Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metroid Prime 3 - grasz sam

20 postów w tym temacie

Zaitsev

Metroid Prime 3: Corruption to wielka nadzieja Wii. Mroczniejszy niż pozostałe gry na tę konsolę, miał przekonać świat o tym, że dziecko Ninny nie jest przeznaczone tylko dla użytkowników pieluch. Wbrew pozorom, nogę projektowi podstawia nie konkurencja, a jego twórcy. Metroid Prime 3 nie będzie miał trybu multi.

Przeczytaj cały tekst "Metroid Prime 3 - grasz sam " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Metroida, ale tylko na GBA. A jeśli Metroid Prime 3 ma być mroczniejszy niż pozostałe części to tylko można się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez mulit? -.- Idiotyczne posunięcie, już widzę, jak się będą przeklinać...
A najgorsze, że przez nich Wii ucierpi >.<
Kpina, a nie "rewolucja".... :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev, grałeś kiedyś w Metroida? To nie jest fpp (mimo, że tak wygląda) i multi wcale nie jest potrzebny by czerpać przyjemność z przygód Samus... Jak będzie mroczniej niż w poprzednich częściach i autorzy nic nie spieprzą to tym tytułem będzie się można delektować wiele tygodni... (siedzący w temacie wiedzą o co mi chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:42, Mr.M napisał:

Bez mulit? -.- Idiotyczne posunięcie, już widzę, jak się będą przeklinać...
A najgorsze, że przez nich Wii ucierpi >.<
Kpina, a nie "rewolucja".... :s

Nie znasz się....
Do tej pory multi nie było (nie licząc splita w Echoes) i nie przeszkadzało to nikomu vide pozycja na gamerankings.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 11:54, nievil napisał:

Nie znasz się....
Do tej pory multi nie było (nie licząc splita w Echoes) i nie przeszkadzało to nikomu vide
pozycja na gamerankings.com


Może :) Ale ja taki już jestem, że wolę grę z prawdziwym graczem i jakikolwiek świetny automat mi tego nie zastąpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:50, nievil napisał:

Zaitsev, grałeś kiedyś w Metroida? To nie jest fpp (mimo, że tak wygląda) i multi wcale nie
jest potrzebny by czerpać przyjemność z przygód Samus... Jak będzie mroczniej niż w poprzednich
częściach i autorzy nic nie spieprzą to tym tytułem będzie się można delektować wiele tygodni...
(siedzący w temacie wiedzą o co mi chodzi;)

Tak, gram obecnie na DS-ie, a na Wii też nie omieszkam zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer jak dotychczas był tylko w MP2 i na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy grałem w tym trybie.
To seria typowo singleplayerowa i zawsze nią była, zresztą Deus Ex też multiplayer nie miał i jest to jedna z najlepszy gier wydanych w ciągu ostatnich 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... szykowała się fajna gra z przyjaciółmi :)

btw... kto wycinał tego rendera? oO (i to nie jest chwalenie, a raczej coś odwrotnego...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multy n DS zdobył wielką popularność.. więc dziwi mnie że na Wii nie będzie.. ale pewnie potem jakiś patch czy coś wydadzą i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:23, Geglash napisał:

Metroid?!! To ta wtfpwnująca mroczna gierka na SNESa? Czy mi się coś myli? :P


Tak to ta sama gra, not yle ,że w 3D if widoku FPP ale sam gamplay jest prawie ten sam czyli szukamy podejrzanych fragmentów ścian i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha... a nic nie wiedzialem o kontynuacji tej legendy, pamietam jeszcze jak zagrywalem sie w to dawno temu ^_^
Ale kurcze, bez multi wtedy dalo sie zyc - tak samo da sie teraz(oby ;p) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w zamian za to dopieszczą singla. Pamiętam Metroid Prime Hunters na DS-a : single- padaka (zero klimatu serii). Przynajmniej ratował go multi, w którego do dziś gram z kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z maruderów to chyba nikt nie grał w Metroida.
NIGDY z wyjątkiem tego splita w Echos to nie była gra multi - czy Zelda też potrzebuje multi (oprócz Four Swords:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować