Zaloguj się, aby obserwować  
Grzech

"Już nie rock, jeszcze nie metal" - Temat ogólny o Hard Rocku/Grunge/EMO/Indie/Rocku Alternatywnym i ich podgatunkach

2186 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2011 o 18:16, YorkeDance napisał:

Ten cały projekt Serart to totalny żart ...


Strasznie sztuczny folk rock (elementy drum''n''bassu?), ale przynajmniej Serj fajnie śpiewa momentami. Arto też, ale on jest specyficzny, a Tankianowi blisko do SOAD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 19:51, Demagol napisał:

> Ten cały projekt Serart to totalny żart ...

Strasznie sztuczny folk rock (elementy drum''n''bassu?), ale przynajmniej Serj fajnie
śpiewa momentami. Arto też, ale on jest specyficzny, a Tankianowi blisko do SOAD.


To jest jakiś folk ale Serja macierzysty,jakby grali coś jak Dylan to by było coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 19:51, Demagol napisał:

> Ten cały projekt Serart to totalny żart ...

Strasznie sztuczny folk rock (elementy drum''n''bassu?), ale przynajmniej Serj fajnie
śpiewa momentami. Arto też, ale on jest specyficzny, a Tankianowi blisko do SOAD.



Szczerze powiedziawszy ,jakiś czas temu (okolice lata) zauważyłem na lastfm coś takiego jak Serart.
Dobra.Sprawdzam.I co? To totalne gówno się okazało! A Tankianowi (jak narazie) w żadnym projekcie solowym nie jest blisko do SOADU .Przykro Mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 19:11, YorkeDance napisał:

Cześć ! Jestem ciekaw jak wam drodzy internauci podoba się nowy albumik Radiohead?
"Kings Of Limbs" Bo jak dla mnie to następca KID A!

Nigdy nie byłem wielkim fanem Radiohead, ale trochę ich słuchałem. Najwięcej In Rainbows, czyli chyba jednego z najbardziej krytykowanych albumów zespołu. Nie rozumiem ekscytacji King of Limbs (nie Kings), za dużo psychodeli, oniryzmu, za mało zawartości jak na cenę. 8 kawałków na płycie to zdecydowanie zbyt mało, żebym wydał swoje pieniądze, zważając na fakt, że poruszył mnie tylko kawałek Morning Mr Magpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 21:51, Q-Jot napisał:

8 kawałków na płycie to zdecydowanie zbyt mało, żebym wydał swoje pieniądze, zważając
na fakt, że poruszył mnie tylko kawałek Morning Mr Magpie.

No tak, bo wartość płyty mierzy się ilością utworów na niej zawartych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 22:28, Wayzin napisał:

No tak, bo wartość płyty mierzy się ilością utworów na niej zawartych.

Jeśli mowa o wartości w złocie, to czemu nie? Nie widzę jakoś sprzeczności w zdaniu "płyta jest zbyt droga w stosunku do swojej długości". Mniejsza z tym. Mi się KoL podoba i póki co okupuje szczyt listy top 2011, chociaż mam nadzieję, że R.E.M. ich przebije. "Uberlin" to jeden z najlepszych singli w tym roku, a pozostałe też są dobre więc można mieć oczekiwania...

http://www.youtube.com/watch?v=PN1YpMtPIpE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 19:11, YorkeDance napisał:

Cześć ! Jestem ciekaw jak wam drodzy internauci podoba się nowy albumik Radiohead?
"Kings Of Limbs" Bo jak dla mnie to następca KID A!


Nigdy wczesniej nie słuchałem radiohead ,ale wielu znajomych jarało się nową płytą więc i ja postawnowiłem ją sprawdzić . Tak mnie wciągnęło że od kilku dni przesłuchuję całą ich dyskografie ;) Wiadomo coś już na temat bonusowych utworów king of limbs? czy to była tylko plotka ? :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 10:17, Etnies napisał:

Nigdy wczesniej nie słuchałem radiohead ,ale wielu znajomych jarało się nową płytą więc
i ja postawnowiłem ją sprawdzić . Tak mnie wciągnęło że od kilku dni przesłuchuję całą
ich dyskografie ;) Wiadomo coś już na temat bonusowych utworów king of limbs? czy to
była tylko plotka ? :\

Po co Ci jakieś dodatkowe utwory z "King of Limbs", skoro masz takie płyty jak "OK Computer", "Kid A", "The Bends", "In Rainbows", "Amnesiac" i "Hail To The Thief"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie jest. Co prawda "Elect the Dead" podobało mi się (z paroma wyjątkami) i to bardzo, ale już drugi album był średni. Nie zapamiętałem nic ciekawego, do tego pełno jest bonusowych utworów, które są symfonicznymi wersjami już istniejących. Jakoś mnie to nie kręci. Co to, Tankian zapatrzył się na Pattona i jego Mondo Cane czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 10:39, Wayzin napisał:

Po co Ci jakieś dodatkowe utwory z "King of Limbs", skoro masz takie płyty jak "OK Computer",
"Kid A", "The Bends", "In Rainbows", "Amnesiac" i "Hail To The Thief"?


Tak tylko pytałem ,z ciekawości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy SOADzie i Tankianie, to ciekaw jestem jak system (jeśli będzie chciał) coś stworzy. Mam na myśli to, jakim stylem będą próbowali nagrywać nowe kawałki, Serj jest teraz przy ''Disco'' że tak powiem, a u malakiana i reszty też cienko. Są odzwyczajeni od tego systemowego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 14:18, Killinginno napisał:

Jak już jesteśmy przy SOADzie i Tankianie, to ciekaw jestem jak system (jeśli będzie
chciał) coś stworzy. Mam na myśli to, jakim stylem będą próbowali nagrywać nowe kawałki,
Serj jest teraz przy ''Disco'' że tak powiem, a u malakiana i reszty też cienko. Są odzwyczajeni
od tego systemowego grania.


Tak samo twierdzę iż Serj gra totalne disco! Malakian podtrzymuje "SOADOWE" granie w projekcie Scars On Broadway no a reszta ma ten swój hip-hop . Po takiej przemianie to nie będzie ten sam SOAD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 21:51, Q-Jot napisał:

> Cześć ! Jestem ciekaw jak wam drodzy internauci podoba się nowy albumik Radiohead?

> "Kings Of Limbs" Bo jak dla mnie to następca KID A!
Nigdy nie byłem wielkim fanem Radiohead, ale trochę ich słuchałem. Najwięcej In Rainbows,
czyli chyba jednego z najbardziej krytykowanych albumów zespołu. Nie rozumiem ekscytacji
King of Limbs (nie Kings), za dużo psychodeli, oniryzmu, za mało zawartości jak na cenę.
8 kawałków na płycie to zdecydowanie zbyt mało, żebym wydał swoje pieniądze, zważając
na fakt, że poruszył mnie tylko kawałek Morning Mr Magpie.


Przepraszam za ten błąd :D Moim zdaniem The King OF Limbs jest bardzo dojrzałym dziełem Radiohead.
A swoją drogą nie rozumiem krytyki na temat In Rainbows.
To naprawdę dobry album .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 14:57, YorkeDance napisał:

Malakian podtrzymuje "SOADOWE" granie w projekcie Scars On Broadway

Mi akurat ciężko powiedzieć, że to jest ''soadowe'' granie. No może trochę, ale ledwo ledwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować