Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 17:30, Ali G napisał:

eee ,a gdzie wsuwka na instrukcje, poradnik, opowiadanie i digipacka ?
Znow jej nie bedzie ?


....eee jaka wsuwka? coś nie w temacie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:11, Mike napisał:

> eee ,a gdzie wsuwka na instrukcje, poradnik, opowiadanie i digipacka ?
> Znow jej nie bedzie ?

....eee jaka wsuwka? coś nie w temacie jestem;)


Toto do czego się wsuwa dvd boxa w przypadku zwykłych gier. Ten karton taki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 17:34, MonkOfWar napisał:

Aha... czy może mi ktoś powiedzieć, czy EK dostepna będzie również za granicą? Jakoś mi to
umknęło...
I, jeśli tak, czy w tym samym składzie (tłumaczenie opowiadania :) )?


Generalnie jest tak, że każdy wydawca ustala taki skład pakietu jaki chce na dany rynek. Zarówno normalnej edycji jak i EK, więc teoretycznie w każdym kraju może być inaczej. Pewnie powoli będzie się to i owo wyjaśniać.

W Polsce decyzję podjął CDP i to na razie pierwsze oficjalne info o EK na świecie. Zobaczymy kto następny;)

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:04, ktosik napisał:

Pytanie do wszystkich martwiących się o zbyt liczną ilość EK, chcecie tym spekulować, czy tylko
szpanować? I do czego wam to numerowanie kolekcji, nie potraficie sami użyć drukarki i wpisać
001?


Albo zresztą odpowiem Ci. Numerowanie egzemplarzy zwiększa unikalność danego wydania. Co za tym idzie jest się też czym pochwalić. Wyjmujesz taki egzemplarz i mówisz: "To jeden z dwóch tysięcy takich na świecie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:15, Sarafan_Knight napisał:

Albo zresztą odpowiem Ci. Numerowanie egzemplarzy zwiększa unikalność danego wydania. Co za
tym idzie jest się też czym pochwalić. Wyjmujesz taki egzemplarz i mówisz: "To jeden z dwóch
tysięcy takich na świecie".


Sorry za dwa takie same posty. Coś się zacięło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 18:13, heyboy napisał:

Toto do czego się wsuwa dvd boxa w przypadku zwykłych gier. Ten karton taki :D


Oki rozumiem, jeśli warto zrobić to zrobimy, ale główne opakowanie jest to duże i będzie miało ono
specjalne wytłoczenia na wszystkie elementy, więc nie wiem na ile taka obwoluta jest potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:03, Morfieusz napisał:

Skoro juz/jeszcze tu jestes ;-) to moze wiesz czy sa jakies pogloski czy CDP nie planuje sobie
dorobic na sprzedazy takich bajerko-gadzetow jak wiedzminowe podkladki pod mysz, (drewniane/cynowe
!) kufle, smycze, czapki, skórzane mieszki z wygarbowanym wilkiem na kostki do sesyjek RPG
etc etc etc :>:>:>



Tak jeszcze tu jestem ... ale jeszcze przez chwilę :) Biedę pewnie później wieczorem i odpowiem na resztę pytań :)

Co do kufli które niektórzy zgłaszali jako propozycję do EK.... Pomysł jest ciekawy ale mało wykonalny jak na prezent do gry :) z tych samych powodów jak "dmuchana lala" ;)

Staraliśmy sie wybrać elementy bardzie" uniwersalne" że tak to ujmę... Dlatego też dodaliśmy Bestiariusz, który nie był ujęty w ankiecie....

Co do innych elementów w np. figurka, podkładki itp, czyli zakup dodatkowych Wiedźmińskich "akcesoriów" nie ujętych w EK .... przemyślimy sprawę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:16, Mike napisał:

Oki rozumiem, jeśli warto zrobić to zrobimy, ale główne opakowanie jest to duże i będzie miało ono specjalne wytłoczenia na wszystkie elementy, więc nie wiem na ile taka obwoluta jest potrzeba...


Myślę, że warto, bo nie wszystkim duże boxy mieszczą się na półkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:34, Arclight napisał:

O, czyżby jednak były jakieś ograniczenia wiekowe sprzedaży? Zdjęcie/skan/xero dowodu?
To dobrze!


Ważne wyjaśnienie odnośnie klasyfikacji wiekowej. Otóż sprostujemy to jakoś oficjalniej. Ale na dzień dzisiejszy gra nie jest sklasyfikowana. Na wizualizacji pudełka podaliśmy 18+, ale może się okazać (ciężko określić szansę;) że będzie 16+, w stanach zaś będzie najprawdopodobniej 17+.

W związku z tym nie będziemy weryfikować wieku zamawiających (zresztą to ciężko wykonalne praktycznie), będzie tylko info, że gra zawiera treści przeznaczone dla starszych graczy.

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa i mam nadzieje ze "sprawy techniczne" jak to ladnie nam SzaacH okreslil wyklucza usterki z pre-orderem/wysyłka jak z NWN2 EK ;-) (ta afera z recznie pakowana EK ktorej wysylka miala TAAAKIE opoznienia :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 18:17, heyboy napisał:

Myślę, że warto, bo nie wszystkim duże boxy mieszczą się na półkach...



Oki to rozważymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:18, Morfieusz napisał:

Aaa i mam nadzieje ze "sprawy techniczne" jak to ladnie nam SzaacH okreslil wyklucza usterki
z pre-orderem/wysyłka jak z NWN2 EK ;-) (ta afera z recznie pakowana EK ktorej wysylka miala
TAAAKIE opoznienia :P)


Spoko, spoko, poradzimy sobie, trochę nas tu przybyło od ostatniej jesieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 18:19, Mike napisał:

Oki to rozważymy!


To jeszcze jakbyście rozważyli wprowadzenie numeracji poszczególnych egzemplarzy, to już by było całkiem dobrze. :)

Wiem, że już mówiłem tutaj o tym ze dwa razy, ale po prostu według mnie w przypadku EK to bardzo istotna rzecz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować