Zaloguj się, aby obserwować  
Manzermias

Insurgency Mod - Temat Ogólny

9 postów w tym temacie

InsurgencyMod (www.insmod.net) to mod do Half Life 2. Jest darmowym symulatorem walki.
Akcja rozgrywa się w Iraku w roku 2003. Gracze mogą wcielić się w jedną z dwóch możliwych stron: Amerykańskich "najeźdźców" oraz rebelię Irakijską. W tej grze można liczyć na wielki realizm i współprace między graczami aby wygrać.
Sam mam tego moda (plik instalacyjny waży ok. 700 MB.) i mogę wam go polecić.

Link do Trailera na youtube.com : http://www.youtube.com/watch?v=-fTCO7ZE-uE

A teraz, możecie dyskutować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mało osób słyszało o Insurgency, bo coś temat się nie rozwija:/ Przed chwilą zagrałem w tego moda/grę i muszę powiedzieć, że gra jest bardzo realistyczna. Często można zginąć od jednego pocisku, do tego celowanie nie jest łatwe przez brak krzyżyka po środku (jaki jest w większości gier tego typu), więc trzeba broń przystawiać kolbą do barku i celować za pomocą przyżądów celowniczych (np. muszka, kolimator, luneta) albo -jeśli jest taka możliwość- rozstawić stojak na jakiejś osłonie i walić ogień zaporowy:) Grafika jak w Half-Life 2, więc jest bardzo dobra. Komunikacja głosowa za pomocą mikrofonu jak w Counter-Strike''u. Gra mi się bardzo spodobała, nie wiem czy przez nią CS1.6 nie pójdzie w odstawkę:P Lubie gry o takim klimacie, ale to i tak nie ma porównania z moim nowym hobby, czyli ASG (ale o tym w innym temacie:P koniec offtopa) Ciekawe czy są jakieś Polskie serwery, bo na razie nie znalazłem żadnego:/ Zachęcam wszystkich posiadaczy Half-Life''a 2 do zapoznania się z tą grą/modem, naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny mod coś jak "Project Reality" dla BFa 2. (grałem u kupmpla) i tu pytqnie czy gierka będzie chodzic plynnie na średnich detalach z radkiem 9600 pro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 12:59, owczar4 napisał:

Świetny mod coś jak "Project Reality" dla BFa 2. (grałem u kupmpla) i tu pytqnie czy gierka
będzie chodzic plynnie na średnich detalach z radkiem 9600 pro??


Trudno powiedzieć. Szukam wymagań i jak na razie nie znalazłem. Jeśli HL2 działa tobie poprawnie to Insurgency też będzie działał, bo to ma chyba podobne albo i takie same wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden polski serwer do gry Insurgency, to jego IP: 62.21.96.3:27015
Tylko że mało osób gra w tego moda, więc na razie gram na zagranicznych. Ale może to się niedługo zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:00, Kasendrol napisał:

Chyba mało osób słyszało o Insurgency, bo coś temat się nie rozwija:/ Przed chwilą zagrałem
w tego moda/grę i muszę powiedzieć, że gra jest bardzo realistyczna. Często można zginąć
od jednego pocisku, do tego celowanie nie jest łatwe przez brak krzyżyka po środku (jaki
jest w większości gier tego typu), więc trzeba broń przystawiać kolbą do barku i celować
za pomocą przyżądów celowniczych (np. muszka, kolimator, luneta) albo -jeśli jest taka
możliwość- rozstawić stojak na jakiejś osłonie i walić ogień zaporowy:) Grafika jak w
Half-Life 2, więc jest bardzo dobra. Komunikacja głosowa za pomocą mikrofonu jak w Counter-Strike''u.
Gra mi się bardzo spodobała, nie wiem czy przez nią CS1.6 nie pójdzie w odstawkę:P Lubie
gry o takim klimacie, ale to i tak nie ma porównania z moim nowym hobby, czyli ASG (ale
o tym w innym temacie:P koniec offtopa) Ciekawe czy są jakieś Polskie serwery, bo na
razie nie znalazłem żadnego:/ Zachęcam wszystkich posiadaczy Half-Life''a 2 do zapoznania
się z tą grą/modem, naprawdę warto!


Są nawet dwa polskie serwery, na jednym z nich gra dość dużo osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uściślę jedną rzecz :P Aby pograć w tego moda, trzeba mieć HL2, CSS. Czyli krótko mówiąc, coś, co działa na silniku source''a :P

PL serwery są. Ja znam przynajmniej dwa (nie podaję IP, bo nie będzie można już w ogóle wejść :P), ale na innych serwerach też grają Polacy. Zapewne niedługo będzie wysyp PL serwerków, jak więcej osób zacznie grać w MOD''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 18:38, Manzermias napisał:

Ja niedługo stawiam server 24/7 na Insurgency. Podam IP. Ale z tego co wiem, to jest
więcej niż mało polskich serverów :P


Serwerów polskich naprawde jest mało... :) Ale zapraszam na nasz serwer klanowy oczywiście stoi 24h na dobe :P... Osoby które będą często grały zasłużą sobie na admina :).. Serwer posiada HLSTATSX. Stoi na potężnej maszynie i b.dobrym łączu więc problemów z pingiem nie ma :)... Gra na nim dużo polaków. Serwer stoi od niedawna :)... jakies 2 tygodnie. Zapraszam

IP NASZEGO SERWERA : 212.87.241.26:27055


Co do tego że gra jest na silniku soruce'a trzeba mieć gre HL2 (Half-Life2) lub CS:S (Counter-Strike:Soruce), ewentualnie wystarczy DOD:S (Day Of Defeat:Source)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować