Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2006 o 22:44, Widek napisał:

> Proca podkrewcac nie musisz ramu tez nie dokupuj, tu najwazniejsza jest karta graficzna;D
(koledze
> działąja heroes na 256, procek 1250;D)

no to widzę ze pan to wielki znawca, a napewno w to uwierze ze twojemu koledze na 256 ram gierka
działa na very high ;)

Przepraszam, ale u mojej siostrzenicy na 256Ram i A2000+ i Radeon 9550 256RAM chodzi na MAX (fakt,że ja bym nie tak nie grał - za wolno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:47, morthi napisał:

mnie na 512 ram dzialalo na very high :) ale na 1024 dziala lepiej :)
procesor p4 2,8 ht
XFX 6800 gs :) zmodowana :) chodzi miodzio :)


haha :D Milo ja mam semprona 1,67 i nie 256 bitowego modowalnego 6800GS :)) Wiec nie dziwne ze ci pieknie chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz robisz artefakty ktore pozniej dajesz swoim jednostkom :) dzieki czemu sa na rpawde bardzo podpakowane :) np gremlinom dasz 6 do zycia czyli dajesz im 100% zywotnosci :) gargulcom dasz szybkosc to przelatuja cala plansze:) kombinacji jest masa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już polską wersję gry i ogolnie to czasem tam czytalem o tych paczach ;) ale tak na rzut okiem... a wiec prosze powiedzcie mi jakiego patcha najlepiej od razu zainstalowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:47, morthi napisał:

mnie na 512 ram dzialalo na very high :) ale na 1024 dziala lepiej :)
procesor p4 2,8 ht
XFX 6800 gs :) zmodowana :) chodzi miodzio :)

Morthi, faktycznie tez zauważyłem, że najlepij chodzi na 1024, nawet u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 23:00, morthi napisał:

ostatniego czyli wersje 1.1d :) ale to dzisiaj:) bo pewnie jutro Di z Shadowem cos znowu poprawia
:)

Z innej beczki - jak myślisz czemu po wybraniu kursora sprzętowego (doyślnie był programowy) gra PRZYSPIESZYŁA (SORRY ALE W SPRZĘCIE NIE JESTEM NAJMOCNIEJSZY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo przerzuciles obsluge kursora z procka i ramu na karte graficzna :)

tak mi sie wydaje :) albo tez kursor jest emulowany przez open GL :) i to spowalnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 23:00, morthi napisał:

ostatniego czyli wersje 1.1d :) ale to dzisiaj:) bo pewnie jutro Di z Shadowem cos znowu poprawia
:)

Morthi przepraszam za zawracanie gitary, ale nie sądzisz że Wasza pracę uwzględnią w najnowszym patchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 23:14, morthi napisał:

bo przerzuciles obsluge kursora z procka i ramu na karte graficzna :)

tak mi sie wydaje :) albo tez kursor jest emulowany przez open GL :) i to spowalnia :)

Poza tym kursor (po wybraniu sprzętowego zmniejszył się jakieś x3) - naprawdę lepiej się teraz gra!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia :) dla mnie najwazniejszym jest by wersja 1.2 byla bez bledow - by UBI zrobilo to co do niego nalezy i nie wstawilo mnostwa angielskich tekstow w miejsce polskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 23:21, morthi napisał:

nie mam pojecia :) dla mnie najwazniejszym jest by wersja 1.2 byla bez bledow - by UBI zrobilo
to co do niego nalezy i nie wstawilo mnostwa angielskich tekstow w miejsce polskich :)

Prawdę mówiąc jaszcze nie widziałem patcha, który by wszystko poprawił!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie - używałem czasami nicka KNOT - ale przejrzałem ostatnio stare posty i widze, że był podobny moderator (neta mam od marca) - poradzisz coś by to zmienić? (chodzi o zmianę nicka nie tylko tutaj) Będę wdzięczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 23:20, olbin napisał:

Poza tym kursor (po wybraniu sprzętowego zmniejszył się jakieś x3) - naprawdę lepiej się teraz
gra!!!!!!!!


Nie wiem czy to wina sugestii ale wydaje mi się, że faktycznie gra chodzi zauważalnie płynniej. Akurat wolę ten większy kursor jednak nie kosztem płynności. Zapewne opcja ta była wyłączona dla minimalizacji ewentualnych problemów sprzętowych, tak sądzę.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za to jak ustawisz w sterownikach antialiasing i filtrowanie na max i zmusisz sterowniki by przejely kontrole nad aplikacja :) to nic sie w grze nie zmieni w wygladzie a zacznie przycinac ;) i to strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 23:42, morthi napisał:

za to jak ustawisz w sterownikach antialiasing i filtrowanie na max i zmusisz sterowniki by
przejely kontrole nad aplikacja :) to nic sie w grze nie zmieni w wygladzie a zacznie przycinac
;) i to strasznie :)

przy mojej kercie graficznej nawet nie będę próbował! (GF FX 5200)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli nie warto grac bez patcha ? Czy lepiej poczekac i tak jak mowi morthi zaczac grac z najnowszym ?:) Beda jakeis problemy jak zainstaluje tego 1.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 23:37, Arqadius napisał:

> Poza tym kursor (po wybraniu sprzętowego zmniejszył się jakieś x3) - naprawdę lepiej się
teraz
> gra!!!!!!!!

Nie wiem czy to wina sugestii ale wydaje mi się, że faktycznie gra chodzi zauważalnie płynniej.
Akurat wolę ten większy kursor jednak nie kosztem płynności. Zapewne opcja ta była wyłączona
dla minimalizacji ewentualnych problemów sprzętowych, tak sądzę.

Pozdrawiam

Jaką masz konfigurację sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 21:55, Jarys napisał:

Ma ktoś może problem z zainstalowaniem nowego 1.01 lokalizacja. Mi wyrzuca błąd: fatal error:
nie można wykryć docelowego katalogu komponentu Pliki polskie


Jeśli to gdzieś było opisywane na forum to powiedzcie, że było - poszukam sobie.


Ja miałem pomogło przeinstalowanie gry i zainstalowanie patcha 1.1 i dopiero wtedy patch spolszczający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować