Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: gry bez prądu

26 postów w tym temacie

A czy ja powiedziałęm że mamy zapomnieć o tej pozycji??-NIE, ale rozsądniejsze byłoby opisywanie jakiejs nowo-powstałej planszówki, którą normalnie można nabyć w rebel.pl. Artykuł ciekawy, choć moim zdaniem nie na tą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magia i Miecz to zdecydowanie najlepsza planszówka wszechczasów. Dlaczego? Oprócz tego, co napisał autor artykułu chciałbym dodać jeszcze od siebie pare elementów:

1. Możliwość dowolnej modyfikacji zasad gry. Dzięki czemu można było polepszać zasady i rozbudowywać.

2.Gra bez końca. Korona Władzy nie dosć, ze nie musi byc głównym celem (np. zamiast tego trzeba znaleźć Magiczny kryształ, różdżkę i jeszcze cos by połączyć w jakis super artefakt), to w dodatku sama rozgrywka była na tyle ciekawa, że aż szkoda było iść po ta Koronę. Zawsze mozna zostać na dole i rozwalić jeszcze pare Smoków...

3.KLIMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT! /komentarz zbędny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło wiedzieć że to jeszcze ktoś pamięta. Magiczny Miecz ...Gierka którą dostałem na jakieś urodziny jako nastolatek , później był Gród...Z początku grało się w to z rodzeństwem po kilka godzin ,gdy nie udało się skończyć jednego dnia to zostawiało się planszę na dzień następny . Później zaraziłem tym kumpli na kolonii hehe Zdarzało się ze sam nie miałem już siły grać a oni zarywali nieraz całą noc hehehe ... Później gra przeleżała pod szafą dobrych kilka lat aż jakieś 3 miechy temu zaniosłem ją do znajomych i ich też porwała...Teraz myślę nad wydrukowaniem planszy i kart do Labiryntu ... Ta gra jest wiecznie żywa i oby tak dalej ... Przynajmniej został jakiś element z dzieciństwa który można przenieść w dorosłość hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować