Zaloguj się, aby obserwować  
Grzech

"Już nie rock, jeszcze nie metal" - Temat ogólny o Hard Rocku/Grunge/EMO/Indie/Rocku Alternatywnym i ich podgatunkach

2186 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2011 o 15:05, Grzech napisał:

Tak chciałem zapytać czy może ktoś jedzie na koncert Disturbed do Wawy? Chętnie
bym spotkał się na before tudzież after party z ludźmi z forum :)


Bardzo chętnie bym sie wybrał, zobaczę jak bedzie z funduszami, bo to w sumie jeszcze trochę czasu, ale myślę, że nie byędzie raczej problemów z odłożeniem. W sumie jeszcze nigdy nie byłem na takim większym koncercie bardziej znenego wykonawcy... Się zobaczy, najpierw trzeba dożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 23:58, Hekt-X napisał:

Bardzo chętnie bym sie wybrał, zobaczę jak bedzie z funduszami, bo to w sumie jeszcze
trochę czasu, ale myślę, że nie byędzie raczej problemów z odłożeniem. W sumie jeszcze
nigdy nie byłem na takim większym koncercie bardziej znenego wykonawcy... Się zobaczy,
najpierw trzeba dożyć.


Ja mam tą przewagę, że już byłem na Disturbed jak grali w Polsce jako support przed Mansonem. Co prawda nie znałem ich wcześniej, ale właśnie dzięki temu ich polubiłem. Chłopaki dali czadu, dlatego wiem, że teraz nie będzie inaczej.
Chciałem się wybrać na Heinekena w tym roku, ale jak nadal będą takie "gwiazdy" zapraszać, to chyba wybiorę Disturbed i Jarocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 18:47, Miklak napisał:

Cały internet huczy na temat nowej płyty Radiohead, a tu nic? Rozczarowaliście mnie!

Z tego co pamiętam najwięcej gada się o gównie na które nie warto zwracać uwagi (żeby było głośno). Odbiorca sprecyzowany nie jest odbiorcą powszechnym. Lady Gaga ma najwięcej wejść (podobno) na YouTube. Zatem czy liczby o czymś świadczą?
A Radiohead? Gówno mnie to obchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Metallica wyda płytę, to też się będziesz dziwić, że metale o niej mówią? W kręgach fanów black metalu dyskutowało się o Burzum. To normalne, ale oczywiście, gdy o czymś się dużo gada, to z założenia jest to gówno. stfu. Gdy najpopularniejszy zespół z gatunku robi coś nowego, to naturalne, że o tym się mówi. I bez absurdalnych porównań do Lady GaGi, bo z tego co wiem, to wątek o rocku alternatywnym a nie popie.

Dnia 14.02.2011 o 18:53, Transylvanian_Hunger napisał:

A Radiohead? Gówno mnie to obchodzi ;)

Twoja strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 18:53, Transylvanian_Hunger napisał:

A Radiohead? Gówno mnie to obchodzi ;)

Radiohead a Lady Gaga to dwa odmienne gatunki, więc nie ma o czym mówić. Co innego by było gdyby było by to samo. Lady Gaga jest o wiele bardziej wieśniacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 19:26, Miklak napisał:

Twoja strata.

Nie bierz mojej wypowiedzi nader poważnie, nie zgrywam jakiego undergroundowca. Ale Radiohead nie słucham, choć wiem że mają spore uznanie wśród melomanów.
I tak, Gaga i Radiohead nie mają za wiele wspólnego ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 22:30, Grzech napisał:

Paweusz zachował się jak troll :P


Dlaczego, bo go Radiohead guzik obchodzi? Mnie w sumie też, ani mnie to ziębi, ani grzeje. Nową płytę mogę z ciekawości sprawdzić, ale zespołem nigdy się nie przejmowałem. Za to "OK Computer" z pewnością kojarzę, myślę, że akurat to przesłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 14:09, Demagol napisał:

Za to "OK Computer" z pewnością kojarzę, myślę, że akurat to przesłucham.

Tego albumu nie polecam, jest zbyt słaby jak na Radiohead (jedyne co polecę z tego albumu to "Karma Police"). Są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 15:08, Killinginno napisał:

> Za to "OK Computer" z pewnością kojarzę, myślę, że akurat to przesłucham.
Tego albumu nie polecam, jest zbyt słaby jak na Radiohead (jedyne co polecę z tego albumu
to "Karma Police"). Są lepsze.

Jeżeli dla Ciebie jedynym sensownym utworem z "OK Computer" jest "Karma Police", to albo tego albumu nie słyszałeś, albo masz poważne problemy ze słuchem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 15:48, Wayzin napisał:

Jeżeli dla Ciebie jedynym sensownym utworem z "OK Computer" jest "Karma Police", to albo
tego albumu nie słyszałeś, albo masz poważne problemy ze słuchem ;P

Albo jak każdy normalny człowiek ma swój gust i dana kreacja muzyczna mu odpowiada, a inna nie.
Wieczny problem, "skoro dla mnie i nie tylko to jest zajebiste, to jak ten kretyn może uważać inaczej".
Trochę dystansu i szacunku dla upodobań innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Karma Police" jest chyba najbardziej "popowym" utworem z całej płyty, więc skoro tylko go docenia, a reszta jest dla niego słaba, to znaczy, że nie powinien zabierać się do rocka, bo zwyczajnie tej muzyki "nie łapie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Paranoid Android". To jest utwór! "Karma Police" nigdy mnie nie zachwycało.

Dnia 16.02.2011 o 17:15, Killinginno napisał:

> "Karma Police" jest chyba najbardziej "popowym" utworem z całej płyty
Nie róbmy tutaj już z rocka popu.

Jedno nie wyklucza drugiego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować