się jeszcze to nie zdarzyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wedlug gry-online polskim dystrybutorem premierowych wydan heroes 3 byla cenega. wlasnie zainstalowalem podstawke H3 dolaczona do H5 i zamiast posladkow jest "gra ze zmiana miejsc" :( byc moze w tlumaczeniu cenegi byly posladki i CDP nie chcialo sie narazac i nie uzylo tej nazwy w H5. jak ktos ma zlota edycje H3 wydana przez CDP albo premierowa cenegi to prosze sprawdzic w jakiej wersji jak gra wieloosobowa na jednym komputerze sie nazywa. do jutra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 21:18, eL Fron napisał:

Ja jak grałem w kampanię lochu to nie miałem problemów (tyle,że grałem na normalnym). Mój bohater
miał talent magiczny i magię destrukcji i równał wszystko z ziemią deszczem meteorytów. Hero
wyszedł szybko na powierzchnię a armię w razie większych strat donosili mu "sztafetą". Nie
wiem może taka strategia sprawdzi się również na ciężkim.


armii sztafeta donosic nie trzeba - wystarczy rzucic czar. na razie sytuacja jest taka, ze ja mam 2 miasta i komp ma 2 miasta - odnalazlem juz lze ashy ale nie moge jej chwilowo dostarczyc bo komp wygenerowal sobie jednego rzeznika (tzn. bylo trzech - ale ostal sie jeden mega hiper ultra killer) ktory ma ponad 100 hydr 40 smokow itd. - ogolnie 2x wieksza armie od mojej. musze go jakos wyminac, wybudowac lze itd.

chyba robie spory blad, ze probuje unikatowego skilla zrobic Raelagowi, bo tam same badziewia sa potrzebne, szczescie, logistyka, katapulta itd. nie mam zadnej magii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce zmienić nazwę Hot-Seat na gorące pośladki to podaję ścieszkę \p1-texts.pak\UI\MainMenu2\MultiPlayer\HotSeat.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaje ścieżkę aby mógł każdy sobie poprawić błąd literowy pojawiający się przy wyściu z gry p1-texts.pak\UI\ExitGameQuestion\Question.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam wprowadzone do Unofficial Patch''a wszelkie poprawki, jakie umieszczone zostały na forum. Teraz trwają betatesty Patch''a :D Najprawdopodobniej premiery wersji C spodziewać się należy w godzinach popołudniowych :) A jest na co czekać, uwieżcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wierzymy :) szczegolnie po wczorajszej wielogodzinnej dyskusji :) ktorej efekty zostana opublikowane juz wkrotce :)

czy jest szansa by tego patcha zrobic jako plik wykonywalny ? ktory bedzie naspisywac orgninalny niezmieniony plik p1-texts.pak ?:) wyciagajac sciezke dostepu i lokalizacje gry z rejestru ?:)

mysle ze daloby sie to zrobic jakims programem do budowania patchy :)

co o tym sadzisz Di ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki za pomyslne betatesty :)
wiec ma ktos heroes 3, w ktorym jest nazwa gorace/plonace posladki? i zmianiamy to czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skad wiesz, ze mam Cie na gg? :P
forum tez spoko (ale sie odezwe na gg). zauwaz, ze od poprzedniego posta jestem delegatem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos tak to wynika z twojego poprzedniego postu ze mnie masz:)

gratuluje awansu :)

a ty co o tym myslis zeby patcha zrobic jako exe ? a nie jako archiwum?

albo jako archiwum samorozpakowujace sie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować