Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Nowy PLAY w sprzedaży

1962 postów w tym temacie

Rzeczywiście. Kiedyś PLAY był do poczytania, a teraz to jest gazetka na godzinę. Właśnie to mnie najbardziej irytuje. Jeśli szukasz gazetki dla tekstów, a nie dla pełniaków - PLAY nie jest dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 12:45, NecroVisioneR napisał:

No super,teraz cieszę się z prenumeraty swojej,bodaj najlepszy numer w tym roku,a przy
średniawych pełniakach od CDA PLay może znaleźć wielu nabywców:)


Jeśli ktoś patrzy na pełniaki to tak ale jeśli ktoś patrzy na tekst to Play przegrywa sromotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 12:49, Pawlo09 napisał:

Pełne wersje lepsze niż w CD-ACTION.

nie mów hop, póki nie przeskoczysz :)
Może w tym miesiącu zaprezentują coś ekstra co będzie trzymało poziom jaki postawił PLAY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki ciekawe, Baldur''s Gate mnie przyciągał od dawna, jako, że mam tylko drugą część z dodatkiem, a reszta pełnych wersji jest całkiem, całkiem, ale... Saga Baldur''s Gate ładniej by wyglądała na półce :P. Jeszcze nie wiem czy kupię, zastanowię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa szczerze powiedziawszy. Pełniaki średnie. Jeden to chyba kotlet już, a teksty mnie raczej nie zaciekawią. Tutaj jest to co było już w CDA, no i może jakieś jeszcze inne, ale niezaciekawe teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 16:06, RamboPL napisał:

Lipa szczerze powiedziawszy. Pełniaki średnie.


Jezeli Megahit doceniony przez graczy dla Ciebie to średniak to ja nie wiem jaka pełna wersja by Ci się spodobała. Tekstow w Playu nie lubie, ale dla Baldur`s Gate na coverze nowy numer kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur`s Gate światna gra, kiedyś w to z kuzynem grałem choć nie chce mi się do tego wracać. No może jeszcze kupię. PLAY zawsze ma dobre pełne wersje. A same teksty mi odpowiadają bo nie są tak sztywne jak w KSgry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 16:48, Wojman napisał:

> Lipa szczerze powiedziawszy. Pełniaki średnie.

Jezeli Megahit doceniony przez graczy dla Ciebie to średniak to ja nie wiem jaka pełna
wersja by Ci się spodobała. Tekstow w Playu nie lubie, ale dla Baldur`s Gate na coverze
nowy numer kupie.



A jak się owego Baldura ma? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta strategia Earth też niczego sobie. Dawno nie było covera z tak dobrymi trzema pełniakami. BG już dawno miałem kupić, ale dobrze, że tego nie zrobiłem. Zobaczymy, co na to CDA, chociaż jakiejś ogromnej niespodzianki bym się nie spodziewał. W ostatnim czasie mieli dobre pełne wersje(CoJ, Sacred, Helldorado, Ceville, Mortyr III :P) i teraz pewnie będzie niespecjalnie. Ale mówiąc szczerze, to chciałbym się mylić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 17:30, Chojna_90 napisał:

W tym miesiącu Play się postarał...:) Ale mam obawy że za miesiąc znów wietrzenie magazynów...

Nie wywołuj wilka z lasu :D
PS: Jutro o 8 rano lecę po Wrota Baldura hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 17:57, DonSzabla napisał:

PS: Jutro o 8 rano lecę po Wrota Baldura hehe


Pamietam jak kiedys spedzilem wiele, wiele, wieeeele godzin przy Baldur`s Gate. Jak wiecie Playa nie lubie, ale dla pelnej wersj BG kupilem i wlasnie sie instaluje. Szkoda, ze dluzej pogram dopiero w poniedzialek albo wtorek, bo dzisiaj jade na zjazd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 14:24, Wojman napisał:

> PS: Jutro o 8 rano lecę po Wrota Baldura hehe

Pamietam jak kiedys spedzilem wiele, wiele, wieeeele godzin przy Baldur`s Gate. Jak wiecie
Playa nie lubie, ale dla pelnej wersj BG kupilem i wlasnie sie instaluje. Szkoda, ze
dluzej pogram dopiero w poniedzialek albo wtorek, bo dzisiaj jade na zjazd. :)

Gierka mimo wieku miodna kupiłem i nie żałuje. Strasznie wciąga. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować