• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Gollum14

Pomoc graczom w potrzebie. Akcja POMOŻEMY !!

Pytanie

Zakładam nowy temat w forum, na którym ludzie będą sobie pomagali w trudnych momentach gry. Każda para rąk się przyda. Każdy użytkownik może tu napisać bez względu na czas i rangę. Zapraszam do działu. Ja i mój qmpel pomożemy wam z RPG, jRPG , FPS . Jeżeli nie będziemy czegoś wiedzieć może wam pomoże inny użytkownik.
Piszcie i piszcie , zawsze pomożemy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 19.06.2007 o 06:36, Gollum14 napisał:

Zakładam nowy temat w forum, na którym ludzie będą sobie pomagali w trudnych momentach gry.
Każda para rąk się przyda. Każdy użytkownik może tu napisać bez względu na czas i rangę. Zapraszam
do działu. Ja i mój qmpel pomożemy wam z RPG, jRPG , FPS . Jeżeli nie będziemy czegoś wiedzieć
może wam pomoże inny użytkownik.
Piszcie i piszcie , zawsze pomożemy !!



Temat bezsensu gdyż jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy to napisze w oficjalnym temacie gry i tam otrzyma odpowiedź. Temat jest do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.06.2007 o 07:18, Gollum14 napisał:

Ach , widzisz , ale nie każdy użytkownik umie użyć opcji szukaj :P. Pomyślałeś o tym ??

Właśnie! więc jak inny znajdą twój temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.06.2007 o 07:18, Gollum14 napisał:

Ach , widzisz , ale nie każdy użytkownik umie użyć opcji szukaj :P. Pomyślałeś o tym ??



no i co z tego , ten temat tak zniknie w całym ,,morzu " innych tematow po za tym kazdy kto bedzie potzrebowal pomocy wejdzie na odopwiedni temat z gra i tam sie zapyta co ma robic jesli ma problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.06.2007 o 07:23, Gollum14 napisał:

Bo góruje na samym przodzie :P


Tobie się tylko wydaje że :góruje na przodzie" a tak naprawdę to jest on już na 5 stronie.
Smutne ale prawdziwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować