Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina w sklepie gram.pl

120 postów w tym temacie

Ja myślałem że to jest lista miejsc tych ludzi którzy już zamówili Wiedźmina pre-ordera. A więc z niej nie skorzystam, ponieważ udało mi się zamówić wcześniej. Ale dobrze że CD Projekt zorganizował coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy po pojawieniu się okienka z napisem "Twoje zgłoszenie zostało przyjęte", otrzymaliście jeszcze coś? Jakiegoś maila czy cóś... Pytanie do tych, którzy wpisywali się na listę, bo chce się upewnić, że wskoczyłem na nią chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że niektórzy ludzie nie potrafią czytać... :-P
Dzięki temu ludzie, którzy nie załapali się na Edycję Kolekcjonerską, będa mieli szanse zdobyć jeden egzemplarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:07, Daerdin napisał:

> > A może tak CDP potwierdzi lub zaprzeczy doniesieniom, że premiera Wiedźmina odbędzie
się dopiero w październiku?
> Nie wiem może mi sie zdaje, ale to, że premiera ma być w październiku słyszałem
już klika miesięcy temu i raczej nic nie wskazuje na to by odbyła się szybciej.

W tej chwili jedyną potwierdzoną przez CDP datą jest wrzesień 2007. O żadnych zmianach nie
było mowy. Informacje o październiku są (jak na razie przynajmniej) wyssane z palca.

Pytam się więc ja grzecznie - czemu k**wa w zamówieniu "data realizacji - nie wcześniej niż IV kwartał"? Czyżby wrzesień awansował o jeden kwartał do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł ale wolałbym żeby CDP po prostu zwiększyło nakład EK do 5000 egzemplarzy i wtedy wydaje mi się byłoby sprawiedliwiej... ale dzięki tej liście rezerwowej jest jeszcze jakaś iskierka nadziei :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh wy nie wierni... Co do waszych pretensji że nie można było użyć WPLNów żeby opłacić przesyłkę - są one bezpodstawne! Żeby opłacić tę przesyłkę trzeba było kupić wcześniej "żeton" który kosztuje 10wplnów i nim zapłacić za tę przesyłkę... CDP nie musi w takim razie "cofać" wam tych 15 zł, za które normalnie można kupić przesyłkę kurierską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah padlem ofiara awarji sklepu gram.pl i dostalem maila o zlozeniu zamowienia na edycje kolekcjonerska gry wiedzmin. w tym ze mailu bylo napisane ze 29 czerwcza wieczorem bedzie mozna to zedytowac ale nie dostalem zadnego maila. udalem sie wiec na strone sklepu gram.pl ale ani w koszyku ani w zamowieniach nic niema, zadnych zamowien. wiec teraz nie wiem czy mam ta gre zamowiana czy nie. co teraz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:55, ckamil666 napisał:

Dobry pomysł ale wolałbym żeby CDP po prostu zwiększyło nakład EK do 5000 egzemplarzy i wtedy
wydaje mi się byłoby sprawiedliwiej...


Właśnie taka decyzja byłaby niesprawiedliwa w stosunku do osób, które walczyły z serwerami żeby zamówić EK.
Zresztą co to za EK z 5000 egzemplarzy? O ile 2999 sztuk można jeszcze uznać za jako taką "wyjątkową" liczbę sztuk, to już 5000 jest masówką. Zresztą te 2999 egzemplarzy jest dostępnych ogólnie, a nie tylko na gram.pl.
Fakt, że do "elitarności" ES Company of Heroes (460 sztuk) sporo tej liczbie brakuje, no, ale na ilość sprzedanych egzemplarzy Edycji Podstawowej to jednak odpowiednia proporcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no czyli tak jak myslalem;) pare osob nie zamawialo ek ale pojawilo sie ze jednak zamowilo;) i np mi pojawilo sie ze zamowilem ek a ja to anulowalem;) moga mi podziekowac te osoby ktore sa napalone na ta edycje:P

20070630130514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:21, Mashivi napisał:

Można w nazwie newsa - "Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina w sklepie gram.pl"
tłumaczy moim zdaniem bardzo wiele - lista rezerwacyjna EK, czytaj: lista według której będą
przydzielane numerki ;)


Jak się nie umie czytać ze zrozumieniem, to tak często bywa. Rezerwowy i zarezerwowany to dwa różne słowa o zupełnie innym znaczeniu. Poza tym jak można wpisywać swój adres e-mail na jakąkolwiek listę nie przeczytawszy najpierw o co chodzi. Ludzie! To tak jakby ktoś do was na ulicy podszedł i po prosił o wpisanie się na listę członków partii neonazistowskiej, a Ty byś się wpisał, bo wszyscy wokół tak zrobili, nie pytając w ogóle o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:09, GanD napisał:

Jak się nie umie czytać ze zrozumieniem, to tak często bywa. Rezerwowy i zarezerwowany
to dwa różne słowa o zupełnie innym znaczeniu. Poza tym jak można wpisywać swój adres e-mail
na jakąkolwiek listę nie przeczytawszy najpierw o co chodzi. Ludzie! To tak jakby ktoś do was
na ulicy podszedł i po prosił o wpisanie się na listę członków partii neonazistowskiej, a Ty
byś się wpisał, bo wszyscy wokół tak zrobili, nie pytając w ogóle o co chodzi...

Ale czy ja mam do kogoś pretensje? Mówię, mój błąd, chciałem mieć numerek i nie przeczytałem bo zależało mi na czasie ;) Czegoś się nauczyłem, jak teraz będzie to nie wiem, najwyżej komuś oddam i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no.. w sumie to dobrze, że taką listę uruchomiono dla tych biedaków, którym się nie udało.
Ale zobaczycie, że przed premierą napiszą super ,,news" że mają jeszcze jakieś dodatkowe egzemplarze EK :P
I zabawa zacznie sie od nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jestem na liście rezerwowych ;) niewielki plus za ta liste dla CDP chciaz dalej jestem wkurzony o to co sie wtedy dzialo z gram.pl u mnie w ogóle sie nie dalo wysłąc zamówienia nieważne ile czasu bym czekał ;/ jak zdobęde egzeplarz EK wybacze CDP ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:45, master matrox napisał:

A pracownicy CD Projektu mówili, że nie będzie nawet jednej sztuki więcej ;-)


Bo nie będzie... to są te egzemplarze, z których zrezygnują ludzie z powodu błędów w ilości (np zamiast 1 szt. mają w koszyku 2 a chcą jedną), lub tacy którzy nie potwierdzą zamówienia na kilka dni przez premierą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować