Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Oficjalna sklepowa premiera jest 6tego czy 8ego czerwca? bo słyszałaem obie wersje i nie wiem w końcu kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 15:47, voytasv2 napisał:

chciałbym sie dowiedzieć co sie dzieje z moim HOMM-em jezeli nie było nikogo w domu a kurier
już był


a wiesz na pewno ze byl? pewnie dostarczy w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 15:47, voytasv2 napisał:

chciałbym sie dowiedzieć co sie dzieje z moim HOMM-em jezeli nie było nikogo w domu a kurier
już był

To miałeś WIELKIEGO pecha!!! A skąd wiesz że był jak Ciebie nie było?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 15:49, wTd napisał:

Oficjalna sklepowa premiera jest 6tego czy 8ego czerwca? bo słyszałaem obie wersje i nie wiem
w końcu kiedy...

OFICJALNA to czwartek 8 czerwca, ale i tak w wielu sklepach będzie wcześniej. Nie zdziwiłbym się gdyby już dzisiaj w Media-Markt lub w Empiku były Heroes V, ale nie chce mi się jechać by tylko sprawdzać czy są, skoro zamówiłem LEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 15:49, wTd napisał:

Oficjalna sklepowa premiera jest 6tego czy 8ego czerwca? bo słyszałaem obie wersje i nie wiem
w końcu kiedy...


Oficjalna sklepowa premiera w Polsce będzie miała miejsce 8 czerwca. Jeżeli grę zamawiasz przez sklep gram.pl to swoją paczuszkę powinieneś otrzymac na 2 dni przed oficjalną premierą czyli 6 czerwca;) Te 2 dniowe wyprzedzenie to jest standart w przypadku preorderów w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 15:50, 4YoU napisał:

> chciałbym sie dowiedzieć co sie dzieje z moim HOMM-em jezeli nie było nikogo w domu a
kurier
> już był
To miałeś WIELKIEGO pecha!!! A skąd wiesz że był jak Ciebie nie było?!

tak podejrzewam bo w olsztynie była paczka już w nocy a od olsztyna do mnie jest 50 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 15:57, marp napisał:

A co sie stanie ja kurier przyjedzie do mnie a nikogo w domu nie będzie??????


kurier zawsze najpierw dzwoni na podany przez Ciebie numer i umawia sie kiedy ma przyjechac z paczka. jezeli nie podales numeru telefonu a kurier przyjechal i nikogo nie bylo w domu to pewnie przyjedzie w poniedzialek, chyba ze mieszkasz w jakiejs dziurze i nie bedzie mu sie chcialo jechac jeszcze raz to moze odeslac do cdprojektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 15:55, voytasv2 napisał:

tak podejrzewam bo w olsztynie była paczka już w nocy a od olsztyna do mnie jest 50 km


sprawdz w track&trance czy pisze, ze paczka zostala przekazana kurierowi. oni zzwyczaj nie dostarczaja przesylek w soboty (poza nielicznymi wyjatkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAglądnołem se na msterlink, sprawdziłem status mego Heroesika, i okazuje się że.... już jest w hurtowni mojego miasta! Gdyby pracowali w weekendy to bym miał już Heroes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:03, Tokagero napisał:

ZAglądnołem se na msterlink, sprawdziłem status mego Heroesika, i okazuje się że.... już jest
w hurtowni mojego miasta! Gdyby pracowali w weekendy to bym miał już Heroes :)

no co ty nie powiesz bystrzaku. już rano H5 były w magazynach i można było je odebrać osobiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:02, Balrog84 napisał:

Chorzów,Chorzów kiedy do mnie przyjdzie mój Hirosek....??????? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
juz nie moge czekac pomocy!!!!


O widze, ze swoj na swojego trafil :D Chorzow domaga sie HoM&M V :) Juz niedlugo, juz niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:05, FireSniper napisał:

no co ty nie powiesz bystrzaku. już rano H5 były w magazynach i można było je odebrać osobiście...

Przecież ja mieszkam w Gdyni. Tam pisało że przesyłka przyszła do nich 3 czerwca o 6 rano. Czyli dzisiaj. Ale czy to co mówisz to prawda ?? Moge do nich pojechac i poprosic o przesyłke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:08, Tokagero napisał:

> no co ty nie powiesz bystrzaku. już rano H5 były w magazynach i można było je odebrać
osobiście...
Przecież ja mieszkam w Gdyni. Tam pisało że przesyłka przyszła do nich 3 czerwca o 6 rano.
Czyli dzisiaj. Ale czy to co mówisz to prawda ?? Moge do nich pojechac i poprosic o przesyłke
??

już nie. do godziny 14 można było zadzwonić, upewnić się czy paczka przyszła i odebrać. teraz jest już za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może napiszę coś z innej beczki;)

Na http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/455196;jsessionid=FD47D1C676DF5CA73D394F6E1CA4CF56 można posłuchać próbki utworów muzycznych z płyty "Spirits - Heroes Of Might And Magic", które są ponoć "inspirowane" soundtackiem z HoM&M5. Ogólnie rzecz biorąc, zestaw piosenek i tematów muzycznych stoi jak dla mnie na średnim poziomie. Niektóre utwory sa naprawdę ładne, inne mniej. Szkoda tylko, że wszystko co jest zawarte na tej płycie, jest jak to się mawia - na jedno kopyto, tzn. tracki może i nienajgorsze, tyle że stylem muzyki w ogóle się niestety od siebie nie różnią. Całość jest utrzymana w spokojnym, momentami nieco posępnym klimacie. Jak dla mnie płytka bądź co bądź oparta na grze komputerowej, powinna w sobie skumulować różno-gatunkowo tematy. Mam na myśli brak muzyki batalistycznej, bitewnej, która potrafi być zachwycająca i klimatyczna, oj potrafi...

Dodam jeszcze, że na tej stronie co wyżej przytoczyłem, merlin opublikował próbki z 15 utworów, zaś wszystkich na płycie jest 20. Może te 5 pozostałych będzie nieco innych. Kto wie...

Osobiście jako fan serii HOMM prędzej czt później pewnie kupię ten album. Będzie to miły dodatek do EK. Ciekaw jestem, jaką ofertę (chodzi mi głównie o możliwośc wykorzystania WPLN) przedstawi sklep gram.pl. Ale to się okaże już w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:10, FireSniper napisał:

> > no co ty nie powiesz bystrzaku. już rano H5 były w magazynach i można było je odebrać

> osobiście...
> Przecież ja mieszkam w Gdyni. Tam pisało że przesyłka przyszła do nich 3 czerwca o 6 rano.

> Czyli dzisiaj. Ale czy to co mówisz to prawda ?? Moge do nich pojechac i poprosic o przesyłke

> ??
już nie. do godziny 14 można było zadzwonić, upewnić się czy paczka przyszła i odebrać. teraz
jest już za późno

przeczytaj se pare poprzednich stron - są nawet zdjęcia zestawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:10, FireSniper napisał:

już nie. do godziny 14 można było zadzwonić, upewnić się czy paczka przyszła i odebrać. teraz
jest już za późno

A jutro można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:10, Tokagero napisał:

> już nie. do godziny 14 można było zadzwonić, upewnić się czy paczka przyszła i odebrać.
teraz
> jest już za późno
A jutro można ?

a jaki jutro jest dzien? :-[]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować