Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2006 o 22:58, mega-ludz napisał:

ja jestem 1284 w kolejce ale nie wiem z kąd wy macie te klucze. Gdzie to sie patrzy? Bo sie
jakoś połapac w tym wszystkim nie moge :PP


prawdopodobnie zrobiles tak jak ja :) wez wstecz w przegladarce, klucz byl na tej stronie co przycisk download client :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 22:53, au_rel napisał:

Jestem 1200 w kolejce, ale kompa się zostawi na noc i będzie dobrze :) Najważniejsze, że klucz
jest i to zapewnia mi ujrzenie tej produkcji w obecnym stadium ;) Ojjj, ale nerwy były...


tylko jak zostawisz kompa zanim bedzie twoja kolej to i tak nic nie sciagniesz, bo jak przychodzi twoja kolej to trzeba kliknąc zeby sie podłączyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 23:00, Konrad1990 napisał:

tylko jak zostawisz kompa zanim bedzie twoja kolej to i tak nic nie sciagniesz, bo jak przychodzi
twoja kolej to trzeba kliknąc zeby sie podłączyc


Wiem o tym, za godzinę przyjdzie moja kolej na ściąganie, podam ścieżkę i zostawię ściąganie. Wszystko jest obliczone ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 23:08, mega-ludz napisał:

Ok dzięki. Ale to będzie tylko rozgrywka przez neta tak? Więc trzeba miec gamesply? czy cos
innego?


Tak, tylko multi, z tego co mi wiadomo nie potrzeba mieć żadnego Gamespy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 23:19, pavick napisał:

Nareszcie leci , niestety transfer skoczyl do 115 k/s i niechce szybciej
wiec optymalny czas sciagania 1g 15 min


yyyy poprawka , mala literowka przy 115 to wiecej niz 1 g 15
Ale w sumie dobra wiadomosc dla tych co maja troszke szybsze lacza ,
rozkrecilo sie do 140 wiec chyba nie ma jakiegos limitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zacząłem ściągać z linku co daliście bezpośrednio, nie z tego co się od klucz zaczyna i sobie czekałem poczekałem z 15 min i wszedłem po klucz. Przypadkiem kliknąłem w download HOMM5 client i czekanie od nowa... ok dam rade, w końcu to tylko 15 min. po około kolejnych 15 min odłączyło mi neta no to sięzdenerwowałem, bo znowu więcej czekania. Teraz jak już miałem 60 min to samo podskoczyło do 106 min (od początku było 80), czy ktoświe czemu podskoczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 23:37, pawel__1 napisał:

zacząłem ściągać z linku co daliście bezpośrednio, nie z tego co się od klucz zaczyna i sobie
czekałem poczekałem z 15 min i wszedłem po klucz. Przypadkiem kliknąłem w download HOMM5 client
i czekanie od nowa... ok dam rade, w końcu to tylko 15 min. po około kolejnych 15 min odłączyło
mi neta no to sięzdenerwowałem, bo znowu więcej czekania. Teraz jak już miałem 60 min to samo
podskoczyło do 106 min (od początku było 80), czy ktoświe czemu podskoczyło?

niewiem czemu ale mi tez sie tak zrobiło z 14minut zrobiło sie 40 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia.... ale jestem mile zaskoczony przepustowoscia ich serwerow.... myslalem ze jak to bezplatny serwer to bedzie szlo jakies 30 kb/s gora.... a tu prosze.... 130 :).... wiec za 1,5 godzinki jedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem 58 w kolejce i zostało jeszcze 37 minut czekania.
Co chwila odświeżam listę serwerów, bo wtedy wchodzę na nowy jeżeli jest mniej czekania. Strasznie szybko się zapełniają te serwery, ale i tak już cztery są. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować