Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2006 o 19:19, BlackBomb napisał:

Jak myślicie może zmienimy opis budynków (rekrutacyjnych). Przykład (1 rys.)

Napisane: (Wrota Demonów - czy nie powinno być Zwiększają?)


Twoje jest bardziej zrozumiałe zwłaszcza dla moich pociech (5 i 11 lat), bardzo często musiałem to wyjaśniać. Jednak jest to szczegół. (dla mnie, dla pociech już mniej:})

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 21:29, Marrbacca napisał:

> Proszę odinstalowac grę, zainstalować jš ponownie a następnie poprawkę 1.1 a
> następnie 1.11
Hiehiehie, chłopaki! Uznali Wam tego patcha :D:D

Niestety nie:( CDP wydali 1.11 (oficjalny poprawiający lokalizacje) a my zaczeliśmy go poprawiać pierwszy nasz to był 1.11a (nieoficjalny poprawiający 1.11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 22:17, morthi napisał:

wow :) niezle :) jest na prawde niezle :) nie spodziewalem sie takiego kroku ze strony CDP
:) jestem bardo milo zaskoczony :)


Błąd ze strony Jarys''a, źle zrozumiał chodziło o patch 1.11 ten co CDP wydał w Środe (nasz wyszedł w czwartek ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 22:28, Tokagero napisał:

Ech, teraz to sam już umiem edytowac tesktu w grze, trzeba tylko rtoche poszkuac, wielkie dzieki
Shadow!

I tak to mamy coraz wieksze grono milosnikow nieprofesjonalnej roboty (bo jezeli CDP to profesjonalna robota to my jestesmy po ewolucji :D, hehe, żart)

Czekamy z niecierpliwościa na patcha 1.2;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2006 o 22:57, Shadow SSJ Warrior napisał:

Czekamy z niecierpliwościa na patcha 1.2;D

Ciekawe czy następne pathe będa współgrały z naszymi drobnymi zmianami w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że zapomniałem napisac, znalazłem idiotyczny błąd w opisie Zabójca. Zmaist "Ich" pisze "Jej" , u siebie już to poprawiłem, więc daje dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 22:57, Tokagero napisał:


> Czekamy z niecierpliwościa na patcha 1.2;D
Ciekawe czy następne pathe będa współgrały z naszymi drobnymi zmianami w grze.

Następne patche będą najprawdopodobniej miały zaimplementowaną prawidłową polonizacje CDP. Więc wszystkie Wasze zmiany zostaną zastąpione wersjami CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 22:59, Marrbacca napisał:

>
> > Czekamy z niecierpliwościa na patcha 1.2;D
> Ciekawe czy następne pathe będa współgrały z naszymi drobnymi zmianami w grze.
Następne patche będą najprawdopodobniej miały zaimplementowaną prawidłową polonizacje CDP.
Więc wszystkie Wasze zmiany zostaną zastąpione wersjami CDP

Bądź co bądź CDP mogło by jakieś pozdro zarzucić;D Jak w radiu;D Chociaż z drugiej strony coś dawno się nie wypowiadali czyżby mieli małe kompleksy przez kilku gramowiczów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 23:01, Shadow SSJ Warrior napisał:

Bądź co bądź CDP mogło by jakieś pozdro zarzucić;D Jak w radiu;D Chociaż z drugiej strony coś
dawno się nie wypowiadali czyżby mieli małe kompleksy przez kilku gramowiczów??

Może są zbyt zajęci robieniem awantury ubisoftowi, za to uwstecznienie polonizacji, przez które mają tyle kłopotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 23:13, Marrbacca napisał:

> Bądź co bądź CDP mogło by jakieś pozdro zarzucić;D Jak w radiu;D Chociaż z drugiej strony
coś
> dawno się nie wypowiadali czyżby mieli małe kompleksy przez kilku gramowiczów??
Może są zbyt zajęci robieniem awantury ubisoftowi, za to uwstecznienie polonizacji, przez które
mają tyle kłopotów :D


Jay Z napisał: >Co do patchy, wyszedł oficjalnie jeden: Ubisoftu, poprawiający błędy gry. Niestety ten sam patch spowodował uwstecznienienie polskich tekstów z powrotem na angielskie, stąd zamieszanie.

Szkoda panów z CDP, że przez błędy Ubi oni mają na głowie multum fanów;( i wszyscy chcą jednego... Naszej Łatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym mówiłem. Wszystko to wina ubi, że tak uwsteczniło polonizację... Chociaż ja na miejscu CDP, nie szukałbym angielskich tekstów i poprawiał ich, tylko zamieścić w patchu wszystkie polskie teksty z 1.0, wprowadzając w nich najwyżej zmiany z 1.1. I nie byłoby problemu (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 23:18, Marrbacca napisał:

Dokładnie o tym mówiłem. Wszystko to wina ubi, że tak uwsteczniło polonizację... Chociaż ja
na miejscu CDP, nie szukałbym angielskich tekstów i poprawiał ich, tylko zamieścić w patchu
wszystkie polskie teksty z 1.0, wprowadzając w nich najwyżej zmiany z 1.1. I nie byłoby problemu
(chyba)

Zawsze jakieś rozwiązanie, ale... jednak nie wiem czy to dobre rozwiązanie, widziałeś ile błedów było;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 23:15, Shadow SSJ Warrior napisał:

> > Bądź co bądź CDP mogło by jakieś pozdro zarzucić;D Jak w radiu;D Chociaż z drugiej
strony
> coś
> > dawno się nie wypowiadali czyżby mieli małe kompleksy przez kilku gramowiczów??

Dobrze powiedziane :) Sądzę, że łatkę 1.2 szybciej i LEPIEJ wydaliście by WY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 23:23, Shadow SSJ Warrior napisał:

Zawsze jakieś rozwiązanie, ale... jednak nie wiem czy to dobre rozwiązanie, widziałeś ile błedów
było;D

Hm? W 1.0? Kurczę, nie pamiętam, który użytkownik twardo gra w 1.0 i chwali, że żadnych błędów w polonizacji praktycznie nie znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 23:25, olbin napisał:

Dobrze powiedziane :) Sądzę, że łatkę 1.2 szybciej i LEPIEJ wydaliście by WY

a tutaj to się mogę tylko śmiać... Przecież za łatki odpowiada ubi i nie poprawiają tam polonizacji, tylko błędy w grze... więc z całym szacunkiem dla Shadowa i Di, nie uważam, że na obecnym etapie w ogóle potrafiliby wydać taką łatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę poza tematem, ale po przeglądnięciu wielu stron dotyczących HOMMV tylko tutaj jest "coś" konstruktywnego - życzę wytrwałości (trzymam kciuki też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 23:29, Marrbacca napisał:

> Dobrze powiedziane :) Sądzę, że łatkę 1.2 szybciej i LEPIEJ wydaliście by WY
a tutaj to się mogę tylko śmiać... Przecież za łatki odpowiada ubi i nie poprawiają tam polonizacji,
tylko błędy w grze... więc z całym szacunkiem dla Shadowa i Di, nie uważam, że na obecnym etapie
w ogóle potrafiliby wydać taką łatkę

Sądzę, że z NASZĄ (TWOJĄ też) pomocą dali by radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, a świstak siedzi... Przecież błędy w strukturze gry można poprawić tylko ingerując i modyfikując pliki gry, które jestem pewien, że są objętę licencją. I po drugie, trzeba by mieć dostęp do kodów źródłowych... a chyba nie pomylę się jeśli powiem, że nikt z obecnych na sali ich nie posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować