Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Które tytuły będą hitami sprzedaży w 2007 roku?

80 postów w tym temacie

Wiedźmin się dobrze sprzeda ale nie tak dobrze jak GTA czy inne wymienione produkcje. Po pierwsze Wiedźmin najlepiej się sprzeda w okolicach Polski po drugie jest on jedno platformowy.. Natomiast wszystkie te produkty wychodzą na więcej niż jedną platformę a niektóre nawet na cztery i mają zasięg światowy.

W dniu premiery wiedźmin będzie na pierwszy miejscu potem niestety spadnie. Do tego dochodzi brak multy co świadczy raczej o krótkiej żywotności gry chyba że zostanie wydane narzędzie jak aurora toolset wtedy ma szanse trochę dłużej istnieć na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy za polska produkcja :) Wspieramy polski handel. Dobra, a teraz tak na serio wydaje mi się że wiedzmin jest zbyt mało rozreklamowany no i jest to pierwsza gra nie ma ona za soba żadnej popularnej serii, nie wywodzi się z najsłyniejszego studia itd. Zeby dostac się na taki raport. Ale wierze że to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprzedającą się grą będzie GTA IV :D to jest oczywiste , choć może też Halo 3 ?
Nie ma co się zastanawiać .. poczekamy i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy oczywiście wszystko od marketingu, GTA z odpowiednio poprowadzoną kampanią reklamową może być pretendentem do tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 13:55, Kafar napisał:

Wiedźmin się dobrze sprzeda ale nie tak dobrze jak GTA czy inne wymienione produkcje. Po pierwsze
Wiedźmin najlepiej się sprzeda w okolicach Polski po drugie jest on jedno platformowy.. Natomiast
wszystkie te produkty wychodzą na więcej niż jedną platformę a niektóre nawet na cztery i mają
zasięg światowy.


Eee... Halo 3 wychodzi tylko na xboxa360 i info o 4 milionach preorderów nasuwa jeden tylko wniosek: druga połowa 2007r będzie całkowicie zdominowana przez produkt Bungie - GTAIV po kilkukrotnym przejściu singla mimo wszystko zostanie odłożone na półkę a multi w Halo3 będzie po prostu rządził na serwerach LIVE a płytka z grą nie opuści konsoli u milionów ludzi.
Skończcie walić brednie o tym jak gra się najlepiej sprzeda - wymieniacie wszystkie tytuły, tylko nie ten właściwy, mimo iż w pierwszej linijce newsa widnieje prawidłowa odpowiedź a zważywszy na fakt, że będzie to tytuł tylko na jedną platformę to należy się b. duże uznanie Bungie za to, że potrafili zbudować taką otoczkę i nakręcić ludzi na "zakup w ciemno". Można nie lubić całego klimatu (cukierkowate stworki i reszta) Halo ale należy pogodzić się z tym, że w tym roku nic nie przebije sprzedażą tej gry - to będzie absolutna dominacja na wszystkich rynkach.

Dnia 10.07.2007 o 13:55, Kafar napisał:

W dniu premiery wiedźmin będzie na pierwszy miejscu potem niestety spadnie. Do tego dochodzi
brak multy co świadczy raczej o krótkiej żywotności gry chyba że zostanie wydane narzędzie
jak aurora toolset wtedy ma szanse trochę dłużej istnieć na rynku.

Z tym się zgadzam - trzymam kciuki za "Witchera", który jest na zachodnich forach numerem jeden do konwersji na x360... Niech tylko nie zawiedzie system i gameplay a będzie naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko na Wiedzmina, Assassina Cred , Medal of Honor Airborn - kupie podstawe Wiedzmina, szkoda ze koszulki tam nie ma ;/ ciesze sie ze cena nie jest zabojcza :) ale assassin zapowiada sie rowniez wspaniale. Na geforce 7900GS z zalmanem , pojda te gierce na maksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie muszę sie pytać analityków (analizy to sobie mogą analnie podawać do mózgu...) - ja WIEM, że Assassin''s Creed będzie wymiatał (1 - robią go twórcy PoPa, 2 - grafika, 3 - temat nośny jak Altair w Jeruzalem po dachach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem całego tego szału z GTA przecież to oczywiste że Master Chief zje tą gre na śniadanie, jak myślicie po co ludzie kupują x pudło ze względu na niezawodność - nie wydaje mi się. Po tym co pokazało Halo2 w kwesti klimatu i jak się skończyło - odpowiedź wydaje się oczywista - masa wyglodnialych fanów czeka by zapuścić BLOW ME AWAY i zagarać w tą grę nie wspminając o gigantycznej promocji jakiej będziemy świadkami gdy gra wejdzie na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybierać, to postawiłbym na GTA IV i The Legend Of Zelda: Phantom Hourglass. Ze względu na szczególny sentyment do tych gier, jak i również do pozostałych części obu gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 14:49, Konował napisał:

Jakies nfl na 2 miejscu??!! lool hahah


Co się dziwisz, przecież to amerykański ranking.

Według mnie Wiedźmin będzie hitem. To jest więcej niż pewne. Po tym co widziałem nie wyonrażam sobie, aby w pierwszych miesiacach nie był na szczycie list sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 14:52, HumanGhost napisał:

Według mnie Wiedźmin będzie hitem. To jest więcej niż pewne. Po tym co widziałem nie wyonrażam
sobie, aby w pierwszych miesiacach nie był na szczycie list sprzedaży.


No nie byłbym takim optymistą...chyba że CDP zainwestuje w jakąś większą reklamę w stanach ale nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi raczej ogólnie chodziło.. to GTA to pierwsze co mi przyszło do głowy oczywiście HALO już ma najlepszy wynik raczej tu chciałem w mojej wypowiedzi nawiązać do posta dlaczego Wiedźmin nie ma szans na taki status. I nie żebym źle życzył bo trzymam kciuki ale realia są takie a nie inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 14:55, Konował napisał:


> Według mnie Wiedźmin będzie hitem. To jest więcej niż pewne. Po tym co widziałem nie wyonrażam

> sobie, aby w pierwszych miesiacach nie był na szczycie list sprzedaży.

No nie byłbym takim optymistą...chyba że CDP zainwestuje w jakąś większą reklamę w stanach
ale nie sądzę.

Może zaspałeś, ale na Zachodzie wydawcą jest Atari, firma robiąca docierające do ludzi reklamy (NwN2 chociażby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 15:09, Kafar napisał:

Mi raczej ogólnie chodziło.. to GTA to pierwsze co mi przyszło do głowy oczywiście HALO już
ma najlepszy wynik raczej tu chciałem w mojej wypowiedzi nawiązać do posta dlaczego Wiedźmin
nie ma szans na taki status. I nie żebym źle życzył bo trzymam kciuki ale realia są takie a
nie inne :)


Realia owszem, ale jeśli poświęci się odpowiednią ilość środków na promocję to można zdziałać naprawdę wiele. Ile to już było crapowatych gier i filmów, które dzięki świetnie poprowadzonej kampanii reklamowej i chwytliwych trailerach sprzedały się grubo. Jeśli dobrze pamiętam Wiedźmin nie miał jeszcze swojego trailera, który by po prostu zabijał "powerem" - mam nadzieję, że na E3 coś jednak puszczą bardziej konkretnego - nie oszukujmy się - animacja Bagińskiego była świetna pod względem technicznym, ale nic nie pokazała - nowy trailer musi faktycznie pokazać, że warto kupić tę grę w ciemno - dobra reżyseria i miks gameplayu z przerywnikami ukazujący coś ciekawego/pokazujący pewne aspekty fabuły bądź bohatera + trochę dramaturgii, brutalnej jatki, pary nagich piersi, ew. coś z nagimi kobietami i dobrze dobranego motywu muzycznego może "namieszać" trochę amerykańskiej publice vide jak przezajebisty trailer "300" (który był 100razy lepszy niż film) skutecznie nakręcił hype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować