Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2006 o 10:46, Evil Khan napisał:

CDP powinno usuwać bezsensowne, nic nie wnoszące posty. Ale wtedy by się ludziska buntowali,
że brak wolności słowa..

Jak CD-PROJEKTOWI nie chce się nawet napisać przeprosin za niedziałający tryb duel w polskim demie i że już wersji finalnej tego błędu nie będzie(OBY) no to co dopiero usuwać naprawdę bezsensowne posty np. "Już mam 85%!!!" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2006 o 10:46, Evil Khan napisał:

CDP powinno usuwać bezsensowne, nic nie wnoszące posty. Ale wtedy by się ludziska buntowali,
że brak wolności słowa..


To jest forum prywatne, a jego właścicielem jest CDP. A świętym prawem właściiciela jest dysponowanie swoją własnością. W tym mieści się usuwanie postów, które z jakiegokolwiek powodu właścicielowi się nie podobają. I nie jest to żadne ogranicznie wolności słowa.

Wolność słowa ograniczona byłaby dopiero wtedy gdy zaszedłby jeden z przypadków:
- Mieszczący się w obowiązującej tematyce wpis zostałby usunięty z forum państwowego (utrzymywanego z podatków).
- W sprawie wpisu na jakimś forum wszczętoby postępowanie prokuratorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 10:56, darsz napisał:

Ururam orientujesz się czy za taki wygląd frakcji w piątej odsłonie Heroesów, odpowiedzialni
są panowie z Ubi, czy to w całości pomysł ludzi z Nival''a zaakceptowany przez Ubi ?


Sprecyzuj, co rozumiesz przez " wygląd" i "odpowiedzialni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, znowu zaczynają się inne tematy i znowu nikt nie odpowie jak z tymi mapami. A jestem przekonany, że wiele osob by sie tym zainteresowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 11:07, Artur- napisał:

Kurcze, znowu zaczynają się inne tematy i znowu nikt nie odpowie jak z tymi mapami. A jestem
przekonany, że wiele osob by sie tym zainteresowalo


nie ma takich map, przeciez jakby były to mtoś by o tym tu napisał..


a w tych 18 postaciach jeszcze bardziej widać zły rozkład sił. Ta baba z Haven nie ma szans właściwie z nikim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 10:59, 4YoU napisał:

> CDP powinno usuwać bezsensowne, nic nie wnoszące posty. Ale wtedy by się ludziska buntowali,

> że brak wolności słowa..
Jak CD-PROJEKTOWI nie chce się nawet napisać przeprosin za niedziałający tryb duel w polskim
demie i że już wersji finalnej tego błędu nie będzie(OBY) no to co dopiero usuwać naprawdę
bezsensowne posty np. "Już mam 85%!!!" !!!

Generalnie obecność CDP na forum jest marginalnym zjawiskiem - a jeśli już się ktoś pojawia to w temacie niezwiązanym z grami (psychologia,dziewczyty itp. zapychacze forum). To już częściej Cenega się tu udziela niż CDP - niestety....Powiny być dużyry na forum dla pracowników CDP czy coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 11:04, Ururam Tururam napisał:

Sprecyzuj, co rozumiesz przez " wygląd" i "odpowiedzialni".


Chodzi mi o to, czy Ubi przedstawiło już Nival''owi gotową listę frakcji, wraz z dostępnymi w nich jednostkami czy tylko ogólną koncepcję podziału świata w nowych Heroes''ach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 11:12, Evil Khan napisał:

> > Generalnie obecność CDP na forum jest marginalnym zjawiskiem - a jeśli już się ktoś pojawia
to w temacie niezwiązanym z grami (psychologia,dziewczyty itp. zapychacze forum). To już częściej
Cenega się tu udziela niż CDP - niestety....Powiny być dużyry na forum dla pracowników CDP
czy coś..


Jo tam, od razu dyzury.Tylko CI co pisza posty powinni sami zrozumiec ze pisza nie na temat i wogole nie wstawiac tych ich.Bo to jest zwykle zasmiecanie i zbaczanie z tematu.

Dlatego prosze postarajcie sie juz tak nie robic ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 11:26, darsz napisał:

Chodzi mi o to, czy Ubi przedstawiło już Nival''owi gotową listę frakcji, wraz z dostępnymi
w nich jednostkami czy tylko ogólną koncepcję podziału świata w nowych Heroes''ach?


Z tego, co wiem, podział frakcji na konkretne oddziały i koncepcja ich wyglądu to pomysły Ubisoftu, zaś wykonanie należało do Noivalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 11:45, Ururam Tururam napisał:

Z tego, co wiem, podział frakcji na konkretne oddziały i koncepcja ich wyglądu to pomysły Ubisoftu,
zaś wykonanie należało do Nivalu.

To kontynuując; myślisz, że w dodatku (jeżeli sie pojawi), Ubisoft pozwoli Nivalowi na jakiś własny pomysł (ten ich konkurs)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:24, darsz napisał:

> Z tego, co wiem, podział frakcji na konkretne oddziały i koncepcja ich wyglądu to pomysły
Ubisoftu,
> zaś wykonanie należało do Nivalu.
To kontynuując; myślisz, że w dodatku (jeżeli sie pojawi), Ubisoft pozwoli Nivalowi na jakiś
własny pomysł (ten ich konkurs)?


Brak danych na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy ubisoft i nival ukrywają jakieś pomysły na ewntualne nowe frakcje w dodatkach?

BTW UrTur czasem wydaje mi się, że jesteś jakąś maszyną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 12:50, STARSCR3AM napisał:

podpowiem wam ;)... oczywiscie moze mi sie tylko wydaje ze sa do siebie podobni...

Dużego podobieństwa poza rogami na hełmie nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dlamnie jest to poprostu odpicowana wersja Saurona...
taksamo jak Dungeon bazuje na Jednostakch Dark Elfow z Warhammera ( a nie jak to pisali na drowach z d&d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem on mi bardziej przypomina gościa(potwora) co był jaka jedne chyba z 4 nowych potwórów w jakimś do dodatku do HEROES IV , chyba WINDS OF WAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem on mi bardziej przypomina gościa(potwora) co był jako jeden z 4 bądź z 3 nowych potwórów
w jakimś do dodatku do HEROES IV , chyba WINDS OF WAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować