Zaloguj się, aby obserwować  
hanas

Co powinno być w nowym GTA?

59 postów w tym temacie

Moim zdaniem najlepsze było GTA:VC. Miasto było dopracowane, "kolorowe", pełno było ciekawych samochodów (np. Ferrari Testarossa), motorów, lokacji. Ciekawa też była fabuła, pełna humoru i stylowa i samo to że po pewnym czasie stawało się panem całego miasta. Genialnie zrobione było radio - świetnie wybrane utwory, fajne reklamy i prowadzący. Tego wszystkiego brakowało mi w SA. Pomysł sterowania jakimś murzyńskim gangstą (bez obrazy) ze slumsów, przy akopaniamencie hip-hopu (nie było dużego wyboru stacji, z dwojga złego wolałem słuchać country) był wg mnie nie bardzo trafiony. Choć na plus SA powiem że podobały mi się nawiązania do wcześniejszych części (koleś z trójki z Cataliną, Rosenberg, gry GTA:VC w sklepie z samolocikami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:11, Raylin napisał:

Moim zdaniem najlepsze było GTA:VC. Miasto było dopracowane, "kolorowe", pełno było ciekawych
samochodów (np. Ferrari Testarossa), motorów, lokacji. Ciekawa też była fabuła, pełna humoru
i stylowa i samo to że po pewnym czasie stawało się panem całego miasta. Genialnie zrobione
było radio - świetnie wybrane utwory, fajne reklamy i prowadzący. Tego wszystkiego brakowało
mi w SA.


W San Andreas są wszystie bryki z Vice City oraz kilka nowych w tym i ten Ferrari Testarossa (w grze występujący pod nazwą Cheetah). Można sobie nawet do niego wstawić nitro i inne takie bajerki:P

Pomysł sterowania jakimś murzyńskim gangstą (bez obrazy) ze slumsów, przy akopaniamencie

Dnia 18.12.2005 o 19:11, Raylin napisał:

hip-hopu (nie było dużego wyboru stacji, z dwojga złego wolałem słuchać country) był wg mnie
nie bardzo trafiony. (...)


Co do klimatu- murzyński gangsta kontra amerykanizowany włoch czepiać się nie będę, każdy ma swoją ulubioną konwencje. Ciekawi mnie natomiast jak można do jasnej-ciasnej twierdzić, że w SA występują tylko stacje grające dwa rodzaje muzyki hip-hop i country. A K-DST, Radio X, CSR, K-Jah West, WCTR to co- marchewka?;) No bo chyba nie będziesz nam wmawiał, że na tych stacjach grają hh lub country:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:42, shinian napisał:

Co do klimatu- murzyński gangsta kontra amerykanizowany włoch czepiać się nie będę, każdy ma
swoją ulubioną konwencje. Ciekawi mnie natomiast jak można do jasnej-ciasnej twierdzić, że
w SA występują tylko stacje grające dwa rodzaje muzyki hip-hop i country. A K-DST, Radio X,
CSR, K-Jah West, WCTR to co- marchewka?;) No bo chyba nie będziesz nam wmawiał, że na tych
stacjach grają hh lub country:P


Te stacje są wg mnie słabe - grają muzykę która akurat mi nie odpowiada, co nie znaczy że nie mogą się podobać tobie. Brak tam "normalnych" utworów które słyszy się w radiu, prowadzący też nie są jacyś specjalni - brak tu humoru który występował w VC. Wśród stacji brak takich które grałyby klasyczny rock (no dobra K-DST trochę puszczał, ale poza kilkoma piosenkami to radio też było słabe), czy pop; a takie były właśnie w VC (zresztą w GTA III też były, była nawet taka która grała tylko muzykę poważną :P) - w SA nie ma takiego wyboru i nie każdy może tu znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:12, hanas napisał:

Gdyż San Andreas nie zabardzo przypadło mi do gustu, chcę dowiedzieć się co ludzie(tacy jak
ja) oczekują od tego typu produkcji. Nowe GTA pewnie zawita u nas niedługo, więc co w nim
być powinno?

Proszę, piszcie:))


Skoro GTA było 2-wymiarowe, a GTA:III,VC,SA było 3-wymiarowe to następca GTA po prostu musi być 4-wymiarowy... cokolwiek by to nie znaczyło;) (matematycy wiedzą o co chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w nowym GTA powinny sie znalesc dzieci w (ale pewnie puzniej oskarzyli by rocstar opedofilie albo cos) zwierzeta rozwalanie czego sie chce nowe lepsze samochody bronie grafa moze zostac chociaz kazdy wie ze bedzie taka jak table tenis (B.Dobra) i to narazie wszystko co proponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 14:19, kizi napisał:

> Gdyż San Andreas nie zabardzo przypadło mi do gustu, chcę dowiedzieć się co ludzie(tacy
jak
> ja) oczekują od tego typu produkcji. Nowe GTA pewnie zawita u nas niedługo, więc co
w nim
> być powinno?
>
> Proszę, piszcie:))

Skoro GTA było 2-wymiarowe, a GTA:III,VC,SA było 3-wymiarowe to następca GTA po prostu musi
być 4-wymiarowy... cokolwiek by to nie znaczyło;) (matematycy wiedzą o co chodzi).

GTA było 3D, tylko rzut kamery był ustalony. Kto miał kiedyś Diamond Monster VooDoo ten wie o czym mówię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MI tam San Andreas bardzo sie podobalo. Odpowiednia dlugosc, wciagajaca, przyjemnosc z grania. Po kolejnej czesci oczekuje czegos podobnego, lecz chcialbym teraz kolejna zmiane klimatu. Ciekawy bylby Azjata z Jakuzy robiacy balagan w Ameryce. :D Zdecydowanie wymagam polepszenia wielu elementow rozgrywki, takich jak wlasnie nierealistyczne poscigi az do bolu... Jak to jest, ze kiedy ganialo mnie po 3 miastach wojsko, a ja op prostu przed nimi uciekalem oni rezygnowali...? NIe powinno byc odwrotnie? No i jak to jest, ze zwykle zderzenie z samochodem policyjnym moglo doprowadzic do strzelaniny? Nie wspomne juz o policjancie, ktoremu kradlem motor, a on szukal mnie nawet w innym miescie na piechote... :| A teren rozgrywki? Proponuje tym razem wschodnia czesc stanow. I musza, ale to musza dac lepsze radio! Po kilkunastu godzinach grania mailem dosc tych samych utworow lecacych w kolko... Musialem wrzucic MP3, bo nie skonczylbym gry. Moze rozwiazaniem mogloby byc polaczenie z radiem internetowym? To moglby byc przelom. No i przede wszystkim zadam jakiejs ciekawej historii, wiele zwrotow akcji itd. :) Nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 15:13, Wiadroman napisał:

MI tam San Andreas bardzo sie podobalo. Odpowiednia dlugosc, wciagajaca, przyjemnosc z grania.

Tu masz racje GTA SA było fajne ze względu na duze możliwości a Fabuła niezła. Poprzednie częsci mi sienie podobały zabardzo. A w nowym GTA powinno być teraz na odwrót ty jesteśTajnym policjantem który ma na celu śledzic i znisczyć gang. I za to jaks fajna fabuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 14:50, Gieffort napisał:

w nowym GTA powinny sie znalesc dzieci w (ale pewnie puzniej oskarzyli by rocstar opedofilie albo cos)


dzieci wg mnie na pewno nie będzie, było by to, że tak określę ''nieetyczne'', gdyby w można było zabijać dzieci to kolejnej części GTA zabroniliby w większości krajów na świecie i na taie ryzyko raczej Rockstar sobie nie pozwoli.

Dnia 19.07.2006 o 14:50, Gieffort napisał:

zwierzeta


zwierzęta to były już w Vice a może i w GTA 3, aczkolwiek było bardzo mało i stanowiły tylko ''dekorację'' jak np. delfiny i wszelkie pływające w wodzie stworzenia, no może oprócz mew które można było spokojnie zestrzelić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SA to był mój największy zawód w historii GTA, wiekszy niż GTA 2.
1. Sterowanie
2. Sterowanie
3. Sterowanie
4. i ogólnie to sterowanie
5. za dużo misji wymyślanych na chama
6. zupełnie wyłożył się klimat, zamiast tradycyjnych smaczków mafijnych poczęstowano nas kiczowatym ziomalstwem
7. I jeszcze te misje z tańcem i lowriderami. Rozumiem, niech sobie będą, ale dlaczego obowiązkowe? Nie każdy ma pada a klawiatura nie jest tu zbyt wygodnym narzędziem (patrz punkty 1, 2, 3, 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście SA średnio mi się spodobał, fabularnie... ech no dobra, przyznaje się, po prostu jak dla mnie nie trzymała się kupy. Tutaj jakieś wojny gangów, tutaj znowu brat w szpitalu, jakieś roboty dla skorumpowanej policji, tam znowu jakieś otwieranie warsztatu. Nie widziałem praktycznie żadnej ciągłości fabularnej. To powinno być moim zdaniem ostro zmienione, chcę mieć jakiś cel od samego początku i do niego dążyć. A tak w ostatnim GTA namieszali jakimiś pobocznymi cosiami i wyszło tak jak wyszło.

No grafika wiadomo, że się zmieni, to było pewne. Osobiście, z chęcią zobaczyłbym nowe GTA w jakimś europejskim mieście. Radio? E tam, pewnie po jakimś czasie i tak wsadziłbym swoje kawałki.

A, noi te całe pseudo RPGowe rozwijanie bohatera z SA - wywalić w większości. Uczenie posługiwania się bronią, okej mi to pasi, uczenie się lepszego prowadzenia... no niech już będzie, kondycja lepsza poprzez ćwiczenia, okej to też jeszcze zniosę. Ale jedzenie? Albo pakowanie mięśni, po coś były one potrzebne? I też dziewczyny w SA nie za bardzo moim zdaniem były użyteczne, no dobra, dawały bonusy jak to, że nie zabierano ci broni po pobycie w szpitalu, ale moim zdaniem można było spoko w inny sposób to rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz powiem co ma być:
1. Stare sterowanie
2. licencja na oryginalne nazwy wozów i ich znaki towarowe
3. Kilkugodzinne pliki radiowe
4. lepsza fizyka jazdy
5. ogólnie lepsza fizyka
6. sterowanie samolotem wzorowane na symulatorach np. F22 TAW, gdzie sterowanie było poprostu wyśmienite. Nie mówię, że ma być dokładnie takie samo, ale wzorowane.
7. kampania w Europie, bo temat USA jest już wyczerpany, ewentualnie Meksyk, kolumbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 15:59, hans olo napisał:

7. kampania w Europie, bo temat USA jest już wyczerpany, ewentualnie Meksyk, kolumbia.

w Nowym GTA 4 będzie sie dziać w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować