Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Liga Mistrzów i jej zwycięzca

1739 postów w tym temacie

Pięknie, finał to będzie wewnętrzna sprawa Anglików, ja stawiam na Man.Utd(czyli stawiam tez że jutro wygra na SanSiro). I cieszę się że odpadła Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 23:48, Kamiloos napisał:

Nie ma genialnych interwencji, sa fatalne strzaly :-)

Jeśli chodzi o rzuty karne to zgadzam się w zupełności, strzału z 11 metrów nie można obronić, można tylko źle strzelić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 00:24, M1chał napisał:

Chelsea odpadła.... :( :( :( na szczęście został Milan!

Taaa... tylko co zrobimy jak odpadnie i Milan? Ja wtedy bojkotuje finał xD Bo Liverpoolu nie trawie a ManU tym bardziej.. i za kim tu być? xD nie moge oglądać finału LM bez emocji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:15, Madia napisał:

> Chelsea odpadła.... :( :( :( na szczęście został Milan!
Taaa... tylko co zrobimy jak odpadnie i Milan? Ja wtedy bojkotuje finał xD Bo Liverpoolu nie
trawie a ManU tym bardziej.. i za kim tu być? xD nie moge oglądać finału LM bez emocji xD


bluźnisz, oj bluźnisz. Finał będzie nudny, bo będzie gra tylko po jednej stronie - po stronie United :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak się myliłem.... Chelsea odpadła,no cóż tego wieczoru to Liverpool był lepszy. Trochę mi smutno,ale dzisiaj pozostanie drugi mecz, i żebym choć w tym miał rację i to AC Milan zagrałby w finale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:16, syriusz.b napisał:

bluźnisz, oj bluźnisz. Finał będzie nudny, bo będzie gra tylko po jednej stronie - po stronie
United :)

Jak finał powiadasz będzie nudny, to tym bardziej nie oglądam xD ani jedni, ani drudzy mojej sympatii nie zdobędą, żebym mogła im kibicować w finale xD

BTW: O ile oczywiście ManU nie odpadnie dzisiaj z Milanem na co liczę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie uwierzyć, że powtórzy się finał sprzed 2 lat. Dlatego dziś wygra ManU, podobnie jak w finale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za co wy lubicie AC Milan;).Finał będzie Angielski, a tytul zdobędzie MAN.UTD. No i ja nieżałuje Chelsi przy takich nakładch finansowych już dawno powinna zdobyć LM, a jak narazie nawet w finale nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:45, stanlee napisał:

Za co wy lubicie AC Milan;).Finał będzie Angielski, a tytul zdobędzie MAN.UTD. No i ja nieżałuje
Chelsi przy takich nakładch finansowych już dawno powinna zdobyć LM, a jak narazie nawet w
finale nie była.

A za co Ty tak lubisz MU ? Ja lubie Milan za styl gry, za Kakę i Pirlo , i za to że wygrają tą LM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było i jest ManU. Ja stawiam na nich i wierzę, że dziś utrzymają przewagę bramki, a może nawet wygrają. Kocham ich za styl gry, dogrania, za grę weteranów, jakimi są Scholes, czy Giggs, nawet Van der Sar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:52, boduczek napisał:

A za co Ty tak lubisz MU ? Ja lubie Milan za styl gry, za Kakę i Pirlo , i za to że wygrają
tą LM :)


Za to, że graja najlepszy futbol na wyspach, za Giggsa i Scholsa(ile lat już grają w I składzie), za to iz dzisjaj zjedzą Milan na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 10:58, stanlee napisał:

Za to, że graja najlepszy futbol na wyspach, za Giggsa i Scholsa(ile lat już grają w I składzie),
za to iz dzisjaj zjedzą Milan na śniadanie.

Na wyspach, nie na świecie.Fakt Ci dwaj długo już grają w MU ale czy to że grają X lat jest jakimś znaczącym powodem? Tzn? Dlaczego tak uważasz? Ja jestem całym sercem za Milanem,ale uważam że powinien wygrać lepszy, nawet jeśli nie będzie to Milan to te drużyny mogą się spotkać ponownie za rok i wtedy moze być inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:01, boduczek napisał:

Na wyspach, nie na świecie.Fakt Ci dwaj długo już grają w MU ale czy to że grają X lat jest
jakimś znaczącym powodem? Tzn? Dlaczego tak uważasz? Ja jestem całym sercem za Milanem,ale
uważam że powinien wygrać lepszy, nawet jeśli nie będzie to Milan to te drużyny mogą się spotkać
ponownie za rok i wtedy moze być inaczej...


na wyspach, dla mnie oznacza i na świcie, ponieważ uważam tą lige za najlepszą. Co do Giggsa i Scholsa to oznacza że są wielkimi piłkarzami jeżeli graja tak długo w takim wielkim klubie. no a ja jestem całym sercem za Man.Utd. Ale jak wygra Milan no to cóz nic nie poradzę. Tak gdyby co to z włoskich klubów uwielbiam Juventus Turyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować