Zaloguj się, aby obserwować  
Zibson

N, Cyfrowy Polsat czy Cyfra +

92 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 00:39, syriusz.b napisał:

>> MTV to teraz głupie programy dla nie wiadomo kogo - tu już praktycznie w ogóle nie ma muzyki


racja. ostatnio żona przybiegła do mnie krzycząc: chodź! coś zobaczysz! myślę sobie kurde będą atrakcje i wstałem od kompa..wchodzę do "telewizorowego" a żona mówi: patrz w MTV leci PIOSENKA :D
rżałem ze smiechu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mój tata kupił Cyfrowy polsat.Wszystkie kable zostały podlczone zgodnie z instrukcją,jednak teraz mamy problem z instalacją.Jak to zrobic?Proszęo wskazówki, "krok-po-kroku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

That''s impossible man! No way! Bullshit! A song on MTV, oh my God!!!! xD ale serio, to jest dziwota...piosenka na MTV? A zreszta, skad ja mam wiedziec...ja takiego syfu nie ogladam. Tak jak seriali, TVP Info, TVN24 oraz FoxLife. Wlasciwie z tych 3 telewizji cyfrowych najlepiej wypada N - wybierasz pakiety tematyczne, a nie "cenowe". Ja mam Cyfre+ i zadowolony z niej ne jestem - zreszta i tak ogladam tylko Eurosport, Fakty na TVN-ie i od czasu do czasu jakis film. Tak wiec moj glos idzie na N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 16:32, Kolumb22 napisał:

Wczoraj mój tata kupił Cyfrowy polsat.Wszystkie kable zostały podlczone zgodnie z instrukcją,jednak
teraz mamy problem z instalacją.Jak to zrobic?Proszęo wskazówki, "krok-po-kroku".

Antenę macie ustawioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:51, Maker3 napisał:

> Wczoraj mój tata kupił Cyfrowy polsat.Wszystkie kable zostały podlczone zgodnie z instrukcją,jednak

> teraz mamy problem z instalacją.Jak to zrobic?Proszęo wskazówki, "krok-po-kroku".
Antenę macie ustawioną?

Antena jest ustawiona,tylko ze jest to antena z cyfry+ , ale jak mój tata kupywał to powiedzieli że taka antena może byc.Ale chcialbym o instrukcje jak zainstalowac Cyfrowy polsat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:59, Kolumb22 napisał:

> > Wczoraj mój tata kupił Cyfrowy polsat.Wszystkie kable zostały podlczone zgodnie z
instrukcją,jednak
>
> > teraz mamy problem z instalacją.Jak to zrobic?Proszęo wskazówki, "krok-po-kroku".

> Antenę macie ustawioną?
Antena jest ustawiona,tylko ze jest to antena z cyfry+ , ale jak mój tata kupywał to powiedzieli
że taka antena może byc.Ale chcialbym o instrukcje jak zainstalowac Cyfrowy polsat.


Cyfra i Polsat są na tej samej satelicie więc antena jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:59, Kolumb22 napisał:

> > Wczoraj mój tata kupił Cyfrowy polsat.Wszystkie kable zostały podlczone zgodnie z
instrukcją,jednak
>
> > teraz mamy problem z instalacją.Jak to zrobic?Proszęo wskazówki, "krok-po-kroku".

> Antenę macie ustawioną?
Antena jest ustawiona,tylko ze jest to antena z cyfry+ , ale jak mój tata kupywał to powiedzieli
że taka antena może byc.Ale chcialbym o instrukcje jak zainstalowac Cyfrowy polsat.

Antena to antena. Tylko masz pewnie jakąś małą (60cm).
Nie ma to jak metrowa antena i 99% sygnału.

Ale będzie dobra.

Podpinasz tylko antenę pod nowy dekoder.
Jaki masz? Samsung czy Echostar?

Jak masz sygnał, to ustawiasz na jakiś kanał z paczki polsatu
i czekasz na aktywacje (może trochę potrwać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2007 o 19:02, Maker3 napisał:

Antena to antena. Tylko masz pewnie jakąś małą (60cm).
Nie ma to jak metrowa antena i 99% sygnału.

Ale jak miałem syfrę+ to chodziło normalnie więc tak czy siek to nie jest wina anteny,Nie mam odpowiedzniego sklilla. :D

Dnia 31.12.2007 o 19:02, Maker3 napisał:

Ale będzie dobra.

Nie od wczoraj wiem.

Dnia 31.12.2007 o 19:02, Maker3 napisał:

Podpinasz tylko antenę pod nowy dekoder.
Jaki masz? Samsung czy Echostar?

Mam samsunga,ale jak podpiąc,instrukcjękrok-po-kroku.

Dnia 31.12.2007 o 19:02, Maker3 napisał:

Jak masz sygnał, to ustawiasz na jakiś kanał z paczki polsatu
i czekasz na aktywacje (może trochę potrwać)

ale gdzie jest ta paczka polsatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 19:04, Kolumb22 napisał:

> Jaki masz? Samsung czy Echostar?
Mam samsunga,ale jak podpiąc,instrukcjękrok-po-kroku.
> Jak masz sygnał, to ustawiasz na jakiś kanał z paczki polsatu
> i czekasz na aktywacje (może trochę potrwać)
ale gdzie jest ta paczka polsatu?


Samsung uchodzi za lepsze.
Ale masz starego Samsunga (SD) czy tego nowego do programów HD?

Normalnie wkręcasz w kabel (wtyk typu F jest gwintowany).
Będzie tylko jedno miejsce w które można wkręcić go. W instrukcji będzie podpisane jako LNB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2007 o 19:09, Maker3 napisał:

Samsung uchodzi za lepsze.
Ale masz starego Samsunga (SD) czy tego nowego do programów HD?

Mam ten zwykły za bodajże 80 zł.

Dnia 31.12.2007 o 19:09, Maker3 napisał:

Normalnie wkręcasz w kabel (wtyk typu F jest gwintowany).
Będzie tylko jedno miejsce w które można wkręcić go. W instrukcji będzie podpisane jako LNB

Kabel wkręciłem i nic...Włanczam TV,CP(Cyfrowy polsat)I jest ekran niebieski,daję "menu">"Instalacja" i nie wiem co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę bez żadnego bicia przyznać się że nie mam żadnego dziadostwa do nie-wiadomo-ilu-kanałów tylko TVP1, TVP2 i Polsat. Mogę się obyć bez luksusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 19:14, Kolumb22 napisał:


> Samsung uchodzi za lepsze.
> Ale masz starego Samsunga (SD) czy tego nowego do programów HD?
Mam ten zwykły za bodajże 80 zł.
> Normalnie wkręcasz w kabel (wtyk typu F jest gwintowany).
> Będzie tylko jedno miejsce w które można wkręcić go. W instrukcji będzie podpisane jako
LNB
Kabel wkręciłem i nic...Włanczam TV,CP(Cyfrowy polsat)I jest ekran niebieski,daję "menu">"Instalacja"
i nie wiem co dalej...

Masz poziom sygnału?

Nie dali Ci jakiejś instrukcji obsługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 19:20, Maker3 napisał:

Masz poziom sygnału?

A gdzie to jest napisne?

Dnia 31.12.2007 o 19:20, Maker3 napisał:

Nie dali Ci jakiejś instrukcji obsługi?

jasne, że dali tyle że tam nie ma krok-po-kroku na do naciskac..:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamów profesjonalny montaż,dasz im 70zł do kieszeni i masz podłączone:D Z tym 70zł,to każdy sklep CP ma swoją cenę za montaż.

Ja tam miałem tak:Najpierw podłączyli dekoder,potem antenę i jedna próba i ok.U mnie była motka z anteną ,poszło równe 29,5m. bo kabel musiał iść przez cały dom:komin,strych,wentylację,dach itd.Też mam CP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu-Cyfrowy Polsat.
N-za mało jeszcze mają kanałów
Cyfra+-za duże ceny
Cyfrowy polsat-w miarę dobre ceny,dużo kanałów.Mam pakiet familijny,i są fajne stacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 19:25, pan m. napisał:

Zamów profesjonalny montaż,dasz im 70zł do kieszeni i masz podłączone:D Z tym 70zł,to każdy
sklep CP ma swoją cenę za montaż.

Ja tam miałem tak:Najpierw podłączyli dekoder,potem antenę i jedna próba i ok.U mnie była motka
z anteną ,poszło równe 29,5m. bo kabel musiał iść przez cały dom:komin,strych,wentylację,dach
itd.Też mam CP.

Zawsze lepiej mieć 70zł w kieszeni. To jest naprawdę 2 minuty roboty (może dałbym radę w 1 minutę ;)

Kolumb22
Jak wszedłeś w menu instalacja, to podejrzewam, że chodzi o instalacja antenowa.
Wybierz satelitę HotBird i sprawdź poziom sygnału.

Potrzeba trochę intuicji.

Masz w ogole dostęp do listy kanałów?
Jak ściągnie Ci z satelity co obecnie leci na danym kanale, to znaczy, że masz antenę dobrze podłączoną.

Ile masz konwerterów? Może masz instalacje na dwie satelity? Wtedy musisz ustawić, który konwerter jest na którą satelitę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 16:32, Kolumb22 napisał:

Wczoraj mój tata kupił Cyfrowy polsat.Wszystkie kable zostały podlczone zgodnie z instrukcją,jednak
teraz mamy problem z instalacją.Jak to zrobic?Proszęo wskazówki, "krok-po-kroku".


na stronie Cyfry Polsat masz tam taki dzial jak montaz czy cos takiego , wejdz tam i bedziesz mial tak opisane ze nic Ci nie sprawi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w domu miec dwa dekodery polsatu zeby muc ogladac w dwuch telewizorach co innego i mam wlasnie do was pytanie czy jak bede mial abonament np. za 10 zl to czy bede musial placic podwujnie bo bede mial dwa dekodery. Z gory Dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować