• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
subnerto

[Jak to zrobic] Obudowa

Pytanie

Mam taki pomysl, ktory moglby przerodzic sie w plan a nastepnie w wykonanie lecz potrzebuje Waszej pomocy...
Mianowicie chcialbym sie dowiedziec jak zrobic przezroczysta obudowe. Zalozmy ze wymiary i caly plan budowy mam, pozostaja materiały oraz narzedzia... Gdzie ich szukac i w jakich cenach by sie to wachalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Plexi 3-5mm, sklepy z plexi, klej do plexi, wiertarka, duzo czasu, marny efekt, bo nowmalne CD-ROMy nie są przezroczyste tak jak i zasilacz => dopiero wszystkie Obudowy podzespołów przezroczyste dają fajny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.12.2005 o 22:19, nitz napisał:

Mam taki pomysl, ktory moglby przerodzic sie w plan a nastepnie w wykonanie lecz potrzebuje
Waszej pomocy...
Mianowicie chcialbym sie dowiedziec jak zrobic przezroczysta obudowe. Zalozmy ze wymiary i
caly plan budowy mam, pozostaja materiały oraz narzedzia... Gdzie ich szukac i w jakich cenach
by sie to wachalo?

to nie lepiej kupic gotowa przezroczysta obudowe?
plexi jest dosc niewdziecznym materialem - latwo go uszkodzic przy pracy i pozostaja potem nieladne rysy. a bez tego sie pewnie nie obejdzie jesli jest to twoj "pierwszy raz". do tego dochodza ostre krawedzie o ktore mozna sie pokaleczyc... niby da sie zrobic, ale chyba szkoda zachodu i lepiej poprostu kupic gotowca. narobisz sie tylko biedaku ze srodkem, zeby wszystko pasowalo. no chyba ze taki "robotki reczne" to twoja druga natura... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować