Zaloguj się, aby obserwować  
hanas

Co powinno być w nowym GTA?

59 postów w tym temacie

Gdyż San Andreas nie zabardzo przypadło mi do gustu, chcę dowiedzieć się co ludzie(tacy jak ja) oczekują od tego typu produkcji. Nowe GTA pewnie zawita u nas niedługo, więc co w nim być powinno?

Proszę, piszcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej zróżnicowanych misji, MNIEJSZE MIASTO! ale bardziej dopracowane i różnorodne, gra powinna być krótsza, a nie przeginana żeby tylko zająć jak najwięcej czasu wszystkimi misjami pobocznymi i szukaniem dupereli w stylu podkówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno się dzieć w polsce,najlepiej w warszawie-ohhh wtedy to by było dudziarska,ostrobramska,śródmieście praga północ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. chciałeś powiedzieć realistyczniejsza?
Z przeciętego policjanta lecą flaczki koloru fioletowo-czerwonego...
O to ci chodzi? Ja jakoś na to nie lecę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:15, hanas napisał:

Hot Coffee żądzi, nie?

Żebyś wiedział :D To jest najlepsze w całej serii GTA. Szkoda tylko, ze amerykanie zepsuli....

A tak na serio. Zastanówmy się... Powinno być więcej przygód i więcej smaczków! I byle Rockstar nie zmienił tematykę gry - czyli żeby można było dalej rozrabiać jako wandal/gangster. Może w przyszłości gdzieś w Japonii jako miejsce akcji? Fajnie by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:35, matizek12 napisał:

GTA:Warszawka stories..hhm,to by bylo cos,nie?


No tak to by było dobre ale pomyśl jakby tam można było jakiś budunki z naszej stolicy otwiedzac to.. pewnie by ją wydali ale zależnie od radzaju budynków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:38, Łukasz.G napisał:

> GTA:Warszawka stories..hhm,to by bylo cos,nie?

No tak to by było dobre ale pomyśl jakby tam można było jakiś budunki z naszej stolicy otwiedzac
to.. pewnie by ją wydali ale zależnie od radzaju budynków..

no to mogliby wydac GTA w europie...przynajmniej cos odmiennego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To j atak oddmiennie i bardziej powaznie:
- Ladniejsze modele samochodow (jednak konsolow gierka i samochody przez to cieniutkie) (w GTASA beznadziejnie wygladaja spalone autka)
- Wiecej budynkow do ktorych mozna wejsc (i zeby byl w tym jakis cel)
- Styl bardziej przypominajacy GTA3 (czyli pracownik mafii robiacy swoja robote)
- Bardziej realistyczne zachowanie innych ludzi (w GTASA inni kierowcy to prawdziwa parodia)
- Brak znikajacych samochodow (wkurza mnie jak stoje na ulicy i raz widze zblizajaca sie ciezaowke, a jak zrobie obrot o 360 stopni to ciezarowki juz nie ma :/ )
- Lepsze poscigi (Fajnie by bylo jakby policja scigala nas i zeby mozna byla ja zgubic bardziej realistycznie, a nie ze pojawia sie ona nagle w roznych dziwnych miejscach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2005 o 17:57, Volvox napisał:

- Ladniejsze modele samochodow (jednak konsolow gierka i samochody przez to cieniutkie) (w
GTASA beznadziejnie wygladaja spalone autka)

W mafii było

Dnia 16.12.2005 o 17:57, Volvox napisał:

- Wiecej budynkow do ktorych mozna wejsc (i zeby byl w tym jakis cel)

no w mafii też było

Dnia 16.12.2005 o 17:57, Volvox napisał:

- Styl bardziej przypominajacy GTA3 (czyli pracownik mafii robiacy swoja robote)

Jak sama nazwa wskazuje że w Mafii było

Dnia 16.12.2005 o 17:57, Volvox napisał:

- Bardziej realistyczne zachowanie innych ludzi (w GTASA inni kierowcy to prawdziwa parodia)

Mafia

Dnia 16.12.2005 o 17:57, Volvox napisał:

- Brak znikajacych samochodow (wkurza mnie jak stoje na ulicy i raz widze zblizajaca sie ciezaowke,
a jak zrobie obrot o 360 stopni to ciezarowki juz nie ma :/ )

Mafia

Dnia 16.12.2005 o 17:57, Volvox napisał:

- Lepsze poscigi (Fajnie by bylo jakby policja scigala nas i zeby mozna byla ja zgubic bardziej
realistycznie, a nie ze pojawia sie ona nagle w roznych dziwnych miejscach)

Najmocniejszy punt mafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może uznacie mnie za debila, ale nie lubię GTA. Bardziej wolę RPG''i i RTS''y, jakoś nie przepadam za robieniem z ludzi marmelady, okradaniem wszystkiego i tzw. "hot coffe", chociaż gra jest bardzo dopracowana, przyznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem co ma nie być tego niepotrzebnego chodzenia na siłownie, "wiązania sznóruwek" i innych niepotrzebnych pierduł, które tylko utrudniaja rozgrywke- przynajmniej dla mnie. W GTA2 było wszystko czego potrzeba :)

GTA2 rulez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 18:18, M46 napisał:

Najmocniejszy punt mafii


No spalone autka to dobre byly juz w GTA 3 i VC (nie wiem co im odbilo w SA) (podobnie z praca dla mafii w gta3)
Lepsze modele w Mafii byly tylko dlatego, ze ta gra byla tworzona z mysla o PC,a nie konsolach.
A co do samych budynkow.. hmm. mafia miala inna mechanike gry, dlatego ciezko porownywac ilosc budynkow (jak i wiele innych elementow).
A odnosnie poscigow.. heh.. Jakos nieciekawy dla mnie poscig z predkoscia 20 km/h pod gorke.

Ogolnie mowiac Mafiia mimo wielu ciekaych elementow byla bardzo odlegla od tego co chcialbym otrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż jak czytałem pierwsze zapowiedzi Mafii w CDA (akurat po skończeniu GTA3) myślałem że nie może się równać GTA ale... zagrałem i olśnienie. Ja czekam na Mafie2 z niecierpliwością a GTA jest... hmm bardzo dobre ale Mafia lepsza :P no i w najnowszym GTA powinien bohater chodzić najpierw w dresiku z pałką a potem w garniturze z teczką no i oczywiście z lekkim karabinem maszynowym za pazuchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować