Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 19:28, kolektor napisał:

> No ale i tak nie mozna zaprzeczac ze Inter zdominowal lige :).

Inter chyba podbudowało to przypadkowe zwycięstwo w Serie A sezon temu :)


Prypadki chodza po ludziach ;). Ale ladnie gra Ibrahimovic, Adriano cos forma opuscila ;/ Ale i tak nigdy go nie lubilem ^^. A teraz w Milanie zaczal dobrze grac Ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:31, Arkads napisał:

Prypadki chodza po ludziach ;). Ale ladnie gra Ibrahimovic, Adriano cos forma opuscila ;/ Ale
i tak nigdy go nie lubilem ^^. A teraz w Milanie zaczal dobrze grac Ronaldo.


Ale to już chyba ostatnie sezony Ronaldo ... Chociaż nigdy nie wiadomo. Złośliwi nazywają Milan "domem spokojnej starości" ;) Może jeszcze tam pogra więcej niż nam się zdaje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:33, kolektor napisał:

Złośliwi nazywają Milan
"domem spokojnej starości" ;)


No raczej, Maldini, Inzaghi, i wiele wiecej ^^.
No zreszta mam nadzieje ze Ronaldo dluzej pogra, moze schudnie i odbuduje forme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:35, Arkads napisał:

No raczej, Maldini, Inzaghi, i wiele wiecej ^^.

Ale Inzaghi to dobry grajek ;) był czas, gdy myślałam, że sie nie odbuduje a tu prosze... może nie błyszczy jak kiedyś, ale mnie cieszy jego gra ;) stary nie znaczy gorszy :DDDD

Dnia 29.04.2007 o 19:35, Arkads napisał:

No zreszta mam nadzieje ze Ronaldo dluzej pogra, moze schudnie i odbuduje forme.

Jak dla mnie już odbudował. Zmiana klubu dobrze mu zrobiła. Z początku nie byłam zadowolona z jego przejścia do Milanu, ale po pewnym czasie zobaczyłam, że ten facet naprawde chce jeszcze pograć. Jestem dumna z Milanu, że mieli takiego nosa do transferów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:43, Madia napisał:

> No raczej, Maldini, Inzaghi, i wiele wiecej ^^.
Ale Inzaghi to dobry grajek ;) był czas, gdy myślałam, że sie nie odbuduje a tu prosze... może
nie błyszczy jak kiedyś, ale mnie cieszy jego gra ;) stary nie znaczy gorszy :DDDD

> No zreszta mam nadzieje ze Ronaldo dluzej pogra, moze schudnie i odbuduje forme.
Jak dla mnie już odbudował. Zmiana klubu dobrze mu zrobiła. Z początku nie byłam zadowolona
z jego przejścia do Milanu, ale po pewnym czasie zobaczyłam, że ten facet naprawde chce jeszcze
pograć. Jestem dumna z Milanu, że mieli takiego nosa do transferów.



Tak, pamietam jeszcze czasy swietnosci Inzaghiego, jakies 4-5 lat temu :). Wtedy to on rzadzil, identycznie z Ronaldo. A teraz Milan ma Gilardino ktory tez robi swoje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 09:33, fifak64 napisał:

Ja tam uważam że MU zawiodło u siebie tracąc aż 2 bramki. Milan u siebie ich pojedzie więc
uważam że Mu nie ma duzych szans na finał.

Zgadzam sie z tobą Milan wygra u siebie z Mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:03, rafisport napisał:




Kara UEFA obowiązuje w lidze, a tam Milan nie osiągnął wiele.

Tylko startował z minusową liczba punktów a większa liczba zawodników odeszła lae to i tak nie zmienia podejść opsymistycznych do zdobycia jakiego kolowiego pucharó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 06:53, Gerswim CD-r napisał:

Tylko startował z minusową liczba punktów a większa liczba zawodników odeszła lae to i tak
nie zmienia podejść opsymistycznych do zdobycia jakiego kolowiego pucharó


Większa liczba zawodników odeszła? Tzn. jacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 09:47, Arkads napisał:

Z Milanu raczej nikt nie odszedl, ale z Juve, najlepsi gracze ^^. A i tak jakos se radza.

Nie śmiej się z Dumy Turynu, bo pogadamy inaczej:P Nie rozumiem kogo miał na myśli rafisport. Może pisał w kontekście odejścia Schevczenki, ale poza nim nikt znaczący nie odszedł, a wręcz przybył(Ronaldo), jeśli transfer Ronaldinho dojdzie do skutku i będzie równie trafiony co Ronaldo, to Juve może mieć problemy z wywalczeniem 28 scudetto, chociaż będzię się wzmacniać na potęgo no i nie odchodzi Buffon, w przeciweństwie do Trezegueta, który najprawdopodobnie zmieni klub:(
Champions League wygra ManU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:39, fataem napisał:

> Z Milanu raczej nikt nie odszedl, ale z Juve, najlepsi gracze ^^. A i tak jakos se radza.

Nie śmiej się z Dumy Turynu, bo pogadamy inaczej:P Nie rozumiem kogo miał na myśli rafisport.
Może pisał w kontekście odejścia Schevczenki, ale poza nim nikt znaczący nie odszedł, a wręcz
przybył(Ronaldo), jeśli transfer Ronaldinho dojdzie do skutku i będzie równie trafiony co Ronaldo,
to Juve może mieć problemy z wywalczeniem 28 scudetto, chociaż będzię się wzmacniać na potęgo
no i nie odchodzi Buffon, w przeciweństwie do Trezegueta, który najprawdopodobnie zmieni klub:(
Champions League wygra ManU!


Nie no, spoko szefie, nie bij, zartowalem tylko. xP

CL wygra zapewne ManU, a watpie aby Ronaldinho przeszedl do Milanu, nawet jakby 100mln placili, Barcelona to jest jego klub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zgodzisz się z tym, że teraz to ma on tylko przebłyski geniuszu. IMO większą korzyść Katalończycy mieliby gdyby w klubie pozostał Eto''o niż Gaucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 10:39, fataem napisał:

Nie śmiej się z Dumy Turynu, bo pogadamy inaczej:P Nie rozumiem kogo miał na myśli rafisport.
Może pisał w kontekście odejścia Schevczenki, ale poza nim nikt znaczący nie odszedł, a wręcz
przybył(Ronaldo), jeśli transfer Ronaldinho dojdzie do skutku i będzie równie trafiony co Ronaldo,
to Juve może mieć problemy z wywalczeniem 28 scudetto, chociaż będzię się wzmacniać na potęgo
no i nie odchodzi Buffon, w przeciweństwie do Trezegueta, który najprawdopodobnie zmieni klub:(
Champions League wygra ManU!


Gerswim CD-r napisał że większość zawodników odeszła z Milanu. Nic o tym nie słyszałem więc zadałem mu pytanie kto odszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 10:55, rafisport napisał:

Gerswim CD-r napisał że większość zawodników odeszła z Milanu. Nic o tym nie słyszałem więc
zadałem mu pytanie kto odszedł ;)


Wiem, zauważyłem to dopiero po dodaniu posta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 09:24, Eniro napisał:

Nie ważne kto odszedł z Milanu, ważne, że po puchar sięgnie Manchester...

Ja bym nie była taka pewna xD bo sie okaże jeszcze, że ManU nawet w finale nie zagra bo ubiegnie ich Milan XD tzn w drodze do finału bo puchar moim zdaniem zdobędzie Chelsea :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bluźnij. Finał: ManUtd - Chelsea. Będzie 3:0 lub 2:1(ManU strzeli znów dwie bramy w 90 min). :P Nie bluźnić mi tu jakimś Chelsea. Swoją drogą fajnie by było gdyby w finale grał Liverpool = łatwiejsze zwycięstwo ManU. :P

PS.: Powyższy tekst nie miał na celu obrażania, ja poprostu jestem wielkim fanem Manchesteru i nienawidzę Chelsea(z wyjątkiem Drogby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:16, Black Dog napisał:

Nie bluźnij. Finał: ManUtd - Chelsea. Będzie 3:0 lub 2:1(ManU strzeli znów dwie bramy w 90
min). :P Nie bluźnić mi tu jakimś Chelsea. Swoją drogą fajnie by było gdyby w finale grał Liverpool
= łatwiejsze zwycięstwo ManU. :P

PS.: Powyższy tekst nie miał na celu obrażania, ja poprostu jestem wielkim fanem Manchesteru
i nienawidzę Chelsea(z wyjątkiem Drogby).

Tak mi przykro ale ManU odpadnie z ligi mistrzów bo Milan u siebie ich rozjedzie Milanowi wystarczy 1:0. finał będzie taki Milan - Liverpool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:16, Black Dog napisał:

Nie bluźnij. Finał: ManUtd - Chelsea. Będzie 3:0 lub 2:1(ManU strzeli znów dwie bramy w 90
min). :P Nie bluźnić mi tu jakimś Chelsea. Swoją drogą fajnie by było gdyby w finale grał Liverpool
= łatwiejsze zwycięstwo ManU. :P

Nie blużnie. Wyrażam swoje zdanie do którego mam prawo. Obstawiam finał Chelsea - Milan w którym wygra Chelsea. Rozumiem, że jesteś za ManU, ale uszanuj proszę to, że ktoś jest za innym klubem. W końcu jaka piłka była by nudna, gdyby wszyscy byli za jednym klubem.

Dnia 30.04.2007 o 21:16, Black Dog napisał:

PS.: Powyższy tekst nie miał na celu obrażania, ja poprostu jestem wielkim fanem Manchesteru
i nienawidzę Chelsea(z wyjątkiem Drogby).

Hmmmm... wierze, lecz dałoby sie to napisać wprost, a nie z wyskakiwaniem że bluźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować