Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sam & Max: Sezon 1 w planie wydawniczym CD Projekt!

69 postów w tym temacie

Troszke krótka jest ta gra , więc zgadzam się z innymi 100 zł to ciut za dużo . za 70 zł to jeszcze. Ale jeszcze mnie boli to że Dreamfalla nie wydał CDP a to jest dopiero przygdówka. Ale co do gry grałem w demko i nawet przyjemnie sie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczyłem pierwszy raz to info to odrazu krzyk YEEEES!! i banan na twarzy , ale gdy wszedłem po więcej info ten banan znikną z powodu ceny 99,90 zł :P , kiedyś myślałem że jak pojawi sie u CDP to będzie kosztować 49.90 zł w serii fajna cena no ale ona jest niby R.I.P ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo kreskówkowa w swojej konwencji, tak że uważam, iż pełna polska wersja (dubbing) jest jak najbardziej wskazana :D

100 zł - troszkę drogo, ale liczę, że będzie mozna cosik obniżyc cenę za wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo kreskówkowa w swojej konwencji, tak że uważam, iż pełna polska wersja (dubbing) jest jak najbardziej wskazana :D

100 zł - troszkę drogo, ale liczę, że będzie mozna cosik obniżyc cenę za wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dobór obsady w toku - jeśli macie jakieś typy - piszcie.
Proponuję Bogusia Lindę i Czarka Pazurę :DDDDDDDDD będą PSY2 (3) :P jak można to zrobić i dubbingować tą grę chociaż, nie są to Ci sami aktorzy co podkładali głos do pierwszej części gry- jeszcze inni do serialu itd. ale oni brzmią podobnie i wątpię by taka była PL wersja - to będzie koszmar - to nie, może proponuję tego gościa z Panoramy - ten taki mały co tam rękami macha u dołu ekranu xD Szkoda, że to już jest postanowione, ale i tak dzieciarnia w to grać nie będzie, wystarczy spojrzeć na ilość postów w tym temacie, wystarczy się przejść do tematu o Monkey Island 5 gdzie o dziwo tych postów jest jeszcze mniej - wszystkie dzieci katują NWN, Gothica i inne pierdoły czekając na Wiedźmina, więc na pewno się na to nie skuszą jeszcze za tą cenę - każdy smark wam powie, że woli dodać parę złotych i kupi sobie np. EK Wiedźmina. Ehhh... Nienawidzę was - jestem fu@&$* hater tego co robicie - ciekawe czy jak już wyjdzie MI5 (daj Boże) to też będzie PL wersja??? Zgon na miejscu.

olki77
O czym pie....przysz - źle, że Cenega wydała Dreamfalla???? Bo Cię nie rozumiem. Jest i PL i ENG wersja gry a teraz jeszcze kosztuje 50zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co by takiego CDP zrobiło jakby wydało tą grę? Może dodali by papier toaletowy... niekończąca się podróż do świata zakamarków... ale mnie dzisiaj wszyscy wkurzają!!!!! Jedno jest pewne to byłaby pełna ''''profesjonalna'''' (specjalnie w cudzysłowie) polska wersja językowa i musiałbym słuchać tego gniotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to, że CDP przygotowuje pełną polską wersję z dubbingielm nie wyklucza przecież wersji oryginalnej. Nikt z CDPu oficjalnie nie powiedzial "nie" na prośby forumowiczów o pozostawienie angielskiej wersji. Sprawa nie jest prosta i wymaga uzyskania pozwolenia od zagranicznego wydawcy. Trzymajcie kciuki. Może się uda :). Jak tylko efekty negocjacji będą znane - damy znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gierka jest przednia, miałem już okazję grać w pierwsze dwa epizody po angielsku (nie ma to jak Steam ;). Mimo, że jestem dobry z angielskiego to nie wszystko rozumiem, gierka jest nafaszerowana różnymi żartami słownymi, które zrozumieją tylko osoby dobrze znające angielski. Gra Sam & Max jest pełna humoru i zwrotów akcji a komiksowa grafika nadaje jej fajny klimat. Grę kupię ale nie od razu po premierze, bo 99 zł to zdecydowanie za dużo. Mimo tego, że gra jest super to odpowiednia cena to 59.90 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 10:11, Vesper Lynd napisał:

Ale to, że CDP przygotowuje pełną polską wersję z dubbingielm nie wyklucza przecież wersji
oryginalnej. Nikt z CDPu oficjalnie nie powiedzial "nie" na prośby forumowiczów o pozostawienie
angielskiej wersji. Sprawa nie jest prosta i wymaga uzyskania pozwolenia od zagranicznego wydawcy.
Trzymajcie kciuki. Może się uda :). Jak tylko efekty negocjacji będą znane - damy znać.


Planujecie dodać coś ze sklepu Telltale do edycji?
Samodzielnie można sobie złożyć całkiem ciekawą edycję:
- 6 części do pobrania via net,
- bonusowy dysk z wszystkimi częściami oraz materiałami dodatkowymi (gratis dla tych którzy zamówili wszystkie części),
- czapeczka,
- koszulka,
- podwójna płyta audio z muzyką z gry,
- artbook z rysunkami,
- Case File (zestaw dodatków, takich jak magnes na lodówkę, plakietka głosuj na Maxa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 20:04, deecom napisał:

Nienawidzę was - jestem fu@&$* hater tego co robicie - ciekawe czy jak już wyjdzie MI5 (daj
Boże) to też będzie PL wersja??? Zgon na miejscu.

Mam nadzieję, że będzie i że będzie to taka edycja jak innych gier LucasArts czyli taka w której będzie można sobie wybrać angielski dubbing. Może więcej ludzi w to zagra i złapie bakcyla MI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dołączam do pytania lograya bo też chciałbym wiedzieć co tam kombinujecie ale pewnie pewnie jeszcze nic nie jest wiadome, a na telltale przyjmują już zamówienia i dodają dodatkowy DVD z materiałami z gry więc jak to jest i kiedy niby będzie to polskie wydanie tej gry za pół roku, bo jeśli zamówiłbym teraz to widzę, że mógłbym się spodziewać paczki pod koniec miesiąca???

http://www.telltalegames.com/store/samandmax-season1-disc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 23:59, Blantman napisał:

Oby tylko polska wersja była równie dobra co oryginał:)

hmm... unachievable - Txt może i się obroni ale jeśli mają być dialogi... nie licz na to, że to będzie takie jak oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować