Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

SWAT 4 - temat ogólny

353 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2008 o 21:46, marcinshinoda napisał:

Sam przeszedłem gre na elicie i nie źle sie
nad tą grą namęczyłem. Misje czasami po kilka/naście razy przechodziłem.

Właśnie zauważyłem, że elita wymaga trochę innego podejścia. Przede wszystkim muszą ocaleć praktycznie wszyscy, najlepiej nikogo nawet nie zranić - włącznie z przestępcami, a to oznacza bardzo szybkie wejścia do danego pomieszczenia, mało czasu na orientację za to wymusza natychmiastowe działanie. Trudne, ale wykonalne :). Podstawa to zamiana broni z amunicją ostrą na karabinek z kulkami gazu pieprzowego oraz paralizator - to łamie opór podejrzanych a nie robi im krzywdy.

A to, że dzięki losowaniu gra jest nieliniowa to istny majstersztyk; po prostu rewelacja. Za każdym razem niby to samo, ale inaczej :).

Świetna gra, nie wiem czemu do tej pory ją omijałem. Czy ktoś z tu obecnych grał również w Rainbow Six i mógłby w miarę obiektywnie porównać RS ze SWATem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 08:22, Melchah napisał:

Świetna gra, nie wiem czemu do tej pory ją omijałem. Czy ktoś z tu obecnych grał również w
Rainbow Six i mógłby w miarę obiektywnie porównać RS ze SWATem?


Grałem kiedyś i R6 to taktyczne zabijanie wrogów. R6 to międzynarodowa jednostka do walki z terrorystami. (Polecam książkę Tom''a Clancy''ego). Swat to co napisałeś. Policjanci co łapią przestępców a zabijanie jest opcją. I to i to jest taktyczne, dużo planowania ale w inne sposoby z tym że w R6 gra się przechodzi ze strzelaniem ze skutkiem śmiertelnym (między innymi dlatego żę są tam naprawdę duże przestrzenie gdzie nie masz jak obezwładnić wroga) a SWAT to walka w małych pomieszczeniach gdzie można by walczyć na bagnety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 08:22, Melchah napisał:

Właśnie zauważyłem, że elita wymaga trochę innego podejścia. Przede wszystkim muszą ocaleć
praktycznie wszyscy, najlepiej nikogo nawet nie zranić - włącznie z przestępcami, a to oznacza
bardzo szybkie wejścia do danego pomieszczenia, mało czasu na orientację za to wymusza natychmiastowe

No i tu jest mój największy problem, ja tam akurat z przestępcami nie lubię się bawić, zazwyczaj jak wpadam i krzyczę, aby rzucili broń... ale czy rzucają, czy nie to mam jakiś nawyk do nich strzelać :), dlatego mam zazwyczaj w tej części SWATa problemy z niektórymi misjami

Dnia 14.01.2008 o 08:22, Melchah napisał:

Świetna gra, nie wiem czemu do tej pory ją omijałem. Czy ktoś z tu obecnych grał również w
Rainbow Six i mógłby w miarę obiektywnie porównać RS ze SWATem?

Tak, podobne i tak różne gry zarazem, w R6 znaczna część gry odbywa się na mapie planowania misji, wyznaczaniu tras itd. (choć ja preferuję granie na przygotowanych planach, bo po prostu nie chce mi się nad tym siedzieć, a niestety chyba w trakcie misji nie można zmieniać planu - choć krótko grałem, więc na 100% nie jestem pewien). Sama rozgrywka to dużo więcej strzelania, a przede wszystkim brak "wizjera" ze SWATa więc trzeba samemu zaglądać za każdy róg, a sama rozgrywka bywa momentami bardzo żmudna - mapy są zupełnie inaczej zbudowane niż SWAT i dużo łatwiej kogoś przeoczyć, co może pod koniec zaowocować wybiciem przez tego ktosia oddziału. Ogólnie gra fajna, tylko trzeba trochę czasu by się przyzwyczaić do niej, ja przeszedłem kilka misji i odłożyłem na później, bo potrzebowałem pograc w jakąś grę, w którą się pyka łatwo miło i przyjemnie, a nauka gry zajmuje kilka minut. Zważywszy na to, że cena wraz z dodatkiem w KK to 18.90 PLN w sklepie C* to warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2008 o 11:29, kordzio1 napisał:

natychmiastowe
No i tu jest mój największy problem, ja tam akurat z przestępcami nie lubię się bawić, zazwyczaj
jak wpadam i krzyczę, aby rzucili broń... ale czy rzucają, czy nie to mam jakiś nawyk do nich
strzelać :), dlatego mam zazwyczaj w tej części SWATa problemy z niektórymi misjami
> Świetna gra, nie wiem czemu do tej pory ją omijałem.


hehe też tak robie. Wbijam sie do pokoju krzycze i nie czekam aż rzucą broń, tylko odrazu kulkami z gazem, albo gumowymi. Punktów nie odejmują bo dałem ostrzeżenie:) Gra na elicie to koszmar. Za byle kupkę odejmują punkty. Zapomniałeś zabezpieczyć broń, misja nie udana bo nie masz 100 pkt. Dla mnie naj trudniejsza była misja w hotelu(tam gdzie była bomba) i dyskoteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 12:44, marcinshinoda napisał:

hehe też tak robie. Wbijam sie do pokoju krzycze i nie czekam aż rzucą broń, tylko odrazu kulkami
z gazem, albo gumowymi. Punktów nie odejmują bo dałem ostrzeżenie:) Gra na elicie to koszmar.
Za byle kupkę odejmują punkty. Zapomniałeś zabezpieczyć broń, misja nie udana bo nie masz 100
pkt. Dla mnie naj trudniejsza była misja w hotelu(tam gdzie była bomba) i dyskoteka

Ja za najtrudniejsze dla mnie zapamiętałem misje na jakiejś budowie i chyba w jakimś banku (miałem jaiegoś pecha na dole przy czymś co wyglądało jak jakieś pomieszczenie ze skrytkami bankowymi w piwnicy), moi zawsze jakoś tam głupio wchodzili, że prawie zawsze dali się wyciąć, a zazwyczaj wrzucane hurtowo granaty gazowe i hukowo błyskowe nie dawały wiele, jak odbiorę grę od kolegi to może sobie znowu pogram... I tak najbardziej zapamiętałem misje ze SWAT3, jedną w kanałach, gdzie trzeba było rozbroić bomby, nigdy nie mogłem 1 znaleźć, a to dlatego, że była przed wejściem do kanałów, a tam nie szukałem, oraz ostatnia misja, z którą najpierw się męczyłem od cholery czasu, a później pewnego dnia włączyłem od niechcenia i udało się za pierwszym razem.
Ale może za jakiś czas pogram sobie w 4 jak ją tylko odbiorę od kolegi, zwłaszcza, że ostatnio kupiłem syndykat, a teraz z czasem na granie będzie krucho raczej... się zobaczy jak wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAK DODAĆ KOMENDY DO SWAT 4 BO INNI MAJ Ą NP: RUSZJ RUSZAJ RUSZAJ I JESZCZE JEDNO JAK ZMIENIĆ KOLOR PISANIA ALBO COŚ TAKIEGO PROSZE I DZIENKUJE PISZCIE NA GG 1833249

20080118193111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tym zrobić? Tworzę nowy profil w SWAT 4 bez dodatku, przeszedłem 3 misje w karierze. Wyłączam pc. Na drugi dzień znów gram zaglądam do kariery a tam nie ma mojego profilu, jakby skasowane. Mój kolega też tak ma. Gra jest z eXtra Klasyka Gier Komputerowych neXt. Umiecie jakoś temu zaradzić? Dodam, że mój kolega też tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 18:21, LeitoPL napisał:

A co z tym zrobić? Tworzę nowy profil w SWAT 4 bez dodatku, przeszedłem 3 misje w karierze.
Wyłączam pc. Na drugi dzień znów gram zaglądam do kariery a tam nie ma mojego profilu, jakby
skasowane. Mój kolega też tak ma. Gra jest z eXtra Klasyka Gier Komputerowych neXt. Umiecie
jakoś temu zaradzić? Dodam, że mój kolega też tak ma.


a w folderze gry lub w moich dokumentach są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO właśnie że nic nie ma. <_< A jak są to się kasują na drugim uruchomieniu pc. Niewiem czy przy ponownym włączeniu gry też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry witam wszystkich graczy mam problem z logowaniem sie na serwery jesli chodzi o grę SWAT4 i SYNDYKAT. A mianowicie jesli wybiore serwer w SWAT4 to zaczynam wchodzic a następnie pokazuje sie napis " błąd1" i wracam ponownie na liste serwerów nie loguje mnie do gry.
Gdy wybieram serwer w SYNDYKACIE to zaczyna mnie łaczyc a nastepnie pokazuje sie napis " nie jestes kompatybilny z serwerem GUIBDSE.INI" i ponownie wracam na liste serwerów dzieje sie tak za kazdym razem gdy chce dolaczyc do jakiegos serwera. Bardzo dziekuje za pomoc (moje gg 7293020 - to jakby ktos chciał porady jesli chodzi o bf2 )


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalną wersję gry i mam problem:
Gdy uruchamiam grę wyskakuje mi błąd krytyczny:
No Label

Crash Time: 03/14/08 19:09:37

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 1802 MHz with 1023MB RAM
Video: No Video

UserName: Qba
ComputerName: DOM1BD3329AE53
Application location: C:\Program Files\VUGames\SWAT 4\Content\System\

SWAT Build Number: 34688

Can''t find ''ini:Engine.Engine.GameEngine'' in configuration file

History: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadClass <- InitEngine


Proszę o pomoc i zgóry thx.

EDIT:Próbowałem dodac temat na podforum pomocy technicznej ale nie stety nie wiem czemu nie dodało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem ale z dodatkiem do tej gry. wW moim przypadku wystarczyło zainstalowac grę w w tym samym folderze co podstawka, ale tutaj to nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 11:29, chmielu60 napisał:

Szkoda że nie ma dalszej kontynuacji gry. Może jednak będzie? :) Pożyjemy zobaczymy :D

Ja nadal wieze ze bedzie SWAT5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 15:46, Patryk Mogilno napisał:

Moim zdaniem SWAT jest bardzo dobra gra pod wzgledem realizmu. Tez miałem problem z dodatkiem
do tej gry


też uwarzam ze gra jest bardzo realistyczna fajne misję itp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam was mam maly problem zakupilem w skepie gre swat4 oryginal mam klucz wszystko spoko jak zakladam serwer
to pisze niewlasciwy klucz seryjny nie rozumiem bardzo o co chodzi czy ktos mial jusz taki problem dodam jeszcze ze moj brat ma dokladnie tak samo nowa oryginalna gra i dokladnie ten sam problem jak temu zaradzic prosze o powazne odpowiedzi
od tego czasu upłynoł jush rok i nic sie nie zmienilo przy zakladaniu serwera na sieci ''''walid cd key '''' o co tu biega ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 17:07, adik28 napisał:

witam was mam maly problem zakupilem w skepie gre swat4 oryginal mam klucz wszystko spoko
jak zakladam serwer
to pisze niewlasciwy klucz seryjny nie rozumiem bardzo o co chodzi czy ktos mial jusz
taki problem dodam jeszcze ze moj brat ma dokladnie tak samo nowa oryginalna gra i dokladnie
ten sam problem jak temu zaradzic prosze o powazne odpowiedzi
od tego czasu upłynoł jush rok i nic sie nie zmienilo przy zakladaniu serwera na sieci
''''walid cd key '''' o co tu biega ???


Powiem tylko tyle mam to samo !! :) No ale mozesz pograc u kogos na serv ?? Ja tak robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ok rozumiem ale zaplacilem za gre zeby z bratem na sieci pograc i kasa poszla do dupy ?????? to na kiego chuja mi oryginał jeszcze zlodziejom kase wydawac SZKODA GADAC !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować