Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

Hmm... Zastanawia mnie, czy osoby piszące np. "mam 15 lat. Kompa od urodzenia. Wolf''a ukończyłem w wieku 18 miesięcy" lekko nie przeginają :/ <-- przykład wyssany z palca, ale niewiele odbiegający od rzeczywistych postów. W pierwszej połowie lat ''90 komputery może i super drogie nie były, jednak naprawdę niewielu mogło sobie pozwolić na taki zakup. Po prostu społeczeństwo zachłysnęło się dopiero nowym ustrojem i siła nabywcza średniej miesięcznej pensji była o wiele mniejsza, niż ma to miejsce dzisiaj...

Wracając zaś do tematu - 30 lipca stuknęło mi 21 lat (oczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19,5 roku :D (w lutym stuknie 20 :P), komputer mam... od czasów podstawówki, ile to lat, pewien nie jestem, bo nie kojarzę od której klasy :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 10:13, calineczek napisał:

Normalnie poczułem się jak relikt przeszłości... 35 roków na karku... z kompami walcze oamatorsko
17 (większoś z Was było dopiero w planach), a zawodowo od 14 lat.... nicto podnoszę srednią
wieku ;-D


Nie Ty jeden, oj... nie Ty jeden ;)
Dobrze wiedzieć, że jest nas paru.

Dnia 03.07.2007 o 10:13, calineczek napisał:

idę się zamrozić, poczekam aż przybędzie chrupków :-P
p.s. jaka jest średnia wieku?


Parafrazując pewne powiedzenie - "Średnia wieku jaka jest, każdy widzi..." - tak to chyba jakoś szło, prawda?
Pomyśl, jaki po hibernacji będzie szok, gdy obecną młodzież zastąpi nowa młodzież. Wtedy na takich "wapniakach" jak my, będzie można zauważyć karteczkę: "Proszę nie dotykać eksponatów!"

Oczywiście, bez urazy dla kogokolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 10:17, Chlorofil napisał:

15 lat i idę do 3 kl. gim. :P


O to sie spotkało tak jak ja widzę że jest coraz więcej ludzi na gramie z tego rocznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować