Zaloguj się, aby obserwować  
hanas

Little Fighter 2

185 postów w tym temacie

Ja także uwielbiam grac w tą grę takze przechodze stage mode na difficulcie sam i bez problemu. po kodach lubie grac firzenem bo jak wybuchnie moze rozwalic 40 na raz. a bez kodow najbardziej lubie freeza. chociaz firen i deep nie sa tacy zli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 10:05, Maggie 10 napisał:

> > Kto zagra ze mną przez neta?
>
> Mogę z tobą zagrać(dawno nie grałem:D)
> Masz hamachi?
nie mam


To sobie ściągnij ten program, bo nie pogramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 11:59, Janioo napisał:

Ja także uwielbiam grac w tą grę takze przechodze stage mode na difficulcie sam i bez problemu.
po kodach lubie grac firzenem bo jak wybuchnie moze rozwalic 40 na raz. a bez kodow najbardziej
lubie freeza. chociaz firen i deep nie sa tacy zli

twoj avatar mnie przeraza
ja lubie grac na poziomie crazy templatestage mode :) jest wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zagrać w LF2 z kolegą, a był jakiś błąd: can''t connect to server i nie mogliśmy sobie pograć...
Kiedyś kilka lat temu, mogłem sobie normalnie w to grać.
Próbowaliśmy się połączyć normalnie i przez hamachi...

Kiedyś mi przysłali list do domu, że mam coś zmienić w ustawieniach internetu i moje IP zmieniło się na 89.2**.***.**(nie podam wam mojego IP :P), to teraz mam zewnętrzne IP? Mój kolega ma na 100%zewnętrzne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łohoho, nawet nie wiedziałem, że jest o tym temat ;) Wątpię, że wielu z was gra w to na "poważnie" - ja mogę pochwalić się sukcesami w tej grze ^^ byłem w trzech klanach(BW, GoD, BF), obecnie przeszedlem na emeryture :P nie mam zybt dużo czasu, żeby ciągle grać klanówki albo turnieje, ale z łezką w oku wspominam stare czasy ;) LF2 trzyma się dość dobrze, i mimo że najświeższa wersja(1.9c) ma już parę ładnych lat, to miło spędza się przy niej chwile...

@Paweł10 - to jest chyba zewnętrzne IP. W ostateczności zawsze możesz korzystać z Hamachi. Neostrada na pewno ma zewnętrzne, jak to jest u innych usługodawców, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 14:06, dominikańczyk napisał:

Znudziła mi się samotna gra a słyszałem że można grać przez neta. Jak to zrobić?


Najlepiej korzystać z Hamachi. Uruchamiasz je, a później:
Uruchamiasz grę --> network game --> jeden z graczy podaje drugiemu swoje IP i wybiera Waiting for Opponent, a drugi wpisuje IP pierwszego w Connect to Opponent --> gra się ładuje --> można grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 14:06, dominikańczyk napisał:

Znudziła mi się samotna gra a słyszałem że można grać przez neta. JMak to zrobić? MM

Możesz ze mna zagrać jak chcesz. Moje gg 10782669. Inni też mogą ze mną poprzegrywać jak chcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować