Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

YouTube także po polsku

56 postów w tym temacie

Kiedy zobaczyłem YouTube od razu wiedziałem, że będzie to rewolucja. Dzisiaj jest to jeden z moich ulubionych portali. Dużo czasu spędzam w nim słuchając, a zarazem oglądając teledysków z piosenek. Jest to świetny sposób na legalne słuchanie muzyki za darmo. Niektóre firmy na przykład Linkin Park TV mają konto w YouTubie i same udostępniają muzykę. Cieszę się, że nareszcie powstał polski oddział "Tuby", ale również z tego powodu, iż gram.pl ma tam swój channel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No !!! O to chodziło ! Fajnie, że YouTube po polsku ! A tak przy okazji - jak wstawia się filmiki i muzyczki na GS ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie tak znany, duży serwis doczekał się naszego rodzimego języka. Fakt, że nie wiele to zmienia, jednak przyjemniej poczytać coś po "swojemu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szczerze powiedziawszy to You Tube się rozwija. Ostatnio przeszli w WEB 2 i teraz dodali nowe języki, oby tak dalej.
PS. Mam nadzieję, że na www.youtube.com/grampl będą też odcinki Gram.TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie, ale czy tak naprawdę jest to komuś potrzebne??? Ale cieszmy się, że docenili nasz kraj. Aha, teraz jak se włącze po polsku, to od razu mam same polskie filmy :/ Dla niedośwadczonych userów "jutiuba" może być problem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować