Zaloguj się, aby obserwować  
Hank_Moody

Resident Evil 4 - temat ogólny

751 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2009 o 23:41, Makavelii4life napisał:

Kurde normalnie to nigdy nie grałem w żadną z serii RE,lecz gdy zassałem RE4 naprawdę
mi się spodobało.Ten klimat i wgl.Ta gra ma to "coś" co mnie do niej przyciąga.Podoba
mi się też długość owej gry,w sam raz na długie wieczory.Mam nadzieję że pozostałe części
też mi przypadną do gusty ( :
3ymajcie się gracze.


Zassałeś?Chyba ukradłeś...Nie wiem po co tu piraci wchodzą i opowiadają o swoich przeżyciach z gry,Boże ta gra kosztuje 20 zł ale nie trzeba piracić...:( Smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 17:24, NecroVisioneR napisał:

A propo samej gry,co dają kapsle zdobyte na strzelnicy?Bo mam ich cztery ale nie wiem
komu się je sprzedaje itp.

Same w sobie dają tylko to że je masz ale za zebranie odpowiedniej ilości na danej strzelnicy dostajesz kase(bodajrze do 10k w góre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 16:54, NecroVisioneR napisał:

> Kurde normalnie to nigdy nie grałem w żadną z serii RE,lecz gdy zassałem RE4 naprawdę

> mi się spodobało.Ten klimat i wgl.Ta gra ma to "coś" co mnie do niej przyciąga.Podoba

> mi się też długość owej gry,w sam raz na długie wieczory.Mam nadzieję że pozostałe
części
> też mi przypadną do gusty ( :
> 3ymajcie się gracze.

Zassałeś?Chyba ukradłeś...Nie wiem po co tu piraci wchodzą i opowiadają o swoich przeżyciach
z gry,Boże ta gra kosztuje 20 zł ale nie trzeba piracić...:( Smutne to

No niezle żeś tera dojechał,nawet mnie nie znasz i posądzasz mnie o piractwo? Zastanów się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 17:24, NecroVisioneR napisał:

A propo samej gry,co dają kapsle zdobyte na strzelnicy?Bo mam ich cztery ale nie wiem
komu się je sprzedaje itp.

A kapsle to się zbiera,nic się z nimi nie robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 22:16, Makavelii4life napisał:

No niezle żeś tera dojechał,nawet mnie nie znasz i posądzasz mnie o piractwo? Zastanów
się..

Wiesz normalnie nikty by ciebie o to nie oskarżał ale właściwie to sam się przyznałeś, cytuje:
Kurde normalnie to nigdy nie grałem w żadną z serii RE,lecz gdy zassałem RE4 naprawdę
mi się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie...Nigdy nie słyszeliście określenia "zassania" gry.Oznacza ono że grałem w nią długo i się nią rozkoszowałem,a nie kurde że ją ściągnąłem z neta czy coś.Nie wiem za kogo wy się wgl.uważacie...
Tak jak wy to piszecie : "Smutne To"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak wiecie, w RE 4 nie można uzywać myszki,ale są różne patche itd. No to zainstalowałem Mouse Aim (czy jakoś tak) wszystko dobrze powklejałem ale u mnie to nie działa... A bardzo mi zależy na sterowaniu myszą.Może znacie jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:05, dominik713 napisał:

Witam.Jak wiecie, w RE 4 nie można uzywać myszki,ale są różne patche itd. No to zainstalowałem
Mouse Aim (czy jakoś tak) wszystko dobrze powklejałem ale u mnie to nie działa... A bardzo
mi zależy na sterowaniu myszą.Może znacie jakiś sposób?


A przestawiłeś sterowanie na myszke w ustawieniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:17, dominik713 napisał:

Hmm.... A gdzie powinna być taka opcja? Bo ja mam tylko to (screen),a na poprzednim ekranie
też nie ma takiej opcji...

W opcjach moda, bo musisz mieć go włączonego podczas gdy w RE4 (ale lepiej graj na klawiaturze myszka jest obsługiwana na zasadzie emulacji analoga więc wygodne to to nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować