Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Anglia mówi „nie” drugiemu Manhuntowi

123 postów w tym temacie

To dziwne biorąc pod uwagę to jak zachowują się Angole-wandalizują, biją, kopią, ogólnie robią zadymy...gdybym nie wiedział, że to Rockstar zrobi tą grę, pomyślałbym, że to Anglicy się tym zajmują, podobnie jest z grą Bully na PS2 :) (aczkolwiek b. mi się podoba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, przepraszam wszystkich, za drugi podobny post, ale przy dodawaniu poprzedniego, wyskoczył mi błąd i myślałem, ze nie został on dodany, dlatego napisałem drugi.

Przepraszam jeszcze raz.

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, przypomniała mi się jedna rzecz - w jednym sklepie internetowym była wyprzedaż gier komputerowych z okazji Bożego Narodzenia i był Manhunt w kategorii "Podaruj swojemu dziecku wymarzony prezent pod choinkę!"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 19:59, Ronx napisał:

To dziwne biorąc pod uwagę to jak zachowują się Angole-wandalizują, biją, kopią, ogólnie robią
zadymy...


a Polacy piją, kradną, bumelują i w ogóle nasz kraj jest... [wstaw sobie co chcesz, byle by to było mało pochlebne].
eech, pamiętaj, że nie można generalizować. to, że pojedyncze jednostki są ''be'' wcale nie oznacza, że ''be'' są wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2007 o 19:58, ShadowG napisał:

To jest właśnie największa zachęta dla tych spragnionych krwi i odpadających głów małolatów.
Ja osobiście nic nie mam do przemocy w grach( jeżeli oczywiście jest ona dodatkiem, a nie główną
atrakcją), ważne tylko, żeby jej "oprawa" została przygotowana w strawny sposób. Weźmy na przykład
takiego The Punishera- nawet po wycięciu wszystkich najbardziej brutalnych scen pozostałaby
świetna gra akcji. Ale Manhunt jest po prostu słaby i nie zapowiada się, żeby "dwójka" miała
ten stan rzeczy zmienić.



Problem w tym, że u nas w Polsce nikt nie sprawdza kto ile ma lat kupując grę na której widnieje znaczek 18+ , a to jest pierwszy błąd.
Jeśli np gra nie ukaże się w Polsce z powodu brutalności to będzie to istna lipa dlatego dziwie się trochę, że sprzedaż została zakazana na Wyspach, i tak będzie indywidualny import i tak.
Widzę, że coraz bardziej cały ten rynek jest cenzurowany, a ja zawsze mówiłem gry nie są tylko dla młodych odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:05, Azrathel napisał:

> To dziwne biorąc pod uwagę to jak zachowują się Angole-wandalizują, biją, kopią, ogólnie
robią
> zadymy...

a Polacy piją, kradną, bumelują i w ogóle nasz kraj jest... [wstaw sobie co chcesz, byle by
to było mało pochlebne].
eech, pamiętaj, że nie można generalizować. to, że pojedyncze jednostki są ''be'' wcale nie
oznacza, że ''be'' są wszyscy...


Biją czy nie biją... Ale to się ma nijak do tej chorej gry. Żeby się do kopania ograniczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego zę dadza zakaz tak będa w to grali i sciagna z innych krajów . Nie gralem w to nigdy , czy ta gar naprawde jest aż taak straszna ? Co w niej takiego jest krew , odpadajace głowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:13, Ryan Kam napisał:

I co z tego zę dadza zakaz tak będa w to grali i sciagna z innych krajów . Nie gralem w to
nigdy , czy ta gar naprawde jest aż taak straszna ? Co w niej takiego jest krew , odpadajace
głowy ?


Krew jest głowy też ale nie będę TU pisać co jeszcze im z ciała wypada, mogli dodać skrypt na obszar ciała z Soldiers of Fortune chociaż strzelanie z takera było do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:13, Ryan Kam napisał:

I co z tego zę dadza zakaz tak będa w to grali i sciagna z innych krajów . Nie gralem w to
nigdy , czy ta gar naprawde jest aż taak straszna ? Co w niej takiego jest krew , odpadajace
głowy ?



Nie o to chodzi. Tutaj sam klimat, fabuła są mroczne i przygnębiające. Do tego dodaj to, że głównym bohaterem jest skazany na karę śmierci przestępca, który zabił kilka osób i to on bierze udział w programie "show" telewizyjnym w którym chodzi o to aby jak najbrutalniej zabijać.


BTW. Aż dziwne jest to, że GTA, które jest znacznie mniej brutalne, mroczne, psychiczne ma taki sam znaczek jak ultra brutalny Manhunt.

Jakby to powiedzieć...Jestem zdania, że PEGI, ERSB i inni znacznie nadużywają znaczka 18+, który to powinien być stosowany tylko przy naprawdę brutalnych grach, bo tak to jedne 18+ nie jest równe drugiemu 18+. Albo - może Manhunt 2 będzie powodem, dla którego ESRB lub PEGI wprowadzą nowy znaczek? Np. 21+ Exceptionally brute force. (Wyjątkowo brutalne sceny przemocy)...


Tyle.

Pzdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:13, Ryan Kam napisał:

I co z tego zę dadza zakaz tak będa w to grali i sciagna z innych krajów . Nie gralem w to
nigdy , czy ta gar naprawde jest aż taak straszna ? Co w niej takiego jest krew , odpadajace
głowy ?



Aha, dodam jeszcze, że faktycznie - są. Krew (oczywiście, że jest, tak jakbyś się pytał czy w samochodówce są samochody)
Odpadające głowy - też - przy 3 stopniu mordowania można odciąć głowę, którą później możesz... rzucać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w morde , błeeee :/ jak dla mnie nie smaczne to jest . Chyba z ciałem człowieka mozan zrobic wszytsko .. Kurde ja mysąłełm za GTA jest nahbardziej brutalne , a to przy nim to grzeczna gra . W każdym badz razie dzięki za szczerą wypowiedz !

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:22, Ryan Kam napisał:

w morde , błeeee :/ jak dla mnie nie smaczne to jest . Chyba z ciałem człowieka mozan zrobic
wszytsko .. Kurde ja mysąłełm za GTA jest nahbardziej brutalne , a to przy nim to grzeczna
gra . W każdym badz razie dzięki za szczerą wypowiedz !

Pozdrawiam



GTA w brutalności porównałbym raczej do Condemned niż do MH właściwie to do tej gry nie ma porównania na dzień dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze doswiadczymy od Jack''a Thompson''a niezlego come back :P
Ale zeby zakazywac sprzedazy ?! Ta gra musi byc na serio brutalna(nie tak bezinteligentnie) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:22, Ryan Kam napisał:

w morde , błeeee :/ jak dla mnie nie smaczne to jest . Chyba z ciałem człowieka mozan zrobic
wszytsko .. Kurde ja mysąłełm za GTA jest nahbardziej brutalne , a to przy nim to grzeczna
gra . W każdym badz razie dzięki za szczerą wypowiedz !

Pozdrawiam



Nie ma sprawy ;) Grałem, to wiem. Nie powiem, żeby był to dobrze spędzony czas... ale to jest produkcja, którą trzeba znać... Że tak to ujmę.

Również pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:31, Gol Galad napisał:

Moze doswiadczymy od Jack''a Thompson''a niezlego come back :P



Heheeh, ciekawe, ciekawe. Tyle tylko, że nawet jak we wszystkich krajach zabronią tej gry, to i tak ludzie w nią zagrają, ponieważ piractwa nie da się zatrzymać. Po prostu R* będzie miał kilka milionów $ w tył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:31, Gol Galad napisał:

Moze doswiadczymy od Jack''a Thompson''a niezlego come back :P
Ale zeby zakazywac sprzedazy ?! Ta gra musi byc na serio brutalna(nie tak bezinteligentnie)
:p


Przy takich grach naprawdę mam powód by popierać tego faceta...

Sory, ale według mnie to jest chore, trzeba mieć jakieś granice bo niedługo doczekamy się symulatora gwałtu, zamachów terrorystycznych lub maniaka garbującego ludzi i noszącego z nich ubrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować