Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wywiad z mistrzem Europy w NFS-a tylko na motogames.gram.pl!

24 postów w tym temacie

gram.pl

Seria Need for Speed bez wątpienia nie legitymuje się najbardziej realistycznym modelem jazdy w historii gier komputerowych. Nie przeszkadza to jednak w ściganiu się w sposób najzupełniej poważny. A że Polacy walczyć potrafią udowodnił Krzysztof Sojka, zapewniając sobie tytuł mistrza Europy w najnowszej odsłonie tego popularnego cyklu!

Przeczytaj cały tekst "Wywiad z mistrzem Europy w NFS-a tylko na motogames.gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wywiad ;) Życzę Krzysztofowi jeszcze wielu 1-szych miejsc i przede wszystkim - mistrzostwa świata :)
Polacy są naprawdę dobrzy w e-sportach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że jakim modelem jazdy? Chyba autor tego newsa gał tylko w nfs''a który ma model jazdy przybliżony do rzutu kartoflem. Praktycznie to jedyna gra, w której nie trzeba używać hamulców, a gdzieniegdzie puścić gazu. Proponuje pograć chociażby w forzę, czy w pg, a jak już się autor czegoś dowie o ścigałkach, to zapraszam do gry w gran turismo 4 i zaliczenia wszystkich licencji i przynajmniej zrobienia 50% gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 17:13, Obi-San napisał:

Nie sądziłem, że ten wywiad pójdzie na główną gram.pl ;)


Skąd wiesz? Może pójdzie ;D Zawsze nie wiadomo co sie wydarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 17:10, Elendil_MODED napisał:

Że jakim modelem jazdy?


Jeżeli dobrze wnioskuję, to źle przeczytałeś początek newsa. Proponuję zrób to raz jeszcze, a dla pewności interesujący nas jego kawałek daje poniżej:

Seria Need for Speed bez wątpienia NIE legitymuje się najbardziej realistycznym modelem jazdy w historii gier komputerowych.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i cóż tu powiedzieć... mamy mistrza w grze zręcznościowej, ale to mu się chwali ;) Jednak wolałbym polaka w czempionacie symulatora, ale nie wszystko da się zrobić... W każdym razie gratuluję, bo ja jeżeli chodzi o NFS''a jestem graczem bardzo średnim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować