Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 - późniejszy start nie zaszkodzi?

32 postów w tym temacie

Spokojnie. Pad będzie rewelacją i nie pozwoli strzelić sobie w stopę z tym kontrolerem. Pokazuje to specjalnie dla szumu :) I moim zdaniem nie zaszkodzi firmie z póżniejszym wejściem PS3 na rynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja Segi w tamtych czasach była zdecydowanie inna niż dziś M$a, który ma potężne zaplecze, bardzo dobrych dostawców gier - i myślę nie bez znaczenia jest fakt, że chyba wszyscy producenci gier na PC robią na windę (nie odkrywcze ale prawdziwe), więc przekonanie ich by robili na xboxa nie jest chyba potężnym problemem, tym bardziej, że ponoć xklocek jest dużo łatwiejszy w pracy niż Cell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na IGN jest animacja z dłońmi leżącymi na padzie do PS3 porównana z dłońmi leżącymi na Dual Shocku 2. Bumerang zdaje się być o wiele wygodniejszy jeśli chodzi o wciskanie triggerów (L1, L2, R1, R2)... Ale to się da sprawdzić dopiero po premierze PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa najlepiej do pada sie przyczepic xD a chocby do takiego waznego elemntu jak przyciski na padzie ... no kurrrde to jest problem xD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 17:05, lurynowicz napisał:

Mam nadzieję, bo jakby nie patrzeć, na pada od Dreamcasta też stękano, a leżał w dłoniach jak
złoto (moim zdaniem).


Oooo, nie zgodze sie, choc fakt - w wiele gier gralo sie swietnie, ale racery byly koszmarne. Do dzis pamietam jak bolaly mnie kciuki podczas jazdy 24h wyscigu w le mans. Auć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Późniejsze pojawienie się PS3 na pewno nie wyeliminuje go z rozgrywki na rynku, ale czy mu nie zaszkodzi? Zagorzali fani Sony poczekaja na nowe cudo, ale czy chęć i możliwość w okresie świąt dostępnej konsoli nowej generacji nie przesądzi już teraz o zakupie XBOXa przez wielu konsolowców (a szczególnie przez ich rodziców)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:15, kizi napisał:

(...) ale czy chęć i możliwość w okresie
świąt dostępnej konsoli nowej generacji nie przesądzi już teraz o zakupie XBOXa przez wielu
konsolowców (a szczególnie przez ich rodziców)?


Nie sądzę. Po pierwsze na rynek trafiło bardzo mała liczba urządzeń. Po drugie na x360 nie ma jeszcze zbyt wielu ''flagowych'' tytułów. Zastanawiałem się nad kupnem tej konsoli zwłaszcza dla DoA4. Narazie jednak premiera została przeniesiona na 17.01.2006, więc sobie jeszcze troche z zakupem poczekam (jednak w tym czasie mogę się rozmyślić i czekać aż do premiery PS3:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesunięcie premiery i zbyt mała liczba ''flagowych'' tytułów to rzeczywiście minus dla X360.

Ja czekam cierpliwie na PS3, chociaż to, czy wogóle kupię konsolę zależy w dużej mierze od jej ceny i tytułów, jakie będa dostępne w momencie pojawienia się jej na rynku - ewentualnie odłożę zakup do czasu pojawienia się większej ilości odpowiadających mi gier.

PS2 kupiłem w momencie pojawienia się GTA:SA i nie żałuję...
Najwięcej czasu jednak spędzam przy PC - gry strategiczne - a obecnie 99% czasu zajmuje mi WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że sony nie zapomni o polsce i wyda ps3 równo z całą europa, a nie jak to miał miejsce z xbox''em 360. Ale, jeśli psp wyszło tego samego dnia w polce co w całej europie to podejrzewam że z ps3 bedzie tak samo. Już zbieram na telewizor hdtv ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 12:56, Micromic napisał:

Mam nadzieję, że sony nie zapomni o polsce i wyda ps3 równo z całą europa, a nie jak to miał
miejsce z xbox''em 360. Ale, jeśli psp wyszło tego samego dnia w polce co w całej europie to
podejrzewam że z ps3 bedzie tak samo. Już zbieram na telewizor hdtv ;-)


Pewnie tak. Ciekawe tylko ile krzyknie za relatywnie drozsze PS3, jesli za PS2 po premierze krzykneli 2700PLN :D:D:D 4 kafelki? Dziekuje, postoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pewnie tak. Ciekawe tylko ile krzyknie za relatywnie drozsze PS3, jesli za PS2 po premierze krzykneli 2700PLN :D:D:D 4 kafelki? Dziekuje, postoje."


Czytałem, że wyprodukowanie ps3 to koszt 500 usd, lecz mało kto by kupił za taka kwotę i sony bedzi dokładać do każdego ps3, tak azeby cena wyniosła 410 Usd. - nie jest to pewna informacja.

PS. w naszym kraju pewnie po przeliczeniu cena wzrośnie jeszcze o jakieś 20% jak to ma miejsce w wypadku ps2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować