Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

SWAT 4 - temat ogólny

353 postów w tym temacie

Pozwolę sobie zadać pytanie. Być może wyda się banalne, jednak warto spróbować. Problem dotyczy trybu Multiplayer. Wybieram server zgodny z moją wersją (1.1), kilkam dołącz i czekam. Czekam, czekam, czekam, ładowanie okropnie się ciągnie. Trwa około 8-10 minut. Tryb singiel działa zupełnie normalnie, żadnych problemów. Internet mam 256kbps Radiówka. Inne gry w trybie multiplayer chodzą bardzo dobrze, nie ma tam problemów z ładowaniem gry. Przyczyna? Pc, internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś kupiłem SWAT 4 i mam pewien ogromny problem dotyczy on instalacji przed instalacją ładuje mi się pasek przygotowania do instalacji i bum nagle wyskakuje taki błąd :"Windows Installer service could not be accessed. Contact your support personel to verify that it is properly registered and enabled".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 09:37, dropsior napisał:

Witam dziś kupiłem SWAT 4 i mam pewien ogromny problem dotyczy on instalacji przed instalacją
ładuje mi się pasek przygotowania do instalacji i bum nagle wyskakuje taki błąd :"Windows Installer
service could not be accessed. Contact your support personel to verify that it is properly
registered and enabled".



Być maże problem nie leży po stronie gry tylko twojego systemu jak masz możliwość to sprowadź czy gra działa na innych komputerach jak nie to napisz do pomocy technicznej CDP http://www.gram.pl/pomoc.asp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze brak odzewu na moje pytanie. Powiem więc inaczej. Gra ładuje server dobre 10 minut, mimo, że w czasie gry przez internet moj ping wacha się do 50, kiedy inni mają powyżej 100. Więc internet nie am wpływu, może jakis zabieg trzeba w ustawieniach wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Niedawno zakupiłem SWAT 4 w serii Extra Klasyka. niestety mam problem z dołączaniem do serwerów w multiplayerze. Otóż mój ping niemal na każdym serwerze waha się od 300 i wyżej. Zorientowałem się , że wcześniej grając w wersję 1.0 nie miałem problemów z wejściem na serwer. Moje pytanie dotyczy tego, czy w gram.pl można jeszcze zakupić wersję SWAT 4 nieuaktualnioną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skierowano mnie tutaj z innego tematu forum,no wiec pisze.

Kupilem gierke dzis Swata 4 z extraklasyki , instaluje gre wsyzstko jest wporzadku , potem chcem odpalic , laduje sie klepsydra i hu...steczka nie dziala.

Wymagania - to nie problem w 100%.

Wiec co moze byc przyczyna?

Potrzebuje pomocy!

ps. Widzialem juz podobny temat , z takimi samymi "objawami" ale nie widzialem zeby ktos je rozwiazal wiec pisze tu, HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za double post ale:

Musze dodac ze zdziwilem sie ze przy instalacji , zadnego skrotu na pulpit ...a mam bardzo podobnie jak do tych postow :

1.
"Instalacja przebiega poprawnie, natomiast po zainstalowaniu próba uruchomienia nic nie daje. Żadnych komunikatów o błędach, na chwilę pojawia się klepsydra i dalej nic :(, proszę o pomoc."
by levonid
2.
"Cześć! Mam taki problem. Kupilem sobie dzisiaj SWAT''a 4. Odpalam instalke wszsytko sie ladnie instaluje, 0 problemow. Po instalacji próbuje odpalic gre no i kicha. Nic sie nie dzieje. Kursor na chwile zamienia sie w klepsydre i koniec gra sie nie uruchamia. Co robic?"
by maciaszek87
3.
"Z uśmiechem na ustach szedłem do domu po zakupie gry "SWAT 4".Po przejściu progu mieszkania,skierowałem swe kroki do komputera.Odpaliłem go i zacząłem instalowa w/w grę.Wreszcie koinec,instalacja ukończona.Jednak troche się zdziwiłem,że nie mam na pulpicie żadnego skrótu do gry,a w trakcie instalacji nie było nawet takiego pytania odnośnie skrótu.Próbuję odpali gre z menu start i o dziwo tu też nie ma żadnego skrótu.Co jest do diabła?!Czy ktoś z Was miał może podobny praoblem z tą grą?Sprawdzałem już wszystkie możliwości i podpowiedzi z działu Pomocy technicznej,na nic to sie zdało."
by szabla11

Wszystkie te posty dotycza 1 problemu,moze juz zostaly rozwiazane,badz ktos wie jak je rozwiazac?

Prosze o pomoc,
CORSO


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolektor,moglbys podac mi GG twoje,to bysmy sie skontaktowali i poszlo by o wiele szybciej niz pisanie w ten sposob,
nie znam sie az tak na komputerach wiec moglbys mi wyjasnic to w czym mam problem o ile masz czasu,

Corso!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 08:13, KALAN7 napisał:

Witam, mam pytanie:

- Jak ustawić serwer tak, aby były dostępne np. tylko pistolety a reszta ekwipunku wyłączona
?


Coś mi się wydaje że to jest mod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupił ktoś tę wersję gry: SWAT 4: Złota Edycja [PRE-ORDER] Topseller ? Jeśli tak to mam pytanie czy występuję błąd numeru seryjnego jak w wersji z Extra klasyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z włączeniem dodatku do SWAT 4 PL. Wszystko ładnie się zainstalowało po instalacji włączam grę czekam 2-3 minuty i wyświetla się taki oto komunikat: No Label

Crash Time: 09/08/07 11:36:46

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 1813 MHz with 511MB RAM
Video: Radeon X1300 Series (6587)

UserName: MX
ComputerName: Q7332D7C7F3944
Application location: F:\Gry\SWAT 4\Dodatek\ContentExpansion\System\

SWAT Build Number: 1.0

Nie można wprowadzić Entry: Nie znaleziono pliku ''Entry''

Historia: UGameEngine::Init <- InitEngine


Czy ktos wie co trzeba zrobic żeby gra chodziła? Bardzo proszę o pomoc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:10, chmielu60 napisał:

Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc... Przeszedłem pełną wersję 4 i bardzo chciałbym zobaczyc
dodatek:). Proszę o pomoc...:)



Pisałeś do pomocy technicznej CDP, może oni ci pomogą bo wygląda na to, że nikt nie ma takiego problemu jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 18:05, chmielu60 napisał:

Napisałem do działu pomocy CDP a odpowiedzi wciąż niestety nie ma:(...



Lubią się ślimaczyć :D Poczekaj do soboty jak się nie odezwą to napisz ponownie ja bym tak zrobił (minęły dwa dni, nie jest źle) moja rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować