Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medieval II: Total War - Królestwa w planie wydawniczym CD

46 postów w tym temacie

Miodzio, i cena też atrakcyjna (o ile zawartość gry będzie satysfakcjonująca). Jedno mnie zastanawia - jak w takiej grze wyliczyli ile dostarczy godzin rozrywki, eh, ale co tam - pora teraz się szykować na Królestwa (oby nie okazały się jakimiś zapyziałymi folwarkami, chociaż CA zwykło nie odwalać marnej roboty, pożyjemy - zobaczymy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne lodowe klimaty na tym screenie :-). Tyle że ja nie za bardzo lubię aż tak masowe strategie, gdzie dowodzenie nad tyloma oddziałami w trakcie walki ograniczone jest do niezbędnego minimum (a nawet mozna całkowicie oddac je pod wpływ SI). Znowu gry pokroju Starcrafta też odpadają, gdyż tam dla odmiany skale bitew są zbyt małe i dochodzą jeszcze wątki zręcznościowe, to całe microwanie itd. Ja preferuję coś, że tak powiem, wypośrodkowanego (chyba TA jest tutaj najlepszym przykładem, jaki mi ATM przychodzi do głowy. Zresztą to moja strategia real-time numero uno :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem bardzo dużo czasu przy Medievalu II.
Moim zdaniem jest to bardzo dobra strategia, dlatego też zakupię dodatek do "Medka 2". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaje...fajna cena, myślałem, że będzie gdzieś 69-79 złotych, a tu taka niespodzianka!
Wszystkim fanom Medievala, przypominam:
http://www.petitiononline.com/kingdoms/petition.html <- Podpisywać się, Nie pozwólmy, aby grupa programistów zafałszowała, dobytek naszej wielowiekowej historii, tradycji i kultury!
PS. Można oddawać po kilka podpisów więc do dzieła :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy do planu wydawniczego będzie dodany dodatek do HoM&M5. :) A sam dodatek do Medka nie wiem czy kupie. Mam niby podstawkę, jednak czegoś mi w tej grze brakuje tak, więc dopiero jak przekonam się do Medievala II to zacznę się zastanawiać nad kupnem dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska akcja w sprawie Kingdoms – zbiórka podpisów rozpoczęta!
29.06.2007 r., 22:13

Około dwóch tygodni temu spontanicznie zawiązała się pośród naszych forumowiczów akcja wymierzona przeciwko marginalizowaniu Polski w nadchodzącym dodatku do Medieval II – Kingdoms. Od tego czasu debata prowadzona na forum wykrystalizowała nasze oficjalne stanowisko. Jego konsekwencją, a tym samym kulminacją akcji stało się spisanie postulatów graczy w formie petycji. Niniejszy akt od dziś jest publicznie udostępniony, a tym samym akcja zbierania podpisów go wspierających oficjalnie rozpoczęta!

Po udanej inicjatywie jeszcze sprzed premiery MTW II, dotyczącej zmiany godła Polski w grze z litewskiej Pogoni na Orła, nasz serwis przystępuje do kolejnej akcji, mającej na celu zwrócenie baczniejszej uwagi twórców na nację Polski w grze.

Wszystkich rodzimych fanów, zainteresowanych należytym potraktowaniem Polski i jej historii w grze, prosimy o głosy wsparcia oraz o dalsze szerzenie naszej szlachetnej inicjatywy! Z petycją w wersjach językowych: polskiej i angielskiej można zapoznać się oraz wesprzeć swoim podpisem tutaj. Raz jeszcze gorąco zapraszamy do wsparcia naszej akcji!

Petycja: http://www.petitiononline.com/kingdoms/petition.html

Z totalwar.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 10:22, Przemek001 napisał:

Miodzio, i cena też atrakcyjna (o ile zawartość gry będzie satysfakcjonująca). Jedno mnie zastanawia
- jak w takiej grze wyliczyli ile dostarczy godzin rozrywki,

No, pewnie te 75h to jest po prostu czas potrzebny na przejscie wszystkich kampanii (w wersji dlugiej). Bedzie sie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że na pewno "zaklepiecie" sobie tę produkcję na amen. Czemu mam jakieś takie... uprzedzenia? Vide: Colin McRae: DiRT i Hospital Tycoon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować