Zaloguj się, aby obserwować  
Zibson

N, Cyfrowy Polsat czy Cyfra +

92 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2008 o 12:10, Ceteris Paribus napisał:

Trochę to troche mało powiedziane. Ceny są jak dla mnie przegięciem. Posiadałem jakis
czas najbardziej rozbudowany pakiet i byłem zawiedziony tym co ta TV reprezentuje. Ale
to też pewnie kwestja tego, że za TV jakos specjalnie nie przepadam - wole pc i konsole.
Jak dlamnie i pewnie nie tylko dla mnie najlepszym wyjśceim było by płacenie tylko za
to co sie ogląda. Coś takiego wprowadziło n ale to jeszcze nie to. Zamiast pakietów powinno
sie wybierac programy.

Dobry pomysł.

Bo na razie jest tak, że oglądam maximum 15 programów, a płacę za 120... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 12:14, LTM napisał:

Bo na razie jest tak, że oglądam maximum 15 programów, a płacę za 120... :/


Dokładnie. Po co mi jakieś "uroda" ,"styl", czy inna "kuchnia" skoro ja i tak chcę tylko obejrzeć poszczególny film\serial\profram. Teraz nasunął mi się jeszcze ceikawszy pomysł, aby płacic tylko za to co obejrzałem. Jak nie oglądam Cyfry przez miecha to nic nie płacę ;) Jednak póki co taka sytułacja jest u nas niemożliwa, ani z płaceniem za obejrzany film, ani dobór poszczególnych programow bo mamy za małą konkurencję na rynku i chyba póki co nic nie wróży poprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 12:17, Ceteris Paribus napisał:

Dokładnie. Po co mi jakieś "uroda" ,"styl", czy inna "kuchnia" skoro ja i tak chcę tylko
obejrzeć poszczególny film\serial\profram. Teraz nasunął mi się jeszcze ceikawszy pomysł,
aby płacic tylko za to co obejrzałem. Jak nie oglądam Cyfry przez miecha to nic nie płacę
;) Jednak póki co taka sytułacja jest u nas niemożliwa, ani z płaceniem za obejrzany
film, ani dobór poszczególnych programow bo mamy za małą konkurencję na rynku i chyba
póki co nic nie wróży poprawy...

Niestety, zgadzam się...

Ale może dojdzie kiedyś do tego, co dziś stało się z rozmowami telefonicznymi -> możesz gadać przez VOIP i płacisz za rozmowę a nie jakieś abonamenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak w Cyfrowym Polsacie edytować listę ulubionych (dodać kanały poniżej 201) bo chciałbym sobie poprzesuwać programy ale można przesuwać tylko te od 201 czyli LISTA TV ULUBIONE a ja chce przestawić na inną pozycję jakieś z LISTY TV PODSTAWOWE, robił to ktoś? Proszę o instrukcję bo ta standardowa jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cyfrowy Polsat od 2 klasy podstawówki i nie narzekam, ciągle przybywa kanałów, ceena na razie nie rośnie. A najczęściej oglądam: MTV, Extreme sports, Discovery, TVP 1 i 2, Polsat oraz z bratem (ma 2 lata) CBEE BIEES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyfra + dla:

Tvp Kultura

Ale kino

Canal + , Canal + film itd.

Tcm

Tvp polonia

Tvn 7

Animal Planet

Comedy central

Kuchnia tv

Kino Polska

Tvn 24

Discovery w 3 wymiarach

NG

Planette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+Dlaczego na stronie Cyfrowego Polsatu moge sprawdzić program TV dla Canal+? Jest jakiś sposób bym miał ten program w swojej telewizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mając podpisaną umowę na Cyfrowy Polsat z jednym dekoderem, można ją zmienić w trakcie jej trwania i wziąć drugi dekoder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyfra mi co jakiś czas przysyła powiadomienia że ma zapłacić, tylko że ja nie mam dekodera ani telewizora, da się coś z tym zrobić więcej poza wrzuceniem do spamu? Nie chodzi mi tutaj o dzwonienie do nich i proszenie o wypisanie z listy, swoją drogą ciekawe skąd mój mail tam się wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować