Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

Świetne wydanie! Kupuję, tylko mam nadzieję, że starczy dla wszystkich chętnych ;) Najbardziej podoba mi się bestiariusz. Teraz trzeba tylko czekać na informacje o pre-orderze. Oby nie był w czasie wyjazdów na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:42, SzaacH napisał:

> A czy przypadkiem pełna informacja o dacie uruchomienia pre-ordera nie miała być dzisiaj?
Nie ... obiecaliśmy że dziś ujawnimy cała zawartość kolekcjonerki :P


Pozwolisz, że Cię zacytuję?

"Tak jak pisałem wcześniej w najbliższy piątek poznacie datę uruchomienia pre-orderów na Gram.pl. Niestety Edycja Kolekcjonerska będzie limitowana i może być tak że nie starczy dla wszystkich chętnych...."

Linka też mam podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzaacH -> Podobno informację o dacie uruchomienia pre-ordera są opóżnione przez was (miały być dzisiaj) Wcześniej niż CDP podaliście sklad EK i przez to ta kara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kogos kto wie: ILE bylo sztuk EK HoMM V? Bo nie wiem czy mam sie nastawiac ;)? Stawiam, ze sztuk Wiedzmaka EK bedzie gdzies pewnie kolo 1k. Moze troche wiecej...
PS. i Tylko ta ''mechanika'' zakupu mnie zastanawia. Czy bedzie trzeba podac swoj pesel, by kupic gre ;)? Bo jesli bedzie wymagane udowodnienie bycia >18 to krzyzyk na droge tym co sie tak napalili a sa mlodsi. Zostaja rodzice wtedy, a oni nie zawsze moga byc. Muahaha ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie że bedą problemy z zakupem EK...
Będzie za mało egzęplaży a za dużo chętnuch a do tego pewnie bedzie droga...mocno droga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:46, heyboy napisał:

> > A czy przypadkiem pełna informacja o dacie uruchomienia pre-ordera nie miała być
dzisiaj?
> Nie ... obiecaliśmy że dziś ujawnimy cała zawartość kolekcjonerki :P

Pozwolisz, że Cię zacytuję?

"Tak jak pisałem wcześniej w najbliższy piątek poznacie datę uruchomienia pre-orderów na
Gram.pl
. Niestety Edycja Kolekcjonerska będzie limitowana i może być tak że nie starczy
dla wszystkich chętnych...."

Linka też mam podać?


No właśnie. Ja też byłem przekonany, że dziś poznam date i cene. A tu taka kasznaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no według mnie Edycja Kolekcjonerska wymiata :-) W sumie nie wiem co by można było do tego jeszcze dodać :P Medalion i Art Book wymiata :-) A pudełko mi się podoba :P Każde jest na swój sposób ładne (zwykłe i to z EK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak to będzie z Europą? macie tez w planach angielskojęzyczne wydanie edycji kolekcjonerskiej? bo wolałbym jednak po angielsku na www.play.com jest tylko zwykle wydanie gry. a nie powiem ek wyglada imponujaco - zwłaszcza bestiariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby ekstra, ale widzę, że dajecie te tekturowe opakowania z kawałkami plastiku żeby tylko płyta się trzymała, w których mieścić się będą wszystkie płyty z zestawu... To raz. Dwa - to "ekskluzywne, stylizowane opakowanie" jakoś mi nie podchodzi... Jest takie, hmm... Mało ciekawe... Kartonowe? Aha, no i jeszcze jedno. Czy w zestawie będzie ta wsuwka na instrukcje itd? Bo na wizualizacji jakoś nie mogę jej dostrzec...
Ogólnie bardziej podobał mi się pomysł ze standardowego wydania, czyli każda płyta w osobnym opakowaniu, a wszystko składa się na wizerunek wilka...
A to jest takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:44, Be-Yacz napisał:

Będzie większa niż ilość Gothica 3 ? Bo jeśli tak to lekka kaszanka.


Wieksza czy mniejsza... szlag mnie trafi jak 99% nakladu pojdzie w rece malolatow a reszcie nic nie zostanie ... jesli tak mialo by byc to niech Wiedzmin w ogole nie wychodzi ;/

BTW przyłacze sie do pytania o ''wsuwke'' - pudelko :P samego digipacka luzem to tak niemrawo na polce trzymac - tak samo wielkiego pudla z EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 17:49, Morfieusz napisał:

> Będzie większa niż ilość Gothica 3 ? Bo jeśli tak to lekka kaszanka.

Wieksza czy mniejsza... szlag mnie trafi jak 99% nakladu pojdzie w rece malolatow a reszcie
nic nie zostanie ... jesli tak mialo by byc to niech Wiedzmin w ogole nie wychodzi ;/

BTW przyłacze sie do pytania o ''wsuwke'' - pudelko :P samego digipacka luzem to tak niemrawo
na polce trzymac - tak samo wielkiego pudla z EK :P


\Jeśli EK będzie w cenie 200zł to do małolatów pójdzie jakieś 50% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość rzeczy imponująca i rzeczy tez same w sobie fajne tyle, że pod hasłem "najlepsza edycja kolekcjonerska w historii CDP" spodziewalem sie nie przepchnego pudelka a jakiś unikatowych rzeczy, czegoś wyjątkowego co by wyróżniało to edycje od innych, a tak to jedyną rzecza, która sie nigdzie nie pojawila jest opowiadanie. Medaliony byly koszlulki byly artbooki byly gry karciane byly, mapy byly. No jeszcze opakowanie edycji standardowej jest wyjątkowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować