Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Pytanie do tych co przeszli grę.

Co jest z tą pierwszą misją kampanii Sylvan(Elfów)? Szlag mnie trafia że muszę grać 5 godzin, bo ten kretyn(komputer) zbiera armie,zbiera,tylko po to by dostać w tyłek ode mnie na granicy... oytam,bo zaatakował ostatni garnizon, przejąłem go z powrotem,wszystkie są puste... długo tak jeszcze będe musiał sie z nim użerać? Najchętniej zaatakowałbym,rozwalił te jego miasto(kamien na kamienu by nie pozostał) a jego bohaterów wbił na pal No bez jaj co za idiota wymysił żeby siedzieć nad misją cały dzień,bo komputer zbiera armie, i atakuje w odstepie godziny!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... dlaczego prawie nikt nie gra w sieci w trybie ducha...? przeciez to jest jedna z najleprzych zmian jakie wprowadzono to piatki... ciezko znalezc jakiegos hosta z tym trybem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 02:43, olbin napisał:

Przecież możesz sam założyć hosta :)


no wiem, to nie problem tylko tak sie zastanawiam... myslalem ze wszyscy beda garnac do tego trybu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 02:55, olbin napisał:

Jak chcesz, to w przyszłą sobotę (19.08) wieczorem będę miał perę godzin na grę - możemy spróbować
;P


bardzo chetnie :) jak mozesz wlacz gg to sie dogadamy. ja juz ci tam cos napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 03:01, olbin napisał:

>

Będziesz musiał poczekać na odpowiedź, teraz jestem w pracy jak wrócę do domciu (ok. 5.00 -
6.00) dopiero sprawdzę


oki. ja jutro bede praktycznie caly dzien w domu takze na pewno sie dogadamy. ide spac :) milej pracy zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dokonałem niesamowitego odkrycia. Już teraz wiem, dlaczego gra nie chciała przyjmować niektórych naszych poprawek bez ich zintegrowania z plikiem p2-texts.pak !!! Gra, jeśli znajdzie dwa takie same pliki, wybiera sobie ten, którego data zmodyfikowania jest późniejsza.

Dzięki temu zaopatrze nasz Unofficial Patch w poręczny instalator i nie będzie już problemów z zabawą z Total Commander''em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, po długiej przerwie.

Mam do Was strasznie wielką prośbę. Wystarczy nawet, że jedna osoba mi pomoże. Otóż przez ostatnie 6 tygodnii byłem odcięty od świata (po prostu w wojsku byłem) i w związku z tym nie mam pojęcia co się w tym czasie działo wokół Herosków. Wróciłem dopiero wczoraj wieczorem i zabieram sie dopiero za nadrabianie zaległości, ale myślę, że zanim ja sam do wszystkiego dojdę przeszukując wszystkie archiwa to prędzej ktoś mi powie co też się działo wokoło gry.
Chodzi mi przedewszystkim o nowe patche (czy trzeba coś ściągać czy ten patch 1.1 który jeszcze zdążyłem zainstalować sobie poradzi), czy pojawiły się jakieś dodatki które wypadałoby ściągnąć (edytr miał się pojawić), czy są mapy nowe i skąd najlepiej je zasysać i wogóle. Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi i pomożecie, żebym mógł szybko powrócić do normalnego życia (i grania). 6 tygodni to w końcu nie tak mało i wiele może się zdażyć (naprzykład jakaś wojna wybuchła i chyba ciągle trwa), a tu nie tylko sprawy z Heroskami trzeba nadrobić ale jest też wiele innych zaległości (chociażby wprawić się znów w czytanie bierzące forum i wiedzieć o co chodzi). Ale o pomoc proszę chcociaż z Heroskami, z resztą jakoś sobie sam poradzę.

Przypominam jescze, że chodzi o wszystko co się wydarzyło w świecie Herosów po 3 lipca do dziś.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagnij koniecznie patch 1.11 (czyli poprawke lokalizacynja ktora uzupelni wavey w filmikach) nastepnie pobierz poprawke 1.2 albo ze strony albo przez auto-update a na koniec nieoficjalnego patcha 1.2g updated (post wyzej)

zmienilo sie troche :) ale edytora jak na razie nie widac - moze sie pojawi pod koniec sierpnia wraz z patchem 1.3 :)

patch 1.2 dodaje duel w trybie hot-seat :) tyle z wiekszych zmian :) no i rzecz jasna ciagle balansing i poprawianie plansz coby byly bardziej grywalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji "Okręt" (4 misja Agraelem). Zdobywam miasto w podziemiach, buduje silną armie a i tak komputer mnie pokonuje.

Prosze o jakies wskazówki i rady odnośnie tej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz zainstalowac patcha 1.11 jezeli chcesz by wszystkie wavey byly w filmikach miedzy kampaniami :) jezeli nie zalezy Ci na tym nie instaluj latki 1.11

sugerowalbym jednak zainstalowanie tego patcha a dopiero pozniej 1.2 a na koniec nieoficjalna poprawke 1.2g updated (ktora jest najbardziej aktualna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 10:16, Gelo87 napisał:

Mam problem w misji "Okręt" (4 misja Agraelem). Zdobywam miasto w podziemiach, buduje silną
armie a i tak komputer mnie pokonuje.

Prosze o jakies wskazówki i rady odnośnie tej misji.

Mam nadzieję że nie walczysz bezsensownie z elfami.Musisz jak najszybciej dotrzeć przez podziemne korytarze do tego miasta które musisz zdobyć( podpowiedź... dobrze by było jakbyś miał przy sobie 100 elfickich strzelców)

I podczas zdobywania miasta spróbuj samemu je zdobyć.Komputer najprawdopodobniej nie używa nawet czarów bohatera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 08:57, morthi napisał:

zainstaluj jeszcze raz sterowniki do karty graficznej



to nic nie daje :D juz probowalem chyba wszystkich sterow i zadne nie działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moze sproboj zainstalowac sterowniki i directx a pozniej przeinstalulj gre ?

a moze cos Ci sie przegrzewa w kompie (everest - sprawdzisz tym programem temperatury posczegolnych komponentow)

czy z innymi grami tez masz taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować