Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Mam! :D Gra odebrana osobiście w siedzibie lubielskiego Masterlinka (innych zainteresowanych takim odbiorem muszę niestety zmartwić, bo lubelski oddział jest otwarty tylko do 14) Szykujcie się na krótką relację wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 13:39, 4YoU napisał:

THX!!! Jesteś super. Mogłeś sobie zagrać a w nocy(po zagraniu) nam coś powiedzieć, ale postąpiłeś
jak prawdziwy FAN HOM&MV. Więc może zadam pierwsze pytanie: W nowej wersji dema(2) jest kilka
opisów po angielsku czy zostało to poprawione?! A. I jeszcze coś. Czy widać różnice w działaniu
pomiędzy demem a pełną?! I JESZCZE RAZ THX!!!!!!!!!! :-)

a więc... opisów po eng w tych miejscach gdzie były już nie ma... a działa przynajmniej u mnie troszeczke lepiej... ja mam za dobrego kompa żeby źle działało...

co do multi... to juest multum pokoi i zawsze ktoś do grania się znajdzie... tryb gry duchem... mistrzostwo ;D

teraz nie gram tylko zapoznaje się z zestawem... poczytam poradnik i instrukcje pod kątem przydatności (do spożycia) i ewentualnych błędów... ale po pobierznym tak owych nie widze... jak coś to mój numer gg w podpisie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:29, kosa45 napisał:

Dla tych co nie wierzyli :))

taaak... pudełko i ten papier czerpany z info jest zajebisty ... w anty rame go dam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:30, LordOfUndeads napisał:

> Dla tych co nie wierzyli :))
Niektórzy to mają szczęście :((((((((


lol, przeciez onis ami dobbierali, zamiast zrzedzić sam mogłeś pójśc i odebrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam...
jestem tez szczesliwcem ktory odebral dzisiaj h5... i zwiazku z tym mam takie pytanie do tych co maja juz gre...
otoz gdy chcialem uruchomic gre wyskakiwalo mi ze mam zamontowany obraz i gra sie niechciala uruchomic, dopiero po odinstalowaniu wszystkich obrazow gier jakie mialem gra ruszyla... czy ktos mial podobny problem?
ps
dla tych co sie usimechaja pod nosem apropo obrazow, sa to obrazy z moich orginalnych gier (w ten sposob dbam o moje plytki na ktore wywalilem czasami grube pieniadze...)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:35, Mike1292 napisał:

> > Dla tych co nie wierzyli :))
> Niektórzy to mają szczęście :((((((((

lol, przeciez onis ami dobbierali, zamiast zrzedzić sam mogłeś pójśc i odebrać ;)


No wiem, ale ja nie miałem takiej możliwości.....chyba już nie mozna odbierać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:35, Mike1292 napisał:

> > Dla tych co nie wierzyli :))
> Niektórzy to mają szczęście :((((((((

lol, przeciez onis ami dobbierali, zamiast zrzedzić sam mogłeś pójśc i odebrać ;)



Ja nie odbierałem sam przyjechał do mnie kurier tak jak pisałem wczesniej. Ok ide grac nie martwcie się za niedługo wy tez będziecie. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:39, libero85 napisał:

Chlopcze drogi sciagnij sobie program ukrywajacy obecnosc virtualnego napedu , zebys jak glupek
nie musial wszystkiego wywalac :D

do 14 można było odbierać... a właśnie... nie ma na osobnym DVD filmu z tworzenia gry... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2006 o 14:43, zardzel napisał:

>
do 14 można było odbierać... a właśnie... nie ma na osobnym DVD filmu z tworzenia gry... ;/


to chyba nie do mnie :D kurde do 14tej ? a ja wstalem 20 min temu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:43, zardzel napisał:

> Chlopcze drogi sciagnij sobie program ukrywajacy obecnosc virtualnego napedu , zebys jak
glupek
> nie musial wszystkiego wywalac :D
>
do 14 można było odbierać... a właśnie... nie ma na osobnym DVD filmu z tworzenia gry... ;/

Jak nie ma ?? A jak jest ?? Przercież są 2 płyty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:39, libero85 napisał:

Chlopcze drogi sciagnij sobie program ukrywajacy obecnosc virtualnego napedu , zebys jak glupek
nie musial wszystkiego wywalac :D

dzieki za pomoc ''ojczulku''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:46, Przemek t74 napisał:

> > Chlopcze drogi sciagnij sobie program ukrywajacy obecnosc virtualnego napedu , zebys
jak
> glupek
> > nie musial wszystkiego wywalac :D
> >
> do 14 można było odbierać... a właśnie... nie ma na osobnym DVD filmu z tworzenia gry...
;/
Jak nie ma ?? A jak jest ?? Przercież są 2 płyty ...

2 to CD z HIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować