Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2006 o 14:51, LordOfUndeads napisał:

> Za godzine przyjedzie mój tato z odebranym HoM&M5 :D
O której odebrał???


W statusie pisze 13:21 dostarczenie paczki kurierowi, równo 13:25 odbiór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:52, Mistic napisał:

> > Za godzine przyjedzie mój tato z odebranym HoM&M5 :D
> O której odebrał???

W statusie pisze 13:21 dostarczenie paczki kurierowi, równo 13:25 odbiór :)


CZyli już nei ma szans, żeby mój tato odebrał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:53, LordOfUndeads napisał:

> > > Za godzine przyjedzie mój tato z odebranym HoM&M5 :D
> > O której odebrał???
>
> W statusie pisze 13:21 dostarczenie paczki kurierowi, równo 13:25 odbiór :)

CZyli już nei ma szans, żeby mój tato odebrał???

nie da rady, próbowałem sie dodzwonić ale nie odbierają :/ a też chciałem odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:53, LordOfUndeads napisał:

> > > Za godzine przyjedzie mój tato z odebranym HoM&M5 :D
> > O której odebrał???
> > > W statusie pisze 13:21 dostarczenie paczki kurierowi, równo 13:25 odbiór :)

CZyli już nei ma szans, żeby mój tato odebrał???


Z tego co pisze w innych postach, odbiór paczek do godziny 14, ja miałem farta bo nie powiedziałem ojcu, że mozna odebrac paczke do 14 i mógł pojechąc po tej godzinie bo nadal robi z moją rodziną zakupy w Lbn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2006 o 14:55, Mistic napisał:

Z tego co pisze w innych postach, odbiór paczek do godziny 14, ja miałem farta bo nie powiedziałem
ojcu, że mozna odebrac paczke do 14 i mógł pojechąc po tej godzinie bo nadal robi z moją rodziną
zakupy w Lbn.


A skąd wiecie, że do 14? A jeśli to czy we wszytkich odziałach? Bo najbliższy odział to gdynia- sopot, a tam to nawet moge na rowerze pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:57, LordOfUndeads napisał:


> Z tego co pisze w innych postach, odbiór paczek do godziny 14, ja miałem farta bo nie
powiedziałem
> ojcu, że mozna odebrac paczke do 14 i mógł pojechąc po tej godzinie bo nadal robi z moją
rodziną
> zakupy w Lbn.

A skąd wiecie, że do 14? A jeśli to czy we wszytkich odziałach? Bo najbliższy odział to gdynia-
sopot, a tam to nawet moge na rowerze pojechać.

zadzwon najpierw i sie zapytaj :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do szczęśliwców !
Na jakim poziomie stoi wykonanie skrzyneczki ?? Nie ma poprzedzieranego materiału w środku, lichych zawiasów, kiepskiej jakości drewna czy lakieru ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 15:04, Przemek t74 napisał:

Do szczęśliwców !
Na jakim poziomie stoi wykonanie skrzyneczki ?? Nie ma poprzedzieranego materiału w środku,
lichych zawiasów, kiepskiej jakości drewna czy lakieru ??

ci szczęśliwcy grają pewnie teraz w H5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 15:04, Przemek t74 napisał:

Do szczęśliwców !
Na jakim poziomie stoi wykonanie skrzyneczki ?? Nie ma poprzedzieranego materiału w środku,
lichych zawiasów, kiepskiej jakości drewna czy lakieru ??

skrzynka jest git :D chociaż w środku można było postarać się bardzije ale i tak jest git ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 14:43, zardzel napisał:

> Chlopcze drogi sciagnij sobie program ukrywajacy obecnosc virtualnego napedu , zebys jak
glupek
> nie musial wszystkiego wywalac :D
> > do 14 można było odbierać... a właśnie... nie ma na osobnym DVD filmu z tworzenia gry... ;/



eee..?? CDP może wytłumaczenie, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie. Czy przesyłkę muszę odebrać od kuriera osobiście? Bo tak się nieszczęśliwie składa, że cały poniedziałek (od rana do późnego wieczora) nie ma mnie a i we wtorek nie mogę sobie pozwolić na siedzenie w domu :/ Sami rozumiecie - ostatni tydzień roku akademickiego - wpisy do indeksów, ostatnie zaliczenia itp. :) Nie chciałbym przekładać dostarczenia przesyłki, bo wieczory mam wolne i chciałbym już ten poniedziałkowy spędzić przy hirołsach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 15:18, Napek napisał:

Mam takie małe pytanie. Czy przesyłkę muszę odebrać od kuriera osobiście? Bo tak się nieszczęśliwie
składa, że cały poniedziałek (od rana do późnego wieczora) nie ma mnie a i we wtorek nie mogę
sobie pozwolić na siedzenie w domu :/ Sami rozumiecie - ostatni tydzień roku akademickiego
- wpisy do indeksów, ostatnie zaliczenia itp. :) Nie chciałbym przekładać dostarczenia przesyłki,
bo wieczory mam wolne i chciałbym już ten poniedziałkowy spędzić przy hirołsach :P


osobiście nie jest konieczne. może odebrać ktokolwiek pod tym adresem co podałeś. byle domownicy byli świadomi że paczka ma być do ciebie i że odbierają ją w zastępstwie. wtedy bez problemu kurier wyda. albo też możesz zadzwonić do masterlinka i po prostu umówić się na pasujący ci termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do moderatora,czy instnieje możliwość usunięcia bana z mojego starego konta?wiem,że zrobienie nowego konta to nie problem ale męczy mnie to,że dostałem bana za posty których nie pisałem i na przyszłość już lepiej zabezpieczę swoje konto przed nieproszonymi gośćmi.

P.S dzisiaj nieżle adrenalina mi skoczyła kiedy zobaczyłem samochód masterlinka stojący niedaleko mojego domu niestety to nie były herosy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować