Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

czy czegos nie doczytalem, czy podczas wyczekiwanej wyzytacji CDP w tym watku (2x koniczyn) - temat poprawki spolszczenia, ktora miala sie pojawic w tym tygodniu, zostal umiejetnie przemilczany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 11:50, moonman napisał:

czy czegos nie doczytalem, czy podczas wyczekiwanej wyzytacji CDP w tym watku (2x koniczyn)
- temat poprawki spolszczenia, ktora miala sie pojawic w tym tygodniu, zostal umiejetnie przemilczany

Ja bym nie poprawiaj spolszczenia do 1.1, ale od razu dal dobre do 1.2, szkoda sie bawic paczem, ktory i tak na dniach bedzie legenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 11:52, lowsys napisał:

> czy czegos nie doczytalem, czy podczas wyczekiwanej wyzytacji CDP w tym watku (2x koniczyn)

> - temat poprawki spolszczenia, ktora miala sie pojawic w tym tygodniu, zostal umiejetnie
przemilczany
Ja bym nie poprawiaj spolszczenia do 1.1, ale od razu dal dobre do 1.2, szkoda sie bawic paczem,
ktory i tak na dniach bedzie legenda

W sumie racja :) dajcie za tydzień ale już 1.2 i najlepiej bez błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 11:52, lowsys napisał:

> czy czegos nie doczytalem, czy podczas wyczekiwanej wyzytacji CDP w tym watku (2x koniczyn)

> - temat poprawki spolszczenia, ktora miala sie pojawic w tym tygodniu, zostal umiejetnie
przemilczany
Ja bym nie poprawiaj spolszczenia do 1.1, ale od razu dal dobre do 1.2, szkoda sie bawic paczem,
ktory i tak na dniach bedzie legenda



Patch 1.2 zaiste będzie zawierał poprawione teksty. Pozostałości angielskie mogą się pojawiać w save''ach, trzeba to będzie sprawdzić dokładnie - coś poszło nie tak podczas implementacji finalnej w Ubi najwyraźniej.
Nad poprawką lokalizacyjną (łącznie z audio) pewnie usiądziemy z chłopakami dziś po południu - musimy sprawdzić dokładnie, czy nie wystapią problemy z oficjalnymi patchami po zmianie plików - niby 1.2 niedługo, ale lepiej grać wcześniej w poprawiony produkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jesli bede widziec kogos na ubi.com z patchem 1.2 to na pewno jest to ktos z CDP/UBI ?:D he he :P ladnie sie wystawiacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 12:02, morthi napisał:

czyli jesli bede widziec kogos na ubi.com z patchem 1.2 to na pewno jest to ktos z CDP/UBI
?:D he he :P ladnie sie wystawiacie ;)

rejestruj i zapisuj nicki grających :). Dobrze wiedzieć z kim się gra :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale oni na pewno znaja gre na pamiec i sa nie-do-pokonania ;)

btw takie screeny z lotu ptaka bardzolatwo sie robi :) po prostu korzystasz z klawisza insert w czasie bitwy i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 12:09, morthi napisał:

ale oni na pewno znaja gre na pamiec i sa nie-do-pokonania ;)

Taak, albo będą grali tylko między sobą :(. Ale jakby się udało zagrać z takim i wygrać :D. Ach cóż to byłby za prestiż... "Wiesz ja to kiedyś wygrałem duela z jednym z twórców gry" :D:D

Dnia 14.06.2006 o 12:09, morthi napisał:

btw takie screeny z lotu ptaka bardzolatwo sie robi :) po prostu korzystasz z klawisza insert
w czasie bitwy i juz ;)

<gorączkowe poszukiwanie inserta na klawiaturze> A tu jest :D. Najbliższa bitwa, będzie bitwą screenów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 12:11, Marrbacca napisał:

<gorączkowe poszukiwanie inserta na klawiaturze> A tu jest :D. Najbliższa bitwa, będzie
bitwą screenów :D


BTW screenow, w instrukcji jest napisane ze format bmp, tymczasem zapisuja sie w tga ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 12:16, morthi napisał:

zawsze mozesz przekonwertowac :) ja polecam program acdsee :) za niewielkie na prawde pieniadze
mozesz go sobie kupic :) i na pewno bedziesz z niego zadowolony :)
http://cro.skulski.pl/index.php


LOL! chodzilo mi o kolejną nieścisłość w instrukcji. bo na grafice to się trochę znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa :) coz...ja sie instrukcja juz przestalem przejmowac :) wazne ze poradnik jest dobrze napisany :)

czy CDP moze sie wypowiedziec odnosnie do poradnika do gry zawierajacego rozne roznosci ? ktory bedzie dostepny w empiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos tam wczesniej pisal na forum ze ta aura wokol Heroesa to maja wlasciciele Ek taka...ale to chyba zart byl? bo ja nie mam ek a mam taka sama aure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że opisy ilości jednostek nie są adekwatne do ilości jaka jest w grupie stwożeń w żeczywistości i tak np. kilka to 1-3 a sfora to od 20-49, proponuje wrócić do nazewnictwa z H III. Mam też pytanie odnośnie fabuły.
Ponoć akcja dzieje się w świecie który z Antagarichem i Erathią nie ma nic wspólnego, to dlaczego królowa mówi że będzie gonić jakby ją Craag Hack ścigał a w biografii którejś nekromantki jest mowa o starym dobrym Sandro? Innych nawiązań nieznalazłem jak narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 12:31, Gosu napisał:

Ktos tam wczesniej pisal na forum ze ta aura wokol Heroesa to maja wlasciciele Ek taka...ale
to chyba zart byl? bo ja nie mam ek a mam taka sama aure.


pewnie eekty ci się pomylily.

ta "pieczęć" w normalnej wersji jest żółta, w EK niebieska, a te efekty które się pjawiają za bohaterem(pyłem w academy, kurz w inferno) są w każdej wersji i zależą od mocy herosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś może zawiesił się pasek z surowcami? Zdarzyło mi się że w pewnym momęcie gry, przestały mi napływać surowce. Ubywać ubywały, jak znalazłem czy zdobyłem jakiś surowiec to OK, ale z kopalni nic mi nie przybywało.
Na razie po odpaleniu nowej mapy i zainstalowaniu patch''a problem ustał, tyle że dopiero jakieś 4h grania w tę plansze mam za sobą.

Brakuje mi jednej rzeczy w samej grze (albo nie umiem szukać) Mianowicie spisu wszystkich zajętych przezemnie kopalni czy np. latarni. W instrukcji nie zauważyłem, fakt że nie szukałem za bardzo. Jeżeli jest w instrukcji napisane co i jak to chociaż napszcie że jest, co mnie zmusi do poczytania słowa pisanego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować